• Ponukaju tovar ktory nemaju skladom

Reakcia obchodu Horosport

Dobrý deň. Mrzí nás vzniknutá situácia ktorá nastala. Predajňa Horosport bola v likvidácii a už je zrušená. Všetky objednávky prebrala predajňa a E-shop Adam sport v novom roku 2017. Postupne riešime každého zákazníka k spokojnosti.
    Team Adam sport a konateľ Patrik Lupták

• - prehľadnosť
    • - jednoduchosť
    • - komunikácia s klientom
    • - tovar nebol na sklade, doručenie po Vianociach

- dobrá cena
    - široký sortiment

• Dobra komunikacia, je mozne sa dovolat na Telefon aj v case vianocneho zhonu, ale ...
    • Dovolal som sa ale moju poziadavku na zmenu dodacej adresy slecna zaznamenala ale v objednavke nezmenila. Takze ako keby som nevolal.
    • Na ponuke bol varic aj s malou plynovou bombou ale dodany bol bez nej a v poskodenom obale. Varic bol absolutne v poriadku.

Aj napriek vyskytu problemov odporucam obchod, ale nabuduce si vypytam zaslat potvrdenie o zmenach v objednavke vykonane telefonicky.

• Aktualizovanost stránky, ale komunikácia na výbornú, aj napriek zrušeniu objednávky určite nezanevriem na obchod, ponúka dobrý tovar za dobré ceny!

Patrí k málo internetovým obchodom, kde som ako zákazník nezostal iba číslom na objednávke. Palec hore!

• Veľmi rýchle,takmer okamžité jednanie.

Obchod ponúka široký sortiment tovaru a jeho promtný prístup je naozaj obdivuhodný. Určite všetkým nákup v obchode Horosport odporúčam!

• Cena a kvalita

• Ochota, rýchlosť, kvalita tovaru
    • Mali to, čo som hľadala

Obchod výborný. Tovar je však podľa môjho názoru pre obyčajných Slovákov drahý.
    Kúpila som jednoduché 3/4 letné turistické nohavice, s pásom na gumu. Kvalita materiálu aj prevedenia bola dobrá ale pôvodná cena vyše 70,- € je podľa mňa na také nohavice priveľa. Ja som kúpila v akcii za 40,- € aj s poštovným, čo je už primerané.
    Inak držím palce, vážim si, že ste na Slovensku. rada by som u Vás nakupovala...no pre mňa trochu pridrahé.

• 24 / 7, nakup z domu...

poslala jsem minulý týden objednávku , byla přijata a to je vše , už žádná komunikace ani zboží .... takže nevím proč mi posíláte dotazník když jsem ještě nenakoupila !!!! :-(

• nekomunikuje ale ze vobec...

• Perfektna komunikacia, ochota
    • Neviemve

Velmi dobré

• Rýchlosť dodania tovaru.

• Pouze jedna doručovací společnost.

Odporúčam

Reakcia obchodu Horosport

Ďakujeme, pán Rasťo za vaše kladné hodnotenie.
    Tešíme sa na ďalšie Vaše nákupy u nás a budeme sa snažiť si vašu spokojnosť a hodnotenie našej predajne udržať.

odporúčam

Reakcia obchodu Horosport

Ďakujeme Vám krásne za Vaše pozitívne hodnotenie, budeme sa snažiť, aby ste s nami boli spokojný aj v budúcnosti.
    s pozdravom Patrik

Odporucam, komunikacia na vysokej urovni

Reakcia obchodu Horosport

Ďakujeme za vaše kladné hodnotenie, veľmi si to ceníme a posúva nás to vpred.

• -pohodlné
    • -cenovo výhodné
    • -stránka nebola asi aktualizovaná,pretože objednaný tovar nemali,čo ma veľmi mrzí.
    • Ponúkaná náhrada mi nevyhovovala a nepáčila.

-ponúkaný tovar je zaujímavý
    -pokiaľ budú zľavy,pravdepodobne ešte niečo kúpim
    -objednaný tovar perfektne sedí
    -dodanie bolo expresné
    -oceňujem komunikáciu s obchodom

Reakcia obchodu Horosport

mrzia nás nedostatky, ktoré spomínate a je to pre nás výzva sa do budúcna zlepšiť, aby ste s nami boli pri ďaľšom nákupe spokojnejší.
    s pozdravom Patrik

• cena, rychle dodanie, komunikativnost obchodu, super web
    • ziadne

urcite odporucam, nie je pravda, ze nekomunikuju...!!! Mna hned po objednavke kontaktovali, oboznamili ma s faktom, ze je na externom sklade a ze poslali objednavku, pride cca vtedy a vtedy, ked prisla, volali a ubezpecili ze posielaju. proste super obchod a budem dalej kupovat!

Reakcia obchodu Horosport

Dobrý deň, veľmi nás teší vaša spokojnosť a pre nás je to do budúcna veľká výzva, aby ste s nami boli spokojní aj pri ďaľších nákupoch.
    s pozdravom
    Patrik

• dobre ceny, siroka ponuka
    • neviem

Odporucam.

Reakcia obchodu Horosport

ďakujeme za Vaše kladné hodnotenie, ceníme si ho.

odporučam,rýchle doručenie.

Ďakujeme,