• Dobra cena
    • Komunikacia
    • Prvu objednávku eshop nezaregistroval. Pri druhej som si aj vytvoril ucet a potom bolo vsetko ok.

Reakcia obchodu HOME3000

Vážený zákazník ďakujeme za Vaše vynikajúce hodnotenie. Sme radi, že sa Vám naše produkty páčia. Tešíme sa na Váš ďalší nákup u nás.

• Obchod predajca sa neozval ani nepotvrdil a nedorucil pozadovany tovar. Nedoporucujem. Hamba!
    • Hladajte solidneho dodavatela.
    • Spoliehate sa a dostanete ......
    • Zrusit .

Reakcia obchodu HOME3000

Vážený zákazník, zrejeme to bude preto, že u nás nemáte vytvorenú žiadnu objednávku a tak neviem aký tovar sme Vám mali zaslať.

hrozný tovar nerozbitná fľaša na 2 deň praskla

Reakcia obchodu HOME3000

Vážený zákazník, vzniknutá situácia nás samozrejme veľmi mrzí. Neváhajte nás kontaktovať v prípade akýchkoľvek dotazov a problémov. Radi Vám vyjdeme v ústrety.

• rýchlosť doručenia

spokojnost,rychlo vybavena objednavka

Reakcia obchodu HOME3000

• Pri voľbe úhrada za tovar vopred mi neprišli údaje ako platbu realizovať. Objednamy tovar som neobdržala

Reakcia obchodu HOME3000

Vážený zákazník, na email Vám bola zaslaná zálohová faktúra, v ktorej boli všetky údaje na realizovanie platby. Následne Vám bol zaslaný email, v ktorom sme Vás informovali o neobdržanej platbe, na ktorý ste nereagovali tak Vám objednávka bola stornovaná.

rýchlosť, 100% spokojnosť

• Rýchle dodanie tovaru.

• nizsie ceny
    • menej kvalitny lacny tovar
    • z eshopu nefunguju prekliky z dlazdic na kategorie

Reakcia obchodu HOME3000

• tovar bol zamenený a poškoden

Reakcia obchodu HOME3000

Vážený zákazník, za tovar sme Vám vrátili plnú sumu, ktorú ste uhradili.

Výborná stránka, úžasný výber a veľmi rýchle doručenie. Ja vidím iba výhody, s týmto obchodom mám príjemnú skúsenosť.

Reakcia obchodu HOME3000

• spoľahlivý obchod, rýchly nákup

Objednaný tovar nebol dostupný, obchod to okamžite riešil a ponúkol mi iný. Veľká spokojnosť

Reakcia obchodu HOME3000

Dlhá dodacia lehota, slabá komunikácia. Domček pre hmyz vyzerá fajn, dúfam že si nájde obyvateľov.

Reakcia obchodu HOME3000

Spokojna rychle dodanie tovaru.

dobrá cena, včasné doručenie

Reakcia obchodu HOME3000

• Časť tovaru som vrátil,peniaze mi boli do 2 týždňov vrátené na účet.

Reakcia obchodu HOME3000

Nakupovala som prvýkrát a veľká spokojnosť.Výborné ceny,rýchle doručenie.

• Prijateľné ceny
    • Rýchlosť dodania

S internetovým obchodom Home 3000 som bola veľmi spokojná. Objednaný tovar dorazil veľmi rýchlo.