Klíče mi nebyly doručeny, myslím, že mě tato stránka podvedla

• nedostanete tovar ktorý si zaplatíte

po tom ako som tovar objednal a kód mi neprišiel, tak som im písal, dostal som ospravedlnenie s kódom ktorý bol nefunkčný, tento obchod je očividný scam, rozhodne neodporúčam nikomu nič nekupovať, pretože tovar nedostanete, takýchto recenzií maju plný facebook, stačí sa pozrieť

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• Ešte my neprišli kódy

• Objednal som tovar a zaplatil do dnešného dňa nemám ani tovar ani peniaze.Aj po odstupeni od zmluvy a žiadosti o vratenie ziadna odozva.Riadny podvod dajte pozor

Reakcia obchodu HRY-NEJ

V tomto případě jsme nemohli dodat klíč, který si zákazník objednal. Stala se nám komplikace v zahraničí a tak jsem pána upozornil, že budu moci refundovat až po návratu do ČR a za toto jsem se omluvil a také slib dodržel a po návratu do ČR peníze
    refundoval zpět na kartu. Přesto odmítá recenzi smazat :(

HRY-NEJ.cz

• Bez online uhrady platobnou kartou
    • Minimalna objednavka od 140 CZK
    • Okradli má zaplatila som a tovar nedodali

Reakcia obchodu HRY-NEJ

Bohužel tato recenze byl jediný podnět k nevyřešené objednávce, zákazník by měl před napsáním recenze kontaktovat obchod s problémem a snažit se najít společné řešení, v tomto případě nebyl klíč doručen, což se může stát občas a není žádný problém klíč odeslat znovu, vše běží online a občas se stane, že se něco pokazí, psát rovnou recenzi místo řešení problému, chápeme, jsou zákazníci co neví jak se zachovat, v tomto případě jsme zde v databázi recenzí nedoporučuji dohledali objednávku a telefonicky kontaktovali zákaznici, vysvětlili, že se mohla stát chyba a pokud nebylo doručeno, naše omluva je vážně na místě, přeposlali jsme tedy nedoručený klíč do SMS pro jistotu doručení a zárověn se snažili vyjednat smazání této recenze, po doručení klíče. Bohužel po doručení již nebyla od zákazníka žádná odezva, ačkoliv jsme se snažili opakovaně o kontakt nechat opravit hodnocení, které by odpovídalo skutečnosti. Tedy naše chyba, že klíč nebyl doručen, ale problém zjištěn pouze přes tuto recenzi a následné řešení a doručení v SMS, bohužel recenze o okradení tedy zůstala, což nepovažujeme za férové.

S pozdravem

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Neviditeľný hráči
    • Chybný komentátor
    • Zle znázorňovanie štatistík v hre

Reakcia obchodu HRY-NEJ

Hodnotíte hru NBA 2K20, na vývoji hry nemáme žádný podíl, pouze jsme vám prodali elektronickou licenci. Tato recenze by spíše měla být o nákupu v našem obchodě, v tomto případě jsme vám klíč doručili ihned po zaplacení. Dáváte tedy špatné hodnocení za stav hry, věc co nemůžeme ovlivnit, není to fér.

Každý zákazník by si měl ve vlastním zájmu před nákupem přečíst recenze a názory ostatních hráču, zda je hra kvalitní. Případně na Youtube se můžete podívat na gameplay videa a získáte náhled toho, jestli je hra pro vás vhodná nebo ne.

• nigdy

Reakcia obchodu HRY-NEJ

Zákazník byl kontaktován, zda byl s klíčem Minecraft nějaký problém, bohužel bez odezvy. Podle dotazníku hodnocení jsme také prý tuto objednávku zrušili bez udání důvodu. Negativní recenze po půl roce od nákupu asi jen tak pro radost.