• dobrá kvalita tovaru, pekný vzhľad tovaru, dokonca aj slušný a ochotný kuriér

žiadna nevýhoda

Milá pani Želmíra,

veľmi sa tešíme z Vašej pozitívnej recenzie a ocenenia našich služieb. Ďakujeme za Váš nákup a dúfame, že opäť navštívite našu stránku.

• Cenovo prijateľné
    • Tovar rovnaký ako na obrázkoch

Vážená pani Eliška,

ďakujeme veľmi pekne za Váš nákup a za 100% hodnotenie nášho e-shopu. Veríme, že objednané produkty sú príjemnou dekoráciou Vášho interiéru.

• Drahe produkty, zla kvalita

• Objednal som prvý krát, zatiaľ v pohode.

Super.

Vážený pán Peter,

sme veľmi radi, že ste si našli čas ohodnotiť náš internetový obchod. Tešíme sa z pozitívnej recenzie a veríme že Vám Orchidea spravila radosť a že nebol to Váš posledný nákup :).

S prianím všetkého dobrého,

• Siroky vyber tovaru
    • Rychle dorucenie
    • Spolahlivy obchod

Vážený pán Vlado,

ďakujeme veľmi pekne za pozitívnu recenziu a odporúčanie nášho obchodu. Cieľom celého tímu je, aby naši zákazníci boli spokojní tak, ako Vy. Tešíme sa na Váš ďalší nákup :) .

Tím HK Green.

• Výborná kvalita spracovania rastlín, profesionálne zabalené, rýchlo doručené!!!

Vážený pán Palki,

Tím HK Green.

• Tovar mi bol rýchlo dodaný
    • Žiadna

Girlandy brečtanu sú veľmi pekné, sú husté, vyzerajú reálne.

Vážená pani Anna,

veľmi ste nás potešili Vašou milou recenziou, tešíme sa z toho, že ste si spravili radosť a girlanda Brečtan našla miesto vo Vašom interiéri. Tešíme sa na Váš ďalší nákup.

Tím HK Green

• SOM SPOKOJNA

ZAKUPILA SOM SI U VAS TOVAR-SUKULENTY.MAXIMALNA SPOKOJNOST.BUDEM ZNOVA OBJEDNAVAT.BEHOM 2-DNI MATE TOVAR DOMA.SUPER.

Vážená pani Ingrid,

ďakujeme za tak skvelé hodnotenie našich služieb, veľmi si to vážime. Cieľom celého tímu je, aby naši zákazníci boli spokojní tak, ako Vy. Veríme, že ste si z objednaných produktov vytvorili krásnu dekoráciu vo Vašom interiéri. Tešíme sa na Váš ďalší nákup :) .

Prajeme pekný deň.

Tím HK Green

• Rýchlosť dodania

Bola som naozaj prekvapená,ako rýchlo bola zásielka doručená. Tovar bol doručený v poriadku. Určite to nie je môj posledný nákup na tejto stránke. Som maximálne spokojná.

Vážená pani Jana,

ďakujeme veľmi pekne za Vašu pozitívnu recenziu. Sme radi že tovar, ktorý ste si u nás objednali splnil Vaše očakávania. Budeme sa tešiť na Vašu ďalšiu objednávku :).

Vážená pani Lucia,

Tím HK Green.

Rýchly a spoľahlivý obchod.

Vážená pani Marta,

• celkom rýchle dodanie

Vážená pani Iveta,

ďakujeme veľmi pekne za Vaše pozitívne hodnotenie nášho obchodu. Tešíme sa z každej spätnej väzby. Budeme radi ak opäť navštívite našu stránku a spravíte si radosť ďalšou rastlinkou.

Tím HK Green.

• Tovar nespĺňajú vôbec požiadavku v takej sume

• Rýchle dodanie a kvalitne balenie

Vážená pani Zuzana,

ďakujeme veľmi pekne za ocenenie našich služieb. Snahou celého tímu je aby naši zákazníci boli spokojní. Vybrali ste si veľmi peknú a obľubenú Monsteru, ktorá má už určite pekné miesto vo Vašom interiéri. Budeme radi ak sa nám pochvalite fotom :).

spokojnosť, ochotné vybavenie objednávky

Expresne doručenie tovaru

Milá pani Ivanka,

chceme sa Vám veľmi pekne poďakovať za odporúčanie nášho e-shopu. Veľmi nás teší že ste vyzdvihli rýchle doručenie, ktoré je našou prioritou, aby sa zákazníci mohli z rastliniek čo najskôr tešiť :). Veríme že ste si zo sukulentov vytvorili pekný aranžmán do svojho interiéru.

Tím HK Green.

• spájajúce body-očko,gulička nesedia na každom diele sú vyrobené na rôznych miestach, treba aby spoje boli jednotné, bolo treba jednotlivé diely viazať

• rýchle vybavenie

Milá pani Monika,

spokojnosť a rýchle doručenie

Milá pani Slavik,

veľmi si vážime Vaše 100% hodnotenie a odporúčanie nášho e-shopu. Sme radi že ste s rastlinkami Brečtan spokojná. Už teraz sa tešíme na Váš ďalší nákup.

Tím HK Green.

schopnosť a ochota poradiť pri objednávaní, schopnosť poradiť pri výbere a následnom aranžovaní tovaru