• Priaznivé ceny
    • Vcelku prehľadné stránky
    • Katastrofálne trvanie dodania
    • Katastrofálna komunikácia

Vyhnite sa tomuto, ako som neskôr zistil, poľskému obchodu.
    Nakúpil som kvôli dobrej cene hodiniek, ktoré som chcel. Ďalej však už bolo všetko zle. Prvou výstrahou bola nedostupnosť väčšiny spôsobov dodania do boxov viacerých kuriérskych spoločností, napokon sa mi ponúkol balíkobox Slovenskej pošty. Objednané a zaplatené, prijatie objednávky potvrdené e-mailom v slovinčine (!). Očakávaná informácia o odoslaní neprišla. Deň po dátume prisľúbeného pokus o komunikáciu chatom na stránke obchodu – žiadna odpoveď. Napokon som našiel e-mail, ktorý ma nad obrovským logom obchodu drobučkým písmom informoval, že zvolený spôsob dodania nie je možný a mám oznámiť adresu na doručenie kuriérom. Stalo sa. Opäť žiadna reakcia. Telefonát predajcovi bol tiež zbytočný, pán na linke mi vraj zavolá, keď stav preverí. Nezavolal. Hodinky napokon dorazili s týždňovým oneskorením bez akéhokoľvek avíza a na celkom inú adresu, ako som žiadal. A ešte aj v mokrej krabici, pretože pršalo.
    Ruky prečo od hodinkovna.sk!

Reakcia obchodu Hodinkovna.sk

Dobrý deň, je nám veľmi ľúto, že nie ste spokojní s našimi službami. Budem vás kontaktovať e-mailom, aby sme si situáciu vyjasnili

• komunikácia
    • zavádzanie zákazníka

Tovar ktorý je na sklade a ihneď k odoslaniu mi nie je dodaný už dva týždne. Telefonicky sa nedovoláte, obchod mi 3x tvrdil že je to odoslané, pošta mi potvrdila že žiadosť o podanie zásielky je vytvorená, ale žiadna zásielka zo strany obchodu nebola podaná. Požiadala som o storno objednávky, žiadna odpoveď. Ja som tak zlú skúsenosť doposiaľ nemala.

Reakcia obchodu Hodinkovna.sk

Dobrý deň, je nám veľmi ľúto, že nie ste spokojní s našimi službami. Snažíme sa vám venovať čo najväčšiu pozornosť. Budeme vás kontaktovať e-mailom, aby sme situáciu napravili.

• Prvu objednavku mi zrusil obchod bez akejkolvek komunikacie. Ked som sa dotazovala o aktualizaciu objednavky az vtedy som zistila, ze ju zrusili lebo nepresla systemom platba, ktoru banka vyhodnotila ako kradez. Ale obchod sa neunuval negociovat tento problem, jednoducho objednavku bez akehokolvek upovedomenia zrusil. Druha objednavka cez inu banku OK, ale aj tak biedna aktualizacia a este k tomu v cudzom jazyku.
    • Darcekove krabicky su v obchode bez rozmerov, su obrovske v porovnani s produktom.
    • Darcekova krabicka nebola zabalena v ochrannej folii, pri premoknuti krabice by bola poskodena.

Vitajte,
    píšeme vám v súvislosti s vašou spätnou väzbou a úprimne sa vám ospravedlňujeme za vzniknutú situáciu.
    Situáciu objasníme a budeme vás kontaktovať s odpoveďou.