• Tovar neprišiel
    • Telefón nezdvíhajú. Nekontaktní

• V JANUARI MI SLUBILI VRATIT PENIAZE ZA VRATENY TOVAR, DO 2TYZDNOV, ESTE STALE ICH NEMAM.
    • NA TELEFONNE CISLO NIE JE MOZNE DOVOLAT, ANI NIKTO NEVOLA SPAT.

Reakcia obchodu hrackarik.sk

Dobrý deň, ospravedlňujeme sa vzniknutú situáciu. Peniaze vraciame ihneď po prijatí vráteného tovaru k nám (zvyčajne skôr ako do 14 dní) Situáciu preveríme a peniaze Vám budú okamžite vrátené na účet. ďakujeme za pochopenie

• Nemôžete si tovar pozrieť a odskúšať....

Mám skúsenosti s nákupom v e-schopoch, ale tento nedoporučujem, nakoľko aj keď po vrátení tovaru neboli schopní sa 10 dní ozvať a komunikovať.

Reakcia obchodu hrackarik.sk

ďakujeme za Vašu recenziu.
    Ospravedlňujeme sa za neodoslanie emailu o potvrdení prijatia nočníka ale Vašu zásielku sme prijali pred 3-mi pracovnými dňami (pred 7-mi dňami ste tovar ešte len zasielali naspäť k nám).

Neodoslanie potvrdzujúceho emailu bolo aj z dôvodu, že sme boli vrátením trochu prekvapení nakoľko sme nedostali žiadnu informáciu o vrátení tovaru prostredníctvom emailu alebo telefónu z Vašej strany. Vždy je lepšie kontaktovať predajcu o vrátení tovaru aspoň prostredníctvom emailu, lebo ak by sa tovar cestou stratil my by sme ani nevedeli, že máme reklamáciu z Vašej strany.

Ďakujeme a želáme pekný deň (peniaze Vám boli zaslané dnes na účet teda do 3 pracovných dní od doručenia tovaru k nám)

Hračkárik