• Rýchle vybavenie a dodanie tovaru

Vsetko v poriadku

• Rychlost, dobre ceny, bezproblemovost

• Veľké mínus považujem platbu v hotovosti a nie kartou. Tiež nie vhodne zvoleného prepravcu. Dopravca ma najskôr neinformoval v akom čase mi donesie zásielku až okolo obeda prišla sms že za pol hodinu je u mňa...a tam som sa dozvedel aj to že sa nedá platiť kartou na žiadosť odosielateľa. Ale aj na vzdory tohoto problému obchod odporúčam!

Reakcia obchodu HOBBY-Németh

Vážený zákazník,

Platbu kartou neponúkame preto, lebo je to spoplatnené so strany banky províziou 1,5-2% zo sumy kartovej operácie. Radšej ponúkame nižšie ceny na internete.

Ponúkame bankový prevod vopred, a platbu na dobierku v hotovosti kuriérovi. Zvolený spôsob platby je transparentne uvedený aj pri vytváraní objednávky aj v pri potvrdení objednávky mailom (zákazník je informovaný o spôsobe platby vopred).

Medzibankový prevod prebehne v prípade SLSP okamžite, v prípade inej banky to vyžaduje max. 1 deň - platba prebehne okamžite aj z inej banky v prípade zadania rýchlej platby.

HOBBY-Németh, s.r.o.

• Rýchlosť dodania

• velka spokojnost, tovar bol dodany takmer ihned

• Super ceny

• darček k objednávke
    • cena tovaru
    • dostupnosť skladom
    • kvalita
    • nie je možná platba kartou

mohli by byť lepšie vyriešené tie plastové tvrdené pásky na krabici od kosačky, ktoré sa manipuláciou neviem či už prepravnej spoločnosti alebo koho zarezali pomerne hlboko do krabice no objednaný tovar našťastie nepoškodili a bol kompletný. Stačilo by dať na rohy pod tie pásky plastovú podložku v tvare L na to určenú..... inak na 99% všetko o.k.

Reakcia obchodu HOBBY-Németh

Vážený zákazník,

HOBBY-Németh, s.r.o.

• V jeden deň som objednal, na druhý deň prišlo.
    • Dobrý darček k nákupu

Som veľmi spokojný

Na obed objednané a na druhý deň doručené. Neskutočná rýchlosť dodania. Spokojnosť úplná. Okamžitá informácia o objednávke a doručení.

• Blízko bydliska

• Veľmi rýchle vybavenie objednávky

• Super cena

Super cena a rychle dodanie

• Aj, keď som sa rozhodol pre inú kosačku už, keď pvovodna bola nachystana, bez problému vymenili a odoslali inú.
    • Dobra komunikácia s obchodom
    • Dobre ceny a dostupnosť skladom.

• Perfektné rýchledodanie!

• rychlost doručenia