• zlákala ma nízka cena jedného tovaru
    • Tovar zatiaľ nedorazil .Písali 4-10 dní a už je tomu 12 dní a nič.
    • Bolo by vhodné aspoň napísať mail alebo sms o priebežnom stave objednávky.

• Vyhodna ponuka
    • Zakaznicky servis nie je schpny odoslat jedinu informaciu o stave objednavky
    • Uvedene, ze tovar je k dispozicii do 4-10 dni, no ani po 15 dnoch nic.
    • Vzhladom na nulovu reakciu zo strany predajcu som po opakovanych ziadostiach o informaciu o stave objednavky bol nuteny objednavku stornovat.

tovar dosiel, no nie do 24 ako bola garancia...bol objednany tovar skladom a do 12.30 daneho dna, zial dosiel v utorok, aj ked som to urgoval

• Naláka ľudí na tovar v akcii, ktorý však nemá...

Kúpila som kapsule tassimo kvoli kvoli dobrej cene, avšak zo 7 objednaných mi prišli iba 4. Veľkou nevýhodou obchodu je , že na internetovej stránke nepíše, či je tovar skladom . Ked som si tovar objednala, tak volali, že ho nemajú skladom.Tým pádom sa mi môj nákup neoplatil, kedže som to mala vyrátané aj s poplatkom za kuriéra.

• Dobré ceny, rýchle dodanie
    • Tovar prišiel poškodený

Komunikácia, dodanie, všetko prebehlo v poriadku, avšak tovar prišiel poškodený

• Ponukany tovar proste zrusili po objednani. Naco ponukat nieco co nemam alebo neviem predat.

• ziadne
    • ponukaju Tovar , ktory nie je v ponuke.

jeden velky PROBLEM

Objednala som si iny tovar ak mi poslaly a ešte k tomu bol nefukčny v živote si z tohoto obchodu nič neobjednam

• 0 slovom "NULA" bodov
    • ťažká komunikácia
    • neflexibilita
    • neprehľadnosť v akom stave je objednávka
    • lákajú zákazníkov na priznivé ceny ale reálne nedokážu tovar dodať

čakali sme na bojler ale tovar nedokázali naskladniť od dodávateľa a prišli na to až po dvoch týždňoch :(

• Slabi prepravca!

• nevedia co predavaju

tsu to len priekupnici tovaru

• Nízke ceny
    • Uvádza na stránke nepravdivé informácie o dostupnosti tovaru (a kto vie o čom ešte)

Vôbec nie som spokojný, pretože aj napriek tomu, že obchod uvádzal dostupnosť tovaru na sklade, dodnes mi tovar neprišiel.

• cena tovaru
    • draha doprava

Kupoval som tam lenovo a536 na stranke maju napisane že sučastou balenia je silikonovy obal ja som ho v baleni nemal

• myslela som si že je to fajn obchod ale sklamalo ma takmer všetko
    • dodanie.....uplne naprd.....10 dní????šak to by som aj na bycikli skôr prišla

neodporúčam.......
    dlhé dodanie......

• ??
    • ??

Obchod som považoval za seriózny. Zamestnanec mi zatelefonoval, že tovar na sklade nie a že mi do konca týždňa, t.j.do 12.9.2015 dá vedieť, kedy mi tovar môžete doručiť. Dnes je 21.9.2015 a nikto ma nekontaktoval. Mám ešte čakať???

• neviem o ziadnych
    • neochota pracovnikov riesit aktualny problem.

Zatial nebudem nikoho odhovarat od tohto obchodu uvidim ako sa kompetentny postavia k mojej telefonickej staznosti.

• Najväčšou slabinou je dlžka dodania, ktorá nezodpovedá webovej stránke.Tovar som objednala 21.10.2014 a doposiaľ nebol doručený.

Reakcia obchodu www.hlavna.sk

Dobrý deň , telefonicky sme Vás upozornili, že tovar je skladom u dodávateľa ale sklad má mimo SR a vyťažuje dopravu, preto je problematicky povedať dátum donabia. Pri výrobku mame uvedene 4-10 dní kde sa na 90% aj trafíme u tejto značky. Dnes 3.11. tovar dorazil a bol odoslany, tak to je 3 dni viac ako sme pri výrobku písali.

• Neodporúčam.tovar prišiel poškodený.pri kontaktovaní predajcu mi bolo povedané,že mi vrátia peniaze ,dopravné náklady si však mám hradiť sama a vrátia mi len sumu za tovar,nie však za kuriéra.

Reakcia obchodu www.hlavna.sk

Dobrý deň, pri telefonáte od Vás, že tovar prišiel poškodený, sme Vás informovali aby ste tovar poslali na našu adresu a bude Vám vrátená celá suma nákupu za tovar + doprava. Náklady na vrátenie tovaru znášate Vy.