celkom fajn

Vážený zákazník,
    ďakujeme Vám za objednávku a hodnotenie. Veríme, že sa pri ďalšom nákupe na nás opäť s dôverou obrátite.

• Rýchla dodávka
    • Nefunguje kvalitne

Reakcia obchodu Homeshop.eu

je nám ľúto, ak ste dostali Vám nevyhovujúci produkt. V takom prípade Vám ho odporúčam reklamovať, ak nefunguje, ako má. Z druhej strany daňového dokladu, sú uvedené kontakty kde a ako produkt reklamovať.

Rychlá dodávka

Team Homeshop.eu

Som absolútne spokojná, toto bola moja prvá skúsenosť s obchodom. Určite ho ešte navštívim. Ďakujem

Team Homeshop.eu

Rychle dodanie .Som spokojna s vyrobkom.dakujem

• veľký výber
    • nízke ceny

Team Homeshop.eu

Dodanie v poriadku a rýchle

Team Homeshop.eu

Odporucam. Som veľmi spokojna.

• Cena zodpovedá kvalite

Team Homeshop.eu

dobry vyber a prijatelne ceny....

Team Homeshop.eu

Obchod ok ale kvalita výrobkov je nanič.

• Ignorácia
    • Nekvalitné veci

Mačiatko mi bolo dodané ale nefunguje!!! Predávate "mačku vo vreci"... Robíte si naozaj skvelú reklamu. Aj som písala mail o nefunkčnosti a úplná ignoracia... Za mňa už nikdy viac!

Veľmi rýchle dodanie.

Team Homeshop.eu

• rýchlosť, komunikácia, dobrá cena

Team Homeshop.eu

• nekvalitný výrobok. vôbec sa nedá použiť ako stolík, pretože sa nedá nastaviť do vodorovnej polohy, aby na ňom mohol stáť pohár. po 2 dňoch sa ulomila časť, čo mala držať želiezko, čo ktoré podopiera plastovú dosku.

nikdy viac tento obchod. zaslaný katalóg som hneď vyhodila.

Team Homeshop.eu

Nakupovala som tu prvýkrát a som spokojná

výhoda

Team Homeshop.eu

• Rýchle a solídne jednanie a dodanie tovaru.

Team Homeshop.eu

Tovar mi nebol doručený ani po niekoľkých týždňoch!

Vážený zákazník,
    mrzí nás to, ale objednávku sme Vám museli stornovať. Bohužiaľ tento produkt je už vypredanýa nemá ho k dispozícii ani náš dodávateľ. Za nepríjemnosti sa ospravedlňujeme.

Homeshop.eu