• Vyborna komunikacia
    • Rychle dodanie

Reakcia obchodu HPobchod.sk

děkujeme za pozitivní recenzi. Jsme potěšeni, že jste byl/a s celým procesem nákupu spokojen/a. Na komunikaci si zakládáme. Budeme se těšit na Váš přístí nákup.

Michal z HPmarket.cz

Bol som milo prekvapený akou rýchlosťou obchod zareagoval na moju objednávku. V jeden deň som objednal , na druhý som mal tovar doma.

Dobrý den pane Vimasi,

děkujeme za pozitivní recenzi. Jsme potěšeni, že jste byl s celým procesem nákupu spokojen. Rychlost doručení je pro nás klíčová. Budeme se těšit na Váš přístí nákup.

Michal z HPmarket.cz

• - promptné vybavenie objednávky, v jeden deň som tovar objednala, na druhý deň som ho už mala doma
    • - dobrá komunikácia s obchodom

Dobrý den paní Moniko,

děkujeme za pozitivní recenzi. Jsme potěšeni, že jste byla s celým procesem nákupu spokojena. Budeme se těšit na Váš přístí nákup.

Michal z HPmarket.cz

tovar bol doruceny vyse tyzden v predstihu co je na jednej strane velmi dobre na druhej vsak clivek nemusi but pripraveny prebrat nakladnejsi tovar ako pocitac

Reakcia obchodu HPobchod.sk

děkujeme za pozitivní recenzi. Jsme potěšeni, že jste byl /a s celým procesem nákupu spokojen/a. Rychlost doručení je pro nás klíčová. Budeme se těšit na Váš přístí nákup.

Michal z HPmarket.cz

• super rýchle dodanie tovaru

Reakcia obchodu HPobchod.sk

děkujeme za pozitivní recenzi. Jsme potěšeni, že jste byl s celým procesem nákupu spokojen. Budeme se těšit na Váš přístí nákup.

• Jednoducho a rychlo

Dobrý den pane Jano,

děkujeme za pozitivní recenzi. Jsme potěšeni, že jste byl s celým procesem nákupu spokojen a vše proběhlo bez komplikací. Budeme se těšit na Váš přístí nákup.

• primerané ceny
    • kvalitné výrobky

Reakcia obchodu HPobchod.sk

děkujeme za pozitivní recenzi. Jsme potěšeni, že jste byl/a s celým procesem nákupu spokojen/a a objednávka se obešla bez komplikací. Budeme se těšit na Váš přístí nákup.

• Vsetko perfektny

Reakcia obchodu HPobchod.sk

děkujeme za pozitivní recenzi. Jsme potěšeni, že vše bylo perfektní a objednávka se obešla bez komplikací. Budeme se těšit na Váš přístí nákup.

• komfortný spôsob nákupu
    • rýchle doručenie

tovar mi slúži výborne.

Reakcia obchodu HPobchod.sk

děkujeme za pozitivní recenzi. Jsme potěšeni, že jste byl/a s celým procesem nákupu spokojen/a a objednávka se obešla bez komplikací. Ať Vám produkt slouží dobře i nadále. Budeme se těšit na Váš přístí nákup.

super

Michal z HPmarket.cz

Niečo fantastické, objednaný tovar mi prišiel za 15hod 30 min.Ďakujem.

Reakcia obchodu HPobchod.sk

děkujeme za pozitivní recenzi. Jsme potěšeni, že nákup hodnotíte slovem fantastický :). Budeme se těšit na Váš přístí nákup.

Michal z HPmarket.cz

Trochu problematické je, že sa nedá v eshope priamo zaplatiť kartou. je možná len dobierka alebo platba vopred cez proforma faktúru (pravdaže sa predĺži dodacia lehota). Na dnešnú dobu nezvyklé...

Reakcia obchodu HPobchod.sk

děkujeme za pozitivní recenzi a zpětnou vazbu. Bohužel, někteří dopravci nepodporují způsob úhrady dobírkou. Nicméně i při platbě bankovním převodem se snažíme uhrazenou částku co nejdříve připsat k dané objednávce. Děkujeme za pochopení a budeme se těšit na Váš přístí nákup.

• všetko fajn,

cena

Reakcia obchodu HPobchod.sk

děkujeme za pozitivní recenzi. Jsme rádi, že vyřízení objednávky proběhlo bez komplikací. Budeme se těšit na Váš přístí nákup.

Michal z HPmarket.cz

Nadmerná spokojnosť. Objednávka mi prišla zo dňa na deň.

Reakcia obchodu HPobchod.sk

děkujeme za pozitivní recenzi. Těší nás, že vyřízení objednávky proběhlo rychle a bez komplikací. Budeme se těšit na Váš přístí nákup.

Michal z HPmarket.cz

Musel som zaplatiť dopravné a dobierku a cena sa potom vyšplhala zbytočne vyššie ako v bežnom kamennom obchode, inak fajn.

Reakcia obchodu HPobchod.sk

rozumíme, že dopravné navýší původní cenu objednávky, ale nabízíme i dopravné zdarma to při částce 100 euro a výše. Zároveň je možné nehradit poplatek za dobírku, pokud se zvolí platba bankovním převodem. Jsme rádi, že objednávka byla vyřízena bez komplikací a budeme se těšit na Vaší příští objednávku.

• Rýchlosť

Michal z HPmarket.cz

• cena prepravy, spoľahlivosť, ochota
    • neevidujem

+++

Dobrý den pane Dušane,

• rýchle odoslanie obj.tovaru

Dobrý den pane Adare,

Fajn eshop :-)

Dobrý den pane Lubo,

děkujeme za pozitivní recenzi. Těší nás, že vyřízení objednávky proběhlo rychle a bez komplikací. Jsme rádi, že nás vnímáte jako fajn eshop. Budeme se těšit na Váš přístí nákup.