• Rýchlosť dodávky, originál výrobok a dobrá cena.
    • Škoda, že starý cartridge sa obratom nedá vrátiť na recykláciu.

Určite doporučujem pri daných vyhodach.

Reakcia obchodu HPobchod.sk

děkujeme za pozitivní recenzi. Jsme potěšeni, že objednávka byla úspěšně vyřízena. Budeme se těšit na Váš přístí nákup. Věřím, že je jen otázka času, kdy HP přijde i s možností recyklace.

• Vyborne ceny
    • Dobry popis produktu
    • Aktivna komunikacia

Dobrý den pane Jakube,

děkujeme za pozitivní recenzi. Komunikace je pro nás základem. Jsme potěšeni, že objednávka byla úspěšně vyřízena. Budeme se těšit na Váš přístí nákup.

• Komunikácia
    • Rýchle vybavenie objednávky

Bola som veľmi milo prekvapená ako rýchlo bola moja objednávka vybavená. Za mňa rozhodne maximálna spokojnosť, môžem len odporučiť.

Dobrý den paní Liliano,

děkujeme za pozitivní recenzi. Jsme potěšeni, že jste byla s rychlostí nákupu spokojena. Budeme se těšit na Váš přístí nákup.

• primerané ceny
    • kvalitné výrobky

Reakcia obchodu HPobchod.sk

děkujeme za pozitivní recenzi. Jsme potěšeni, že jste byl/a s celým procesem nákupu spokojen/a a objednávka se obešla bez komplikací. Budeme se těšit na Váš přístí nákup.

Michal z HPmarket.cz