Všetko prebehlo ako má, objednávka bola veľmi rýchlo odoslaná.

Reakcia obchodu HPobchod.sk

děkujeme za pozitivní recenzi. Jsme potěšeni, že objednávka byla v pořádku vyřízena.. Budeme se těšit na Váš přístí nákup.

Michal z HPobchod.sk

• dodanie tovaru zo zahraničia

Reakcia obchodu HPobchod.sk

děkujeme Vám za doporučení a za recenzi. Vidím, že zmiňujete mínus, ohledně dodání zboží ze zahraníčí. Sklad máme v Ostravě, zboží tedy distribuujeme jak na český tak i slovenský trh. Pro Vás to neznamená žádnou komplikaci ani nevýhodu. Děkujeme za pochopení.

Michal z HPobchod.sk

• vsetko prebehlo bez problemov
    • rychle dodanie

Dobrý den paní Ajko,

děkujeme za pozitivní recenzi. Jsme potěšeni, že objednávka byla vyřízena bez problémů. Budeme se těšit na Váš přístí nákup.

• rýchlosť dodania

spokojnosť

Dobrý den paní Zuzano,

Michal z HPobchod.sk

Doreraz sa nik neozval a tovar neprisiel.

Reakcia obchodu HPobchod.sk

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Mrzí nás, že jste byl s nákupem nespokojen. Ověřoval jsem však stav Vaší objednávky a dle dostupných informací jsme objednávku dodali v termínu 08.03.2024. Tento termín jsme také uváděli na našich stránkách jako termín naskladnění. Doufáme, že příští objednávku zvládneme lépe. - Jirka z HPobchod.sk

• Rychlost
    • Vsetko doslo ako malo spokojnost

Dobrý den pane Eriku,

• rýchlosť, precíznosť,kvalita,logistika

Michal z HPobchod.sk

Promptné plnenie. Milý šofér.

Reakcia obchodu HPobchod.sk

děkujeme za pozitivní recenzi. Jsme potěšeni, že objednávka byla úspěšně vyřízena. A kurýr byl milý. Budeme se těšit na Váš přístí nákup.

5Ss

Reakcia obchodu HPobchod.sk

děkujeme za pozitivní recenzi. Budeme se těšit na Váš přístí nákup.

V pohode. O. K.

Dobrý den pane Petere,

Michal z HPobchod.sk

• Veľmi rýchle doručenie, výborná komunikácia obchodu.

Michal z HPobchod.sk

• Rýchlosť dodávky, originál výrobok a dobrá cena.
    • Škoda, že starý cartridge sa obratom nedá vrátiť na recykláciu.

Určite doporučujem pri daných vyhodach.

Reakcia obchodu HPobchod.sk

děkujeme za pozitivní recenzi. Jsme potěšeni, že objednávka byla úspěšně vyřízena. Budeme se těšit na Váš přístí nákup. Věřím, že je jen otázka času, kdy HP přijde i s možností recyklace.

• Vyborne ceny
    • Dobry popis produktu
    • Aktivna komunikacia

Dobrý den pane Jakube,

děkujeme za pozitivní recenzi. Komunikace je pro nás základem. Jsme potěšeni, že objednávka byla úspěšně vyřízena. Budeme se těšit na Váš přístí nákup.

Dobrý den pane Ivane,

• Rýchle dodanie tovaru
    • Odpovedali na moje všetky otázky ohľadom ponúkaných produktov
    • Prehľadnosť eshopu

Reakcia obchodu HPobchod.sk

děkujeme za pozitivní recenzi. Jsme potěšeni, že objednávka byla úspěšně vyřízena a dokázali jsme zodpovědět všechny Vaše otázky. Budeme se těšit na Váš přístí nákup.

• Spoľahlivý

• Rychle dorucenie

Reakcia obchodu HPobchod.sk

děkujeme za pozitivní recenzi. Jsme potěšeni, že jste byl/a s rychlostí nákupu spokojen/a. Budeme se těšit na Váš přístí nákup.

• Komunikácia
    • Rýchle vybavenie objednávky

Bola som veľmi milo prekvapená ako rýchlo bola moja objednávka vybavená. Za mňa rozhodne maximálna spokojnosť, môžem len odporučiť.

Dobrý den paní Liliano,

děkujeme za pozitivní recenzi. Jsme potěšeni, že jste byla s rychlostí nákupu spokojena. Budeme se těšit na Váš přístí nákup.

Michal z hpobchod.sk

• Rýchle vybavenie aj doručenie objednávky

Dobrý den pane Romane,

děkujeme za pozitivní recenzi. Jsme potěšeni, že jste byl s rychlostí nákupu spokojen. Budeme se těšit na Váš přístí nákup.

Michal z HPmarket.cz

• Jednoduché a rýchle vybavenie objednávky.

Reakcia obchodu HPobchod.sk

děkujeme za pozitivní recenzi. Jsme potěšeni, že jste byl/a s průběhem nákupu spokojen/a. Budeme se těšit na Váš přístí nákup.

Michal z HPmarket.cz