• Rychle dodanie tovaru.
    • Dodany tovar bol poskodeny

Reakcia obchodu Homeshop.eu

je nám ľúto, ak ste dostali poškodený produkt. V takom prípade Vám ho odporúčam reklamovať, ak nefunguje, ako má. Z druhej strany daňového dokladu, sú uvedené kontakty kde a ako produkt reklamovať.

Team Homeshop.eu

Nedodali tovar,a len po týždni od objednania mi dali vedieť že ani nedodajú.

Vážený zákazník,
    mrzí nás to, ale objednávku sme Vám museli stornovať. Bohužiaľ tento produkt je už vypredanýa nemá ho k dispozícii ani náš dodávateľ. Za nepríjemnosti sa ospravedlňujeme.

• Rýchla dodávka
    • Nefunguje kvalitne

Reakcia obchodu Homeshop.eu

je nám ľúto, ak ste dostali Vám nevyhovujúci produkt. V takom prípade Vám ho odporúčam reklamovať, ak nefunguje, ako má. Z druhej strany daňového dokladu, sú uvedené kontakty kde a ako produkt reklamovať.

• Ignorácia
    • Nekvalitné veci

Mačiatko mi bolo dodané ale nefunguje!!! Predávate "mačku vo vreci"... Robíte si naozaj skvelú reklamu. Aj som písala mail o nefunkčnosti a úplná ignoracia... Za mňa už nikdy viac!

Team Homeshop.eu

• nekvalitný výrobok. vôbec sa nedá použiť ako stolík, pretože sa nedá nastaviť do vodorovnej polohy, aby na ňom mohol stáť pohár. po 2 dňoch sa ulomila časť, čo mala držať želiezko, čo ktoré podopiera plastovú dosku.

nikdy viac tento obchod. zaslaný katalóg som hneď vyhodila.

Team Homeshop.eu

Tovar mi nebol doručený ani po niekoľkých týždňoch!

Homeshop.eu

• nespoľahlivý servis bez komunikácie so zákazníkom

ani po 3 dňoch som nemal info o stave doručenia, dovolal som sa až na 5ty pokus, kedy mi panička oznámila, že tovar nemajú, a že by mi určite volali :-( Na otázku kedy, keď už prešli 3 dni mi odpovedať nevedela...

Vážený zákazník,
    mrzí nás, že sme Vám objednávku museli stornovať. Bohužiaľ počas sezóny sa môže stať, že pre veľký záujem sa produkt vypredá a nemá ho k dispozícii ani náš dodávateľ. Za nepríjemnosti sa ospravedlňujeme.

• 10 dní od objednávky a žiadna reakcia

Obchod nereaguje, neinformuje, nič.

• Tovar objednaný 05.6.2018 dodaný 14.6.2018 aj to po dvoch urgenciách
    • Po dotaze prečo mi nebol tovar dodaný mi bolo povedané , že môj tovar bol predaný inému zákazníkový a musia z centralného skladu objednať druhy tovar pre mňa, ale že som čakal z napustením bazénom 14 tis litrov vody bez filtracie 8-9 dní bohužiaľ čo nato povedať úroveň slabá

Tovar bol sice na predajni pripraveny k prevzatiu, ale nik z predajne sa nenamahal, aby nas o tom informoval, ani mailom, ani telefonicky. Az moj manzel tam zasiel z vlastnej iniciativy, informovat sa, co je s tovarom...Ked sa opytal, preco nas neinformovali o moznosti prevzatia tovaru, vsetci mlcali.

Vážená zákazníčka,
    o stave objednávky ste boli informovaná prostredníctvom mailu, ktorý sme automaticky zaslali na mailovú adresu, ktorú ste zadali v objednávke / spam, nevyžiadaná pošta/. Ďakujeme za pochopenie.

Team Homeshop

Slabá komunikácia s, žiadna informácia o objednávke. Ani potvrdzovací e-mail o objednávke.

Vážený zákazník,

potvrdenie o prijatí objednávky zasielame automaticky na mail, ktorý ste uviedli. Môže sa nachádzať v priečinku spam alebo nevyžiadaná pošta vo vašej mailovej schránke. Ďakujeme za pochopenie.

Neuveritelny smejd

Vážený pán Gono,
    mrzí nás, že ste s našim výrobkom nespokojný. V prípade reklamácie sa obráťte na náš reklamačný servis: 041/ 700 36 68.
    Za nepríjemnosti sa ospravedlňujeme.

Team Homeshop.eu

objednal som si infračervený masážny žiarič a namiesto neho som v tej istej cene dostal krájač na cestoviny.To bol môj prvý a posledný nákup v tomto obchode.

Vážený pán Mistrík,
    Ospravedlňujeme sa za chybu pri Vašej objednávke,ktorá nastala z našej strany. Pre výmenu tovaru nás neváhajte kontaktovať na zákazníckej linke 041/507 88 58.

Homeshop.eu

V obchode sme si objednali tovar, ktory nebol funkcny. Zaslali sme ho naspat. Velmi zla komunikacia obchodu. Ziadne ospravedlnenie a niekolkokrat sa musite dotazovat aby ste dostali odpoved, ale nic konkretne Vam nepovedia. Nakoniec mi bola vratena suma za tovar a dopravu vyrobku ku mne. Takze napriek tomu, ze to bola evidentna chyba obchodu ja som ostal v minuse za prepravu pri vrateni tovaru. Nebol som spokojny a rozhodne neodporucam nakupovat.

• myslel som si, že je skutočne výhodný
    • presvedčil som sa, že je nevýhodný

oboznámiť saa s tovarom, ktorý kupujete, dobre prezrieť prijatú zásielku a až potom zaplatiť,

Vážený pán Mašek,
    mrzí nás, že ste s našimi službami a zásielkou nespokojný. Kedykoľvek sa môžete obrátiť na náš zákaznícky servis, radi sa Vám budeme venovať. Tel. číslo 0907 107 717.
    Team Homeshop.eu

• Ze ponuka take veci co nefungujum

Vážený pán Sloboda,
    mrzí nás, že ste s našim výrobkom nespokojný. Kedykoľvek sa môžete obrátiť na náš zákaznícky servis, radi sa Vám budeme venovať. Tel. číslo 0907 107 717.

• Obchod je OK

Je jedno v ktorom obchode tento výrobok/mlynček na ovocie/kúpite.Problém je už pri jeho zostavení.Je to ako polotovar.pri samotnom mletí je odpad mokrý a musíte ho prelisovať cez plátno,tak načo mlynček.Preto ho posielam späť do obchodu.Obcod by mal mať pri nákupe takýchto výrobkov ODBORNIKA aby si nekazil dobrľ meno.

Vážený pán Michel,

• Tovar nie je kvalitny

Vážená pani Gundelfingenová,
    mrzí nás, že ste s našim výrobkom nespokojná. Kedykoľvek sa môžete obrátiť na náš zákaznícky servis, radi sa Vám budeme venovať. Tel. číslo 0907 107 717.

• Neustretovost

uz nigdy viac

Vážená pani Janková,
    veľmi nás mrzí, že ste s našimi službami nespokojná a ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti. Ak ste s našim výrobkom nespokojná, neváhajte kontaktovať reklamačné oddelenie t.č. 0907 107 717.