• Neodporúčam tovar bol dodaný poškodený

Dobry den
    prepacte za poskodeny tovar. O poskodenom tovare ste nas neinformovali, boli by sme to riesili, ci to bolo poskodene v ramci dopravy alebo ine poskodenie....ale sme nedostali ziadnu reklamaciu tak s k tomu neviem vyjadrit.

• Tovar nenachystaný ani po 4 dňoch rezervácie.

Pravdepodobne nastal omyl. Rekapitulacia objednavky 175211825 :
    2.5 /nedela/ vytvorena objednavka , platba prevodom na ucet
    3.5. /pondelok/ platba este nebola realizovana
    4.5 /utorok/ Objednavatel stornoval objednavku z dovovodu nekompatibility batérie
    9.5. hodontenie objednavky 175211825 na heureke.sk : Tovar nenachystaný ani po 4 dňoch rezervácie.

Tovar došiel v nie originálnom balení len v obyčajnej krabici a bol niekde vystavený drobné škrabance na spodku.nik má neupozornil že to nebude čisto nové nerozbalene

Reakcia obchodu hobys.sk

Ďakujeme za Vašu objednávku. Je nám ľúto že ste neboli spokojný, ale žiadnu reklamáciu sme od Vás nezaznamenali. Určite by sme to riešili resp. podali vysvetlenie. Len pre vysvetlenie, vždy predávame len nový , nepoužitý a nevystavený tovar . Niekedy nám príde jeden druh tovaru vo veľkom balení , kde nie je každý produkt ešte extra zabalený v ďalšej krabici .

• Tovar nezodpovedal obiednavke

Reakcia obchodu hobys.sk

Tovar nebol od zakaznika reklamovany, tak neviem poskytnut reakciu v com tovar nezodpovedal objednavke. Zakaznika budeme kontaktovat.

• Už 2 týždne čakám na doručenie zásielky, preto nemôžem hodnotiť obchod pozitívne.

Reakcia obchodu hobys.sk

Ospravedlnujeme sa omeskanie dodania, tovar bol doruceny s dopravou zadarmo, meskanie bolo 8 dni, mali sme docasne vypredany T kus.

• neviem čo mám hodnotiť, keď ste mi iba potvrdili objednávku a ďalej "ticho" a teraz dotaznik

Reakcia obchodu hobys.sk

Prepacte za nas omyl, nasou administrativnou chybou tovar nebol poslany. Tovar Vam posielame s dopravou zadarmo.

• Tovar bol pouzity, predpokladam ze samostatne nepredajny. Obchodu sa vyhnite. Velke sklamanie

Reakcia obchodu hobys.sk

Dobry den, dakujem za Vasu objednavku. Nepredavame pouzity tovar. Ak je problem s dodaniem resp s tovarom vzdy sa mozete obratit na nas a reklamaciu riesime, ale od Vas sme ziadnu reklamaciu nedostali. Poznamka k doruceniu : dorucenie bolo hned na druhy den od objednavky - prijemca nebol zastihnutelny, zmena adresy dodania. Dodanie bolo po Velkonocnych sviatkoch na Vasu pozmenenu adresu.

objednal som si bateriu BOSCH Proffesional 5.0Ah a prišla mi batéria vyrobena 2/2018 teda takmer 2 roky stará. Problém Li-Ion batérie je totiž starnutie.
    Orig. balenie bolo otvorené a faktúra k objednávke neprišla ani mailom a nebola ani v balíku.

Reakcia obchodu hobys.sk

Dakujem za Vasu objednavku. Dovolte aby sme reagovali na Vas recenziu. 1. skladovatelnost nepouzivanych BOSCH Lithium akumulatorov je 5 rokov 2. Nakolko na krabici BOSCH nie je vyrobne cislo akumulatora , je potrebne pred odoslanim krabicu otvorit pre odpis vyrobneho cisla. 3. faktura bola prilozena, dnes sme od Vas dostali akumulator spat aj s nasim danovym dokladom - fakturou. Prajem Vam vsetko pekne v Novom roku 2020.

• zatial fungujú...
    • objednal som si dve rovnaké baterky a jedna je trochu bledšia ako druhá.Ako by bola niekde vystavená alebo použitá...

Reakcia obchodu hobys.sk

Dakujeme za Vasu objednavku, len poznamka : akumulatory, ktore predavame nie su pouzivane. Ak ste boli nespokojny, mohli ste reklamovat tovar u nas. Ziadnu reklamaciu od Vas neevidujeme.

• Ziadne

Tovar mam ale radsej nakupim niekde inde, heureka nasla najlacnesi v tomto shope ale nabuduce sa ulakomim o euro

Reakcia obchodu hobys.sk

Tovar bol objednany v nedelu 25.9. s tym ze sa tovar uhradi prevodom na ucet. Platba bola pripisana na nas ucet v priebehu dna 27.9.- o com bol objednavatel informovany a tovar bol nasledujuci den 28.9. odovzdany kurierovi o com bol objenavatel informovany ! - a 29.9 bol tovar doruceny. Dakujeme za Vas nakup.