Spokojný a ďakujem za rýchle vybavenie mojej objednávky...

Reakcia obchodu Hodinkovna.sk

Veľmi nás to teší, ďakujeme, že ste sa podelili o svoj názor na náš obchod.

Gravirovanie by mohlo byť viditeľnejšie a krajšie

Reakcia obchodu Hodinkovna.sk

Veľmi vám ďakujeme za vaše uznanie. Tešíme sa na ďalší nákup od vás

• Veľmi neseriózne jednanie. Na stránke majú možnosť doručenia do balíkoboxu. Po pár dňoch od objednania ma kontaktovali, že to nie je možné. Dala som si balíček poslať na adresu, ale aj keď mali byť hodinky na sklade, po týždni mi nič nedošlo. Volala som im 3-krát, ale neboli mi schopní zistiť, v akom stave je moja objednávka. Na 3. deň sa napokon vyhovorili, že objednávka bola odoslaná, ale poštou sa im vrátila. Čo však nedáva zmysel, keďže adresu mali správnu. Dohodli sme sa, že objednávku neruším, že mi ju majú znova odoslať. O 2 dni mi však prišiel mail, že mi vrátia platbu. Jeden veľký bordel!!! Teraz neviem, či mám zásielku čakať alebo si mám zaobstarať náhradný darček pre kamarátku.

Reakcia obchodu Hodinkovna.sk

Dobrý deň, veľmi nás mrzí vzniknutá situácia. S kuriérom budeme vysvetľovať, prečo vám zásielka nebola doručená včas. Samozrejme, máte možnosť vybrať si, či chcete vrátiť peniaze alebo zásielku poslať znova. Budem vás kontaktovať e-mailom, aby sme si celú situáciu vyjasnili.

• Nemám záruku na vrátenie tovaru,zahraničná banka ani register OR SR
    • Žiadne IČO,DIČ riziko dôverihodnosti.

Nie ste registrovaný v OR SR,nemáte zverejnené IČO,DIČ nemáte dôveru.

Dobré popoludnie,
    je nám ľúto, že nie ste spokojní s našimi službami. Snažíme sa robiť všetko pre spokojnosť našich zákazníkov. Budeme vás kontaktovať e-mailom, aby sme túto situáciu objasnili.

• stránka je v cz/sk, ale potvrdzujuci email pride v pl
    • do dnesneho je moja objednavka bez odpovede a dalsieho spracovania

neodporucam, javi sa ako podvodny eshop

Reakcia obchodu Hodinkovna.sk

Dobré ráno, je nám veľmi ľúto, že nie ste spokojní s našimi službami. Odoslanie sa oneskorilo, pretože sme nemali vaše správne telefónne číslo. Budem vás kontaktovať e-mailom, aby sme to bližšie objasnili

Bezproblémové objednanie, komunikácia, doručenie, aj platba.

Ďakujeme za vašu pozitívnu recenziu. Sme vďační za vašu spätnú väzbu.

• Absolútna spokojnosť, aj s rýchlosťou doručenia aj so samotnými hodinkami.

Reakcia obchodu Hodinkovna.sk

Super, že ste ocenili náš obchod. To nás vedie k tomu, aby sme boli dokonalí. Ps. Svätý výber hodiniek :)

Spoľahlivosť

Reakcia obchodu Hodinkovna.sk

Ďakujeme vám za milé slová. Tešíme sa na úspešné nakupovanie

Som spokojná s výberom kvalitných produktov

Reakcia obchodu Hodinkovna.sk

Děkujeme za milá slova. Máme radosť z vášho úspešného nákupu.

Cele zle
    Klamu že poslali, dali číslo zásielky ktoré pošta ani nemá v systéme, hodinky mali prísť do 18.1., 20.1.mali byť darované, dnes 22.1.mi píše v sledovaní zásielok, žé zásielka nebola podaná. A ďalej klamú že odoslali. Nikdy viac.

Reakcia obchodu Hodinkovna.sk

Dobrý deň, je nám veľmi ľúto, že nie ste spokojní s našimi službami. Budeme vás kontaktovať e-mailom, aby sme vám objasnili situáciu.

• rychlost doručení
    • široký výběr

velmi dobrý obchod s hodinkami

Rychlo, bezpoplatku za postovne

Reakcia obchodu Hodinkovna.sk

Sme radi, že ste s nákupom spokojní a ďakujeme, že ste si vybrali náš obchod.

• splnil očakávania

• Super hodinky ,super cena kvalita a rýchlosť dodania
    • Absolútna spokojnosť

• komunikácia
    • zavádzanie zákazníka

Tovar ktorý je na sklade a ihneď k odoslaniu mi nie je dodaný už dva týždne. Telefonicky sa nedovoláte, obchod mi 3x tvrdil že je to odoslané, pošta mi potvrdila že žiadosť o podanie zásielky je vytvorená, ale žiadna zásielka zo strany obchodu nebola podaná. Požiadala som o storno objednávky, žiadna odpoveď. Ja som tak zlú skúsenosť doposiaľ nemala.

Reakcia obchodu Hodinkovna.sk

Dobrý deň, je nám veľmi ľúto, že nie ste spokojní s našimi službami. Snažíme sa vám venovať čo najväčšiu pozornosť. Budeme vás kontaktovať e-mailom, aby sme situáciu napravili.

• Zaplatil som kartou online,dvakrat bol prelozeny datum dodania tovaru a stale mi nic neprislo. Mam dojem, ze ide o podvod.

Reakcia obchodu Hodinkovna.sk

Dobrý deň, úprimne sa ospravedlňujeme za oneskorené odoslanie, bohužiaľ sme mali technické problémy s odoslaním kuriérom. Balík vám bol odoslaný. Budem Vás kontaktovať e-mailom, aby sme prekonzultovali, čo sa stalo a kompenzovali meškanie.

široký výber tovaru, rýchle dodanie

Ďakujeme za vašu pozitívnu recenziu. Sme vďační za vašu spätnú väzbu.

Kupoval som hodinky. Obchod hodnotím kladne, nemám, čo by som vytkol. Objednanie aj dodanie tovaru prebehlo bez problémov.

rýchlosť, profesionalita, ceny

• Krasná web stránka