• príjemné, rýchle jednanie, nádherné hračky, široký výber
    • rýchle vybavenie a doručenie tovaru
    • žiada

• Krásné a hlavně kvalitní dřevěné hračky.

• Velmi rychlá a kvalitně vyřízená objednávka. Spokojenost.

• Krásné dětské zboží

Krásný zboží,velmi milá komunikace s majitelkou obchodu a i rychle dodání do ČR.

• Rýchlosť
    • kvalitný výrobok
    • spoľahlivosť

• Rychlost dodání zboží
    • Byla jsem zklamaná , že jsem na obale našla" vyrobeno v Číně" výrobek je krásný , není nejlevnější, tak už proto mě mrzí, že se vyrábí v Číně

Reakcia obchodu hrackoland

Ďakujem za hodnotenie. To že je hračka vyrobená v Číne, neznamená, že je výrobok nekvalitný. Vyrábať kvalitné hračky vo väčších množstvách priamo v Európe je takmer nemožné, máme v ponuke aj takúto značku, tá je však 3/4 roka nedostupná, pretože výrobca nestíha vyrábať tak, aby pokryl dopyt. Rôzne značky z celého sveta a nielen hračiek majú svoju výrobu koncentrovanú v Číne, s tým žiaľ my malí predajcovia neurobíme nič. Skúšali sme aj výrobky-hračky českých značiek, žiaľ kvalitou sa hračkám z Číny nevyrovnali. Hoci boli spomínané české hračky lacnejšie, kvôli neporovnateľným rozdielom v kvalite sme sa rozhodli ich do ponuku nášho hračkárstva nezaradiť. Milujeme drevené a ekologické hračky aj domácu výrobu, musia však spĺňať ak kritérium dobrej kvality. V tomto miesto výroby veľkú úlohu nehrá. Veríme, že našimi hračkami budete dlho spokojní.

• rychle jednanie a nadherny uzasny tovar nelutujem ze som si vybrala tento obchod a v buducnosti nevaham a kupujem odtial
    • ziadne

v podstate okamzite dodanie, super komunikacia. maximalna spokojnost s detskym mantinelom. budem odporucat dalej. dakujeme

Ďakujem veľmi pekne. :)

Velký výběr krásného zboží, rychlé doručení i do České republiky a milý přístup. Líbí se mi i ukázka hraček na instagramu pro reálnou představu jejich vzhledu. S nákupem jsem moc spokojená.

Reakcia obchodu hrackoland

To nás veľmi teší. Ďakujeme.

• Skvelá komunikácia. Rýchle dodanie.
    • Majiteľka vie úžasné poradiť a vidno že svoju prácu robi s láskou.
    • Darček v každej objednávke

Ďakujem veľmi pekne. :)

• Velmi rychle dodanie
    • Pekne hracky

• Expresne dorucenie, kvalitny tovar, odporucam

S týmto obchodom som maximálne spokojná, tovar príde asi najrýchlejšie zo všetkých obchodov, z akých som kedy objednávala. Komunikácia s majiteľkou je vynikajúca.

Ďakujem veľmi pekne.
    Ak si zákazník vyberie tovar, ktorý je skladom a objednávka je urobená do 10,00 ráno, môže byť odoslaná ešte v ten deň a doručená v nasledujúci deň. :)

velice vstřícné jednání, ochota.
    Hračky jsou krásné, přírodní, vysoce estetické

• velká ochota a profesionalita

Zboží mám jako dárek pro vnučku k jejím narozeninám, které slaví 25.3.2021. Zboží není zatím rozbalené, ale pevně věřím, že bude v pořádku.
    Komunikace s obchodem na výborné úrovni.

Výborná komunikace ohledně dotazu na zboží, 100% dodávka a nádherné hračky a vybavení do pokojíčku, k zásilce malý dárek, co udělá velkou radost. Velmi spokojeni a doporučujeme.

Ďakujeme veľmi pekne. :)

Nádherné zboží, kvalitní. Přesně odpovídá popisu na webu.

spokojna s nakupom, obchod odporucam, odoslane hned na dalsi den od objednania.

• Spoľahlivý obchod
    • Nakupujem už asi 3x