• nízka cena, rýchle vybavenie objednávky
    • ---

Predajca aj napriek vianocnym sviatkom mal snahu zabezpecit skoru dodavku tovaru. Informoval ma telefonicky bezodkladne, ze tovar nie je skladom a kedy predpokladal ze bude doruceny.
    Dakujem

Doporučujem

• -odborné poradenstvo,
    • -výborná komunikácia,
    • -veľmi rýchla dodávka tovaru

Obchod určite odporúčam aj ostatným zákazníkom

• Odbornosť, tradícia

Odporúčam

• V mojom prípade určite rýchlosť, pretože objedna si niečo podvečer a na druhý deň to mať v rukách je úžasné, cena bolo najnižšia v ponuke na Heureke,komunikácia úžasná a doprava zdarma

Kamera (Sony HDR-CX210) dorazila v poriadku a expresne rychlo, kiez by vsetky firmy tak vychadzali v ustrety zakaznikom ako VY mne.

Reakcia obchodu hhelektro.sk

Ďakujem za ocenenie,ale toto je môj pracovný štýl,kredit, ktorý sa snažím vo firme realizovať už 23 rokov.Bodaj by bolo
    takýchto zákazníkov čo najviac ako ste Vy,ktorí si nájdu čas a reagujú na poskytnuté služby,pretože nám obchodníkom to dáva najkrajší darček v podobe elánu a pracovného nasadenia.

• ničč
    • ceny su o 15 eur drahšie než všelide inde

velmi nespokojnyy

Reakcia obchodu hhelektro.sk

Neviem čo tým myslite,ale to je prirodzené,že v niektorých výrobkoch sú cenové rozdiely,veď to je obchod.Pozreli ste si naše poskytované služby napr. doprava,dobierka zdarma,kde to robí cca 10-30EUR za výrobok...