• Nekomunikujú so zákazníkom

Telefón nezdvíhajú,na maily neodpovedajú! Tovar som si objednal pred týždňom 7.12.23 a doteraz neviem,či konkrétny tovar majú,alebo nie.J

• tovar dodaný extrémne rýchlo

• Po dodaní nefunkčného výrobku mi bol okamžite vymenený za funkčný bez akýchkoľvek podmienok na náklady predajcu.

Doporučujem po dodaní tovaru vyskúšať funkčnosť výrobku.

• Zlá komunikácia
    • Nejasné vybavenie reklamácie

Bez problémov, tovar doručený bez poškodenia, doručený na tretí deň.

• Rýchle dodanie tovaru do 2 - och dní.

Výhodou je bezplatný dovoz, platba na dobierku bez poplatku, platba kartou pri preberaní tovaru.

Som velmi spokojna. Presne informacie ohladom objednavky a rychle dorucenie.

• Vynikajúce ceny
    • Fantastická komunikácia s e-shopom

Moju zásielku nedoručili na čas.Mala som dovolenku a písala som im mail sľúbili mi ,že tovar mi odložia a dovezú,ked sa vrátim a cena bude taká istá ,nakoľko tovar bol v akcii.Veatila som sa a tovar mi predali a zrušili mi objednávku.Teraz mam tovar objednaný no uz o 70 eur drahší.

Objednávka v pohode komunikace pi emailu na pohodu fajn spolupráce klidne bych pro vas dělal propagaci tady u nas na vysočině

Dlho čakám na tovar

• Rýchla dodávka, doprava v mojom prípade v cene tovaru
    • Objednané 2 hoverboardy, podľa popisu rozličné (jeden podľa popisu s vyšším dojazdom, mierne vyššia cena), dodané technicky zhodné zariadenia v inej farbe

Objednávka realizovaná k 15.04.2022, dnes 26.04.2022 tovar zatiaľ nedorazil ! Obchod neposkytol žiadnu spätnú väzbu ohľadom dostupnosti, expedície. Mizerná komunikácia !

• Nikto sa ani neozval objednávka zadaná a nič sa nedeje.. Čistý odrb

• Objednávka aj dodanie tovaru bolo rýchle, za seriózne považujem tiež, že platbu nežiadali vopred, ale až pri dodaní u kuriéra. Platba možná aj kartou. Čo sa týka tovaru, objednal som si kolobežku Yoyor F5S. Testujem výdrž batérie, zatiaľ spokojnosť. V manuáli je uvedená max. rýchlosť kolobežky na 2. stupni - 25 km/ hod, na 3. stupni 37 km/hod. Skutočné hodnoty ma milo prekvapili. 2. stupeň 30 km/ hod, 3. stupeň 44 km/hod - obe hodnoty som meral na rovine a hladkom asfalte. Výkon motorčeka zatiaľ perfektný. K dojazdu, ktorý má byť podľa manuálu 50 km na jedno nabitie sa ešte nemôžem objektívne vyjadriť, ale zatiaľ sa javí veľmi sľubne.

Tovar došiel v poriadku, aj keď krabica už vyzerala predtým otvorená. Hodnotenia obchodu z minulosti neboli veľmi pozitívne a z nedávnej doby neboli žiadne, preto som do obchodu zavolal. Ozvala sa milá mladá pani, bola aj ochotná, ale keď som sa opýtal absenciu hodnotení, odpovedala podľa mňa prvoplánovo a naučene, že ľudia chcú jazdiť, a nie písať recenzie. Tým u mňa dôveryhodnosť obchodu klesla. V krabici boli dve nabíjačky miesto jednej, čo tiež nepridáva na serióznosti, pretože zrejme niekomu bude chýbať. No, som rád, že mi všetko došlo OK a budem rád ak s týmto webshopom už nebudem musieť viac byť v kontakte.

Dodanie tovaru rýchlo, dva rovnaké výrobky s rozdielnym balením, jeden návod na použitie nekvalitne prefotený, druhý návod originál ???

Reakcia obchodu Hoverboardlacno.sk

Dobrý deň, hoverboardy chodia v originálnom balení už od výroby. Zariadenia neprehadzujeme z originálnej krabice do inej, čiže takto ich balí už samotný výrobca hoverboardov. My ich pre lepšiu ochranu balíme ešte do obyčajných kartonových krabíc. Návody sme taktiež poskytli výrobnej fabrike aby ich po výrobe hoverboardov a následnom balení, obsiahli už priamo do balenia. Ak návod nesprávne vytlačili, poskytujeme Vám aj návod v elektronickej podobe, ktorý sme Vám poslali na email v deň expedície Vašej objednávky.

Dúfame, že s ničím iným problém nebol a že ste s hoverboardami spokojní. V prípade výskytu hocijakého problému sa na nás neváhajte obrátiť. Sme tu pre Vás.

• rýchle dodanie tovaru
    • vrátenie peňazí
    • dodaný hoverboard bol poškodený - sám, sa vypínal
    • zlá komunikácia, takmer nemožná
    • dodaný tovar bol "uloženka" zo skladu, vak na hoverboard bol zafarbený a odtlačený od polystyrénu
    • adresa na vrátenie tovaru uvedená v obchodných podmienkach na stránke eshopu je neexistujúca, tovar sa mi po týždni vrátil s poznámkou adresát neznámy
  • Uvádzali, že tovar majú na sklade. Až keď som sa mailom pýtal, kedy mi bude tovar doručený, tak mi odpovedali, že tovar nemajú skladom a môžu mi ho doručiť až ďalší týždeň. Na moju otázku, prečo teda na stránke uvádzajú, že tovar majú skladom, mi odpovedali, že aktualizácia im prebieha raz za deň a v čase mojej objednávky nebola stránka ešte aktualizovaná. Toto tvrdenie obchodu sa však nezakladalo na pravde, pretože aj niekoľko dní po mojej objednávke im tovar figuroval ako " na sklade" a to dokonca aj vtedy, keď som pristúpil na zrušenie objednávky, pretože k nákupu u tohto predajcu som sa rozhodol hlavne preto, že garantovali rýchle dodanie tovaru. Ich prístup považujem za zavádzajúci.

• Zaslali mi tovar v inej farbe.