• 29.2. spravena objednavka, tovar na sklade doba dodania 2 az 3 prac dni. Po tyzdni nic. Ked som sa po tyzdni telefonicky informoval , az vtedy mi bolo oznamene ze to vlastne nemali na sklade , ale ze uz to ma prist a ze to odoslu. Od telefonickeho rozhovoru uplynul tyzden. Tovar nikde. Cez kontaktny formular na stranke ziadna odpoved.

• Žiadne klamú
    • Nič si neobjednavajte klamú a nič vám nepríde a ani s vami nik nekomunikuje

Keď niečo zháňate,tak treba inde tu vás klamú vymyslený tovar a nikdy vám nič nebude doručené a nik vám ani nenapíše jedna sa o klamstvo

cele zle

• Nic
    • Až na môj dotaz mi po tyždni oznámili že tovar nieje skladom

• Hľadal som konkrétny výrobok, ktorý bol podľa www stránky k dodaniu okamžite zo skladu
    • Komunikácia, spoľahlivosť

Tovar som objednal nakoľko bol podľa stránky okamžite k dodaniu zo skladu.
    Dostal som potvrdenie a podklady k úhrade,tovar som zaplatil a čakal niekoľko dní na dodanie. Po asi troch mojich urgenciách som dostal mail, že tovar nie je na sklade a na druhý deň mi dajú informáciu.
    Odvtedy prešlo niekoľko dní, nedostal som zatiaľ žiadnu informáciu. Verím, že obchod čo najskôr doručí tovar a môj názor sa zmení.

• vyhodna cena
    • ziadne informacie zo strany obchodu o nedodrzani dlzky dodacej lehoty

uz tu nenakupujeme

• nic
    • Mam u cloveka Xbox v servise. Po 3 tyzdnoch a 3x slubenej oprave na cas sa clovek konecne dostal k veci. Konzolu opravil. No uz dnes nedviha telefon neodpisuje na maily !!!!!!!!!!!!!!!!. Proste ma to v magickom oku moju konzolu drzi u seba.

Hnus a odpad

• ...hlane, ze je to domací shop a netreba objednávať zo zahraničia a krátka čakacia doba.

• šetrí čas
    • nemôžem si tovar "omakať"

Odporúčam!

• Výborné ceny
    • Niektoré produkty sa už nikde inde zohnať nedajú

Škoda, že som ho neobjavila skôr. Tovar prišiel veľmi rýchlo, bol v perfektnom stave a všetko fungovalo. Plus je tu veľmi široký sortiment, vždy si niečo vyberiem.

• Nekomunikuje. Tovar meskal aj ked platba bola okamzite na ucte.

Maju sa co este ucit.

• Dobré ceny.
    • Dodacia lehota do 3 dní nikomu asi nič nehovorí. Keď som tovar objednával,bol skladom,tak neviem kde je teraz. Tie sklady sú asi mimo SR podľa dodania!!!

Keby tovar dorazil tak ako má,všetko by bolo OK. Ale poslať už tretí krát recenziu,že ako som spokojný s nakupovaním,tak to je už silná kává. Asi toľko.

• Ziadne
    • Komunikacia

Bol to môj prvý a posledný nakup.

• NIČ
    • Komunikácia 0 bodov,keď sa človek chce informovať druhýkrát v akom stave je jeho objednávka,tak váš telefonát kľudne zrušia.a ani po 4 dňoch nemám objednanu hru doma (bola písaná skladom a doručenie max do 2 dní)

NEODPORUCUJEM TENTO E-SHOP!

• rôzne
    • nemá

lachký výber

• rýchlost
    • širší sortiment

odporúčam aj pre iných

• Správny prístup ku zákazníkovi
    • Nestretol som sa zo žiadnou

Nákup vo Vašom obchode hodnotím veľmi pozitívne.

Som spokojný

• Komunikácia

Super obchod

• Specializovany obchod na jedno zameranie - hry a veci s tym suvisiace. Vsetko na jednom mieste: konzoly, hry, nahr. diely

Odporucam vsetkym!