• Topánky nesplnili očakávania, látkové a je v nich zima aj pri takých teplotách, ako sú na západnom Slovensku.

Tovar mi bol doeuceny 10 dni pred koncom zaruky a 1 vedro nemalo blombu bolo otvorene uz.

Tovar bol dodaný v inom odtieňi ako som objednal a predajca pred odoslaním neinformoval o Tom.

• V ešope ukazuje dostatočne množstvo objednáš a po niekoľkých dňoch ti zavolajú že toto a toto nemáme a keď prijdeš do kamenného obchodu tak neochota ti niečo ukázať či stoličku a podobne veci lebo nevidíš ako vyzerajú lebo ich nemajú rozpálené

• Dodali poskodeny tovar.Nekomunikuju

Objednala som si tričko s poĺovnickym motivom na internete bol posledny kus no v predajni ho nemohli najst

objednal som dve tricka.jedno v poriadku super,no druhe nebolo totozne s tym na foto obchodu.

velmy draha doprava dakujem

Zaplatil som tovar (Objednávka 15031) 4. marca rýchlym systémom doporučovanýck eshopom Hobby. Peniaze mi tak ihneď odišli z účtu. Objednal a zaplatil som len 3 druhy tovaru. Pred 4 dňami, po mojej urgencii, mi zavolal akýsi idiot, že jednu položku nemajú, že či ju môžu nahradiť a keď som súhlasil, povedal, že to dá krabice a hneď to ide ku mne. Dnes je 15. marca, teda 11 dní od objednávky a od zaplatenia a tovar stále nemám. Nekupujte od nich nič, vodia zákazníkov za nos.

Hobby Malacky je sprepacenim jedna velka katastrofa tovar ktori som si obiednal a nasledne vyzdvihol bol poskodeny.Zial mi ho nechceli reklamovat !!!Bohuzial mi nezdvihaju odvtedy mobil a ked aj zdvihnu hned polozia a na spravy nereaguju je to jedna hnusna firma ktora moze egzistovat!!!!!!!!!!!!!