• Dlhé dodanie tovaru

Reakcia obchodu hrackoland

Mrzí nás vaše sklamanie z Hračkolandu. O dlhšej dodacej dobe informujeme priamo pri hračkách, pretože niektoré nie sú skladom alebo ako to bolo v prípade vašej objednávky, išlo o novinku, ktorá ešte nebola naskladnená. O dlhšej čakacej dobe sme vás informovali hneď aj mailom. Mrzí nás, že toto považujete sa slabú komunikáciu. V každom prípade veríme, že s hračkami budete spokojná.

• dodanie trvá neskutočne dlho a navyše som neskôr tovar našla v inom obchode za nižšiu cenu

Reakcia obchodu hrackoland

Hneď po prijatí objednávky sme vás informovali, že dodanie je 14-21 dní. Tovar bol odoslaný 12 dní po prijatí objednávky. Stále sa snažíme o to, aby bol tovar odoslaný čo najskôr. To že je tovar inde v inej cene je normálne, všetky e-shopy z rôznych dôvodov nemajú ceny rovnaké.

• Tovar som objednala 31.10.2017 napísali , že V krátkom čase sa ozvú aby mi napísali kedy mi asi dorazí objednávka dnes je 11 dní a nikto sa mi neozval neviem čo pre nich znamená "kratky" čas . Mohli aspoň napísať email že tovar nemajú na sklade alebo že tovar dorazí O cca 20 dní alebo čokoľvek a nie nič .

Reakcia obchodu hrackoland

Áno máte pravdu, stala sa chyba a mail o presnom dodaní vám nebol odoslaný. Každému zákazníkovi posielame informácie ohľadom dodania, mohli by to potvrdiť, žiaľ my ľudia radšej kritizujeme ako chválime a keď sú zákazníci spokojní, tak napriek našej maximálnej snahe málokedy napíšu hodnotenie. Ak sa však chyba vyskytne, napíšu hodnotenie vždy. Za našu chybu sa ospravedlňujeme, mrzí nás to, napriek tomu veríme že vás to od ďalšieho nákupu u nás neodradí. Pri každom tovare však uvádzame dodaciu dobu, takže informáciu o tom, kedy asi tovar bude ste mali. A stále je tu možnosť zavolať nám alebo napísať mail, ak sa chcete niečo opýtať.

Tovar objednany,ale stale cakam na akukolvek spravu. Netusim kedy dorazi,ani kedy dojdu fakturacne udaje.

Reakcia obchodu hrackoland

Treba si dobre pozriet maily, mail s informaciami o dodani ako aj fakturacne udaje boli zaslane v den urobenia objednavky a pripomienka o neuhradeni platby bola zaslana 7 dni nato.

• slabá komunikácia, očakávala som, že dostanem informáciu o prijati objednávky, o jej vyexpedovaní a termíne dodania, nič z toho sa bohužiaľ nestalo.