• Rychle doručenie

Reakcia obchodu Homa.sk

Veľmi si vážime Vašu spätnú väzbu. Pomáha nám zlepšovať naše služby. Tím Homa.sk

veľmi dobré ceny, veľký výber

• Velmi rychle dodanie

• dobrá kvalita, rýchlosť

Reakcia obchodu Homa.sk

Ďakujeme, že ste si našli čas a podelili sa o Vaše skúsenosti s ostatnými. Vaša recenzia nám pomôže osloviť ďalších spokojných zákazníkov. Tím Homa.sk

• Super ceny ,rýchle odoslanie tovaru

Reakcia obchodu Homa.sk

Ja som velmi spokojna .naozaj kvalitne obliecky aj paplon s vankusom

Spokojnost

Ďakujeme za Vašu recenziu! Je to pre nás motivácia do ďalšej práce. Tím Homa.sk

• Som velmi spokojná , tovar co som objednala je velmi pekná !

Reakcia obchodu Homa.sk

S dodanim a kvalitnou tovaru som spokojná

Ďakujeme za Vašu recenziu! Je to pre nás motivácia do ďalšej práce. Tím Homa.sk

• Obchod odporucam. Moj prvy aj druhy nakup prebehol na 1. Super rychle dodanie , tvar v dobrej kvalite. Aj komunikacia top, objednala som omylom zly rozmer plachty, objednavku zrusili a spravila som novu. Urcite este v obchode nakupim

Veľmi si vážime Vaše milé slová! Tešíme sa na Vaše ďalšie nákupy. Tím Homa.sk

• Všetko bolo v poriadku aj tovar, aj doručenie, ktoré bolo od vytvorenia objednávky rýchle

nevnímam žiadnu nevýhodu

Reakcia obchodu Homa.sk

• Obchod odporucam, super rychle dodanie, rano objednane a na druhy den na obed dodane. Obliecky aj plachty v dobrej kvalite.

Reakcia obchodu Homa.sk

Bola to moja prvá objednávka a bola som veľmi spokojná

Veľmi si vážime Vaše milé slová! Tešíme sa na Vaše ďalšie nákupy. Tím Homa.sk

• tovar mi bol rýchlo doručený
    • s tovarom som spokojná obliečky sú krásne

Reakcia obchodu Homa.sk

Už som z tejto stránky objednávala a som veľmi spokojná

Super,rýchle doručenie

Reakcia obchodu Homa.sk

• Tovar rýchlo dodaný. Veľká spokojnosť.

• Som spokojná.

Som spokojná,to je pre mňa výborné hodnotenie

Ďakujeme za Vašu recenziu! Je to pre nás motivácia do ďalšej práce. Tím Homa.sk

Nakupovala som prvý krát ale určite nie naposledy

Ďakujeme za super recenziu! Vaša spokojnosť nás veľmi teší. Tím Homa.sk