Objednala som si podľa fotky a popisu úplne iný puk, ako mi prišiel. A keď som im volala, bolo mi povedané , že ten, čo som si objednala nemajú.
    Tak si sami urobte názor na to, či je to normálne.
    Mohli napísať mail, že ten puk nemajú a či môžu poslať iný a nie automaticky poslať úplne iný puk. Takže som zaplatila tovar + poštovné za niečo, čo som nechcela.
    Síce môžem vrátiť tovar, ale neviem, či sa mi to kvôli tomu drahému poštovnému oplatí posielať naspäť, ale jednoznačne neodporúčam a viac si odtiaľ kupovať nebudem.

Dobrý deň

Dostali ste presne ten istý puk ako ste si objednali, žiadny iný (rovnaký výrobca, rovnaký EAN) jediná vec v čom bol rozdiel je že medzičasom FLORIDA PANTHERS zmenila dizajn loga, čo priznávame že je naša chyba, nestihli sme aktualizovať produktovú fotku. Stačilo však napísať do poznámky že máte záujem o puk zo starým logom FLORIDY a skúsili by sme vám ho ešte niekde zohnať.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

Dobrý deň 27.4.2024 som vytvoril objednávku 29.4.2024 bola potvrdená a odvtedy nič celkový dojem z obchodu velmi zlý.

Dobrý deň

Ihneď sme vás informovali že taška je nedostupná a že dodanie bude dlhšie, povedali ste že je to v poriadku. Viac žiaľ nevieme pre vás urobiť.

• Recenze byla smazána kvůli vulgárnímu obsahu.

• Píšu tovar skladom a čakám už vyše týždňa

Reakcia obchodu Hokejové korčule

Sme radi že sa nám to podarilo spoločne vyriešiť k vašej spokojnosti, zdržanie nás úprimne mrzí.

Produkt som objednával kvôli zvýrazneniu že nám do 24 h bude doručený avšak Dnes je tomu presne jeden týždeň a aj keď rátame iba pracovné dni tak je to 5.

Reakcia obchodu Hokejové korčule

Mrzí nás, že sa dodacia doba mierne pretiahla, bohužiaľ vami zvolený produkt bol ako posledný kus predaný priamo na predajni.

dlhé dodacie lehoty. Objednávku som urobil 4.7.2023, okamžite uhradil cenu za tovar platobnou kartou, ale tovar zatiaľ (11.7) nedorazil.

Dobrý deň

Objednávku ste spravili 4.7 v čase 23:48 kde sme samozrejme tovar nemohli expedovať a 5.7 bol sviatok. Objednávku sme vám mohli odoslať až nasledujúci pracovný deň a to 6.7 packetou, kde je doba doručenia 1-3 pracovné dni. Tovar ste mali za 4 pracovné dni čo nás mrzí. Nabudúce odporúčame zvoliť kuriéra DPD kde máme dodanie do 24 hodín.

Pekný deň prajeme

Na stranke je napisane skladom, objednany tovar na sklade nie, čakaju na dodavatela kedy im tovar doda, žial mi ani nevedia povedat kedy to vlastne bude

Dobrý deň

Skladom bol posledný vystavený kus ktorý bol mierne poškodený a nechceli sme Vám ho poslať. O dodacej dobe sme Vás informovali.

• Od potvrdenia objednávky sa viac neozvali. Tovar je mimochodom zaplatený.

Dobrý deň

Objednávky riešime ihneď každú v ten deň, snažili sme sa Vám dovolať, žiaľ neúspešne.

Eshop má veľmi dobré ceny aj výber akurát komunikácia a dodacia lehota katastrofa. Na stránke majú napísané, že sú schopní dodať tovar do 24h. Objednal som pondelok večer a do štvrtka sa nič nedialo takže som objednávku zrušil. Asi by som volil osobný odber.

• sľúbený / vybraný darček (voskové šnúrky) nebol dodaný

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• Ani po niekolkych tyzdnoch stale nedoruceny , ziadna proaktivnost respektive informacie o meskani dodavky len na zaklade telefonatu a uz niekolkokrat odsunuty termin na tovar ktory je stale na stranke vedeny Skladom…

Dobrý deň

Áno ospravedlňujeme sa, objednávku sme zabudli v tom Vianočnom chaose vyexpedovať :( naša chyba. Nabudúce sa to nestane :)

Pekný deň

• Tovar mi nebol ani po 10 dňoch doručený.Objednavku som zrušila.

Dobrý deň

Po telefonickej dohode s Vami ste si chceli tovar prevziať osobne, mali ste ho tu pripravený celý týždeň, nedostavili ste sa. Telefón ste ani nezdvihli a následne zrušili, keď ste videli že Vám voláme.

Pekné Sviatky želáme. :)

• dostupnost tovaru
    • neskore dodanie tovaru
    • vysoka cena

Dobrý deň Martin

Nakoľko ste si vybrali platbu kartou a následne tovar nezaplatili, nemali sme Vám to ako poslať. Posielali sme mail či Vám to pošleme na dobierku na ktorý ste neodpovedali. Následne ste spravili druhú objednávku ktorú ste zaplatili a tovar Vám bol v ten deň ihneď poslaný. Cenu sme mali najlepšiu na Heureke, preto ste asi aj spravili objednávku u nás.

Nevieme čo viac by sme ešte mohli spraviť.

Pekný deň

• žiadna komunikácia ohľadne objednávky
    • dorucenie trvalo strasne dlho
  • Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

Tovar nebol dodaný, ako ste sľúbili.

Dobrý deň

Objednávku ste spravili 29.8 večer 20:30, 19.1 bol sviatok takže vám tovar doručili 2.9 ráno. Tovar vám bol doručený do 3 pracovných dní ako bolo uvedené.

Tovar som si objednala 31.7. a do dnešného dňa mi nebol doručený.

Reakcia obchodu Hokejové korčule

Bohužiaľ sa posledný kus predal na predajni a do doby kedy ste potrebovali produkt mať už nebolo možné ho tak rýchlo naskladniť.
    Vždy sa snažíme ponúknuť alternatívu, prípadne produkt doposlať neskôr aby bol klient spokojný.

Ešte raz sa ospravedlňujeme prajeme pekný deň.