Spokojná. Objednávka bez problémov a rýchle dodanie.

Vážená pani Tatiana,

ďakujeme veľmi pekne za Vaše pozitívne hodnotenie nášho obchodu. Tešíme sa z každej spätnej väzby. Budeme radi ak opäť navštívite našu stránku a spravíte si radosť ďalšou rastlinkou.

Tím HK Green.

kvalitná umelá zeleň, rýchle dodanie

Milá pani Zuzka,

veľmi nás teší že ste spokojná s rastlinkami, ktoré ste si u nás objednala. Vybrali ste si naozaj krásne produkty. Oceňujete aj rýchle dodanie, na ktorom nám veľmi záleží, aby bolo doručenie čo v najkratšom čase. Preto sme prekvapení, že ste náš obchod ohodnotili iba na 60%. Dúfame že opäť navštívite našu stránku.

Tím HK Green.

velmi odporucam, tovar dodany prakticky hned :-) a som velmi velmi velmi spokojna s kvalitou, palma fakt vyzera ako ziva

Vážená pani Ela,

ďakujeme veľmi pekne za pozitívne hodnotenie a odporúčanie nášho obchodu. Sme veľmi radi že palma Hawai splnila Vaše očakávanie. Tento produkt je u našich zákazníkov veľmi obľúbený. Môžete sa pochváliť a poslať foto do mailu :).

Ďakujeme za nákup.

Rýchla odozva,rýchle dodanie

Vážená pani Klaudia,

ďakujeme za vaše odporúčanie nášho E-shopu. Sme veľmi radi že ste si spravili radosť a vybrali si práve náš obchod. Girlanda Begónia zelená je veĺmi pekná dekorácia a hodí sa do každého interiéru.
    Ďakujeme za Váš nákup.

• sortiment, kvalita tovaru

Vážený pán František,

teší nás že ste spokojný so širokým sortimentom a kvalitou tovaru, ktorá je pre nás nesmierne dôležitá. Krásny Figovník, ktorý ste si u nás objednal sa iste vyníma vo Vašom interiéri :). Budeme sa tešiť na Váš ďalší nákup.

Tím HK Green.

• veľmi pekný a kvalitný sortiment
    • vynikajúce balenie tovaru
    • expresná dodávka tovaru

Umelý bambus - veľmi pekný, kvalitný, krajší ako na obrázku, verná podoba živej rastliny. Milo ma prekvapilo zakomponovanie uschnutých konárikov bambusu (predtým živého) priamo do originálneho výrobku - výrobok vyzerá ešte viac autenticky.
    Potešil aj malý pribalený darček.

Milá pani Zdenka,

veľmi sa tešíme z Vašej pozitívnej recenzie a ocenenia našich služieb. Umelý Bambus mini, ktorý ste si objednali je veľmi obľúbeným produktom v našom e-shope, tak sme radi že splnil Vaše očakávania. Ďakujeme za Váš nákup a dúfame že opäť navštívite našu stránku.

S úctou,

Som spokojná.

Vážená pani Tatiana,

ďakujeme veľmi pekne za pozitívnu recenziu a odporúčanie nášho obchodu. Tešíme sa že Vám girlanda Bršlen, priniesla potešenie do Vášho interiéru.

• Rýchlosť a spoľahlivosť

Nepoznám

Vážený pán Jozef,

chceme sa Vám poďakovať za ocenie našich služieb a 100% odporúčanie našho e-shopu. Veľmi si to ceníme. Budeme veľmi radi ak opäť navštívite našu stránku.

S pozdravom ,

Tím HK Green.

• Zásielka bola dobre zabalená, umelý kvet je veľmi pekný a ešte som dostala aj darček, malú figúrku, postavičku dievčatka. Som milo prekvapená

Milá pani Dara,

chceme sa Vám veľmi pekne poďakovať, že ste si našli čas a napísali peknú recenziu na náš obchod. Tešíme sa že úponka Peperomia splnila Vaše očakávanie a iste vyplnila prázdne miesto vo Vašom interiéri.

• kvalita zakupeného tovaru

nakoľko to nebol prvý nákup,môžem potvrdiť,že vždy sme boli spokojní so zakupeným produktom.

Vážený pán Ján,

ďakujeme veľmi pekne za Vašu pozitívnu recenziu. Sme radi že tovar, ktorý ste si u nás doteraz objednal splnil Vaše očakávania. Budeme sa tešiť na Vašu ďalšiu objednávku :).

S úctou,

Tím HK Green.

• strom sa rozpadol drzi to na malych klincekoch a drevo pri klincekoch je roztriestene a nedrzi to

Vážený pán Mojmír,

veľmi nás mrzí, že k Vám strom Fikus dorazil poškodený. Z našej expedície odchádzajú produkty v poriadku, stane sa že pri preprave sa produkty poškodia. Zákazníkovi ak nás upovedomí navrhneme zľavu, alebo tovar vymeníme. Vy ste túto možnosť nevyužil. Je nám to nesmierne ľúto že ste mali takúto skúsenosť :(.

Tím HK green.

• rychlosť dodania
    • chýba vbaliku faktura

Vážený pán Benkovič,

ďakujeme za ocenie rýchleho doručenia, snažíme sa tovar doručiť čo najskôr. Čo sa týka fakrúr, tie posielame na mail, snažíme sa chrániť prírodu a myslieť ekologicky. Ďakujeme za Váš nákup a budeme radi ak na ďalší nákup zvolíte opäť náš obchod.

Tím HK green.

Tovar splnil moje predstavy, rýchle dodanie

Milá pani Soňa,

sme veľmi radi, že rastlinky, ktoré ste si u nás objednala splnili Vaše očakávania. Sukulentov a Echevérií máme široký sortiment, preto veríme že Vás oslovia aj ďalšie :).

Tím HK Green.

• Rýchle a k spokojnosti vybavené.

Vážený pán Štefan,

ďakujeme veľmi pekne za ocenenie našich služieb, sme veľmi radi že sme k stromu Fikus našli ten správny kvetináč. Budeme sa tešiť ak opäť navštívite našu stránku a urobíte si radosť :).

• 806

Som spokojná. Ale pri opakovaných objednávok by som sa potešila aj nejakému prezentu, ako to robia aj iné spoločnosti. Ďakujem

Vážená pani Boženka,

ďakujeme Vám veľmi pekne že ste si našli čas a napísali peknú recenziu. Sme nesmierne radi že ste na Váš nákup zvolili náš e-shop už po tretí krát. Snažíme sa k objednávke pribaliť malú pozornosť :).

• Kvalitne zabalené

Vážený pán Miro,

ďakujeme veľmi pekne za pozitívne hodnotenie a ocenenie našich služieb, veľmi nás to potešilo :). Veríme že úponka Kaládium Vám oživí Váš priestor. Budeme veľmi radi ak sa opäť vrátite na našu stránku a urobíte si radosť.

• Rýchle vybavenie objednávky

Vážená pani Soňa,

ďakujeme za 100% hodnotenie nášho internetového obchodu. Cieľom celeho tímu je čo najskôr dodať objednaný tovar zákazníkovi aby sa z neho mohol čo najskôr tešiť. Milé sukulenty, ktoré ste si objednali sú v našom obchode veľmi obľúbené. Ďakujeme za nákup :).

Tím HK Green.

Obchod prebehol rýchlo a bez komplikácií. Tovar splnil moje očakávania, strom vyzerá ako živý, kvalita výborná.

Vážená pani Adriana,

veľmi nás teší Vaša spätná väzba a pozitívne hodnotenie, sme radi že strom Fikus splnil Vaše očakávania, je to veľmi obľúbený produkt v našom e-shope. Určite sa pekne vyníma vo vašom interiéri. Ďakujeme za Váš nákup a už teraz sa tešíme na ďalší.

Výborná komunikácia.

Reakcia obchodu HK Green

ďakujeme veľmi pekne za ocenenie našich služieb, komunikácia je pre nášobchod na prvom mieste. Sme tu pre zákazníkov, ktorým radi poradíme. Dúfame že sme spoločne našli to správne do Slovenskej filharmónie :). Budeme sa tešiť na Váš ďalší nákup.

Tým HK Green.