• nakúpil v obchode hhelektro.sk pred 3 týždňami

Stabilne rýchle vybavenie objednávky. Sortiment, ceny aj komunikácia skvelé. Rozhodne odporúčam.

• nakúpil v obchode hhelektro.sk pred 3 týždňami

• Tovar bol doručený za 21 hodín

Najlepšia skúsenosť s online nákupom.

• nakúpil v obchode hhelektro.sk pred 1 mesiacom

Ešte som sa nestretol s takou ochotou - a myslím to v dobrom. Tovar, ktorý som chcel nebol na sklade - zavolali mi, poradili, navrhli lepšiu alternatívu a na druhý deň som ho mal u seba. Proste super :)

Absolutna spokojnosť.

• nakúpil v obchode hhelektro.sk pred 2 mesiacmi

Jedná sa o moju 1. skúsenosť.

• nakúpil v obchode hhelektro.sk pred 2 mesiacmi

• zatiaľ najlepší internetový obchod v akom som kedy nakupoval, tu sa starajú o zákazníka,aj keď to zákazník nevyžaduje, posielajú foto tovaru pred expedíciou, čo hodnotím veľmi pozitívne, aktívne komunikujú so zákazníkmi, jednoducho sú najlepší obchod na aký som natrafil po niekoľkoročných skúsenostiach s nákupmi na internete a verte, že som u nich nakupoval po prvý krát...oni sú profesionáli....dávam 10 hviezdičiek, aj keď len 5 sa dajú dať...nech im to vydrží
  • nakúpil v obchode hhelektro.sk pred 2 mesiacmi

• kvalitny tovar a rychla dodavka
    • nevyhody neviem

kvalitny tovar, precizne zabalený, expresná dodávka a nadstandartna komunikacia

• nakúpil v obchode hhelektro.sk pred 3 mesiacmi

Maximálne osobný prístup, zaslanie fotky ako je tovar na odoslanie zabalený, rýchlosť. Celý proces bol veľmi rýchly, profesionálny s výborným výsledným pocitom pre kupujúceho.

• nakúpil v obchode hhelektro.sk pred 3 mesiacmi

• Tovar bol doruceny do dvoch dni a bol neposkodeny.
  • nakúpil v obchode hhelektro.sk pred 3 mesiacmi

• Rýchle dodanie. Dobre zabalené.

• Perfektný a osobitý prístup
    • Tovar ktorý som zháňal nebol nikde inde dostupný a tento obchodník ho mal
    • Sídlo obchodu v mojom rodnom meste
    • Nemožnosť platiť online kartou, ale to nie je nič závažné
    • Nezaškodilo by trochu prepracovať internetovú stránku, ale aj tak tam všetko nájdete a je očividné, že slúži iba na online prehliadanie dostupného tovaru, opäť nič závažné

Objednal som si slúchadlá Sony, ktoré žiadny iný obchodník nemal skladom. Vychádzal som z kladných recenzií tu na heuréke aj s mojej osobnej skúsenosti spred 11 rokov. Objednávku som urobil v sobotu ráno s tým, že dostupnosť bola do 3 dní. Poslať som si ich dal kuriérom do Bratislavy, nakoľko som väčšinu času tam. Večer mi písal pán Hladký, že by mi ich následujúci deň doručil na moju fakturačnú adresu v Trenčíne. Nakoľko som bol vtedy zhodou okolností v Trenčíne, dohodli sme sa na takomto spôsobe doručenia. Všetko prebehlo bez problémov, pán Hladký je veľmi zodpovedný a poctivý obchodník, preto by som sa mu chcel touto cestou poďakovať.
    Určite tento obchod odporúčam, pretože takéto kvalitné služby a prístup sa vidia málokedy.

Ďakujem pán Hladký.

• nakúpil v obchode hhelektro.sk pred 3 mesiacmi

• rýchle reakcie, rýchle dodanie
    • osobná komunikácia priamo s majiteľom
    • tovar odoslaný ešte v deň objednávky a na druhý deň doručený
    • veľmi kvalitné zabalenie tovaru
    • nemožnosť platiť kartou

Kupoval som si tovar, ktorý nebol na sklade ani vo väčších webshopoch, v tomto bol. Navyše som profitoval z výhod menšieho obchodu ako reaktivita a osobný prístup. Moje otázky boli rýchlo zodpovedané, bol som veľmi dobre informovaný o tom, v akom stave sa objednávka nachádza a pred odoslaním tovaru som ešte obdržal fotografie, dokumentujúce v akom stave je tovar zasielaný. Skrátka výborný servis!
    Nedá sa síce platiť kartou, ale to sa dá vzhľadom na veľkosť webshopu pochopiť a tá reaktivita to určite vynahrádza.

Recenzie väčšinou nepíšem, teraz som musel, pretože tento obchod si to zaslúži.

Pán Hladký ďakujem, veľmi rád u Vás nakúpim aj nabudúce!

• nakúpil v obchode hhelektro.sk pred 3 mesiacmi

• RýCHLOSť, KOMUNIKáCIA, OCHOTA PREBALIť BALíK ZA INý FÓN, kôli môjmu omylu pri výbere farby

Objednal som si ci +adaptér na Skylink kartu

• nakúpil v obchode hhelektro.sk pred 4 mesiacmi

Zatiaľ asi najvyššia úroveň starostlivosti o zákazníka s akou som sa v SK e-shopoch stretol.

• nakúpil v obchode hhelektro.sk pred 4 mesiacmi

Pohotová komunikácia so zákazníkom, slušné jednanie, nebol problém dodatočne dohodnúť zmenené detaily doručenia.

Vážený zákazník,
    vďaka za Vaše 100% hodnotenie a doporučenie.Vďaka za ocenenie ústretovosti ,myslime si,že bola obojstranná.Sme veľmi radi,že ste s nákupom v našom eshope veľmi spokojný.Nech sa páči aj na budúce.

Super obchod.

Vážený zákazník,
    vďaka za Vaše 100% hodnotenie , doporučenie a vysačku Super obchod.Vážime si to.Sme veľmi radi, že všetko bolo podľa Vašich predstáv a v poriadku. Dúfame, že zostanete aj naďalej našim skvelým zákazníkom a ešte sa u nás v budúcnosti zastavíte. Prajeme veľa spokojnosti so spotrebičom od nás!

hhelektro.sk

• Milý a ústretový prístup

Vážený zákazníčka,
    vďaka za Vaše 100% hodnotenie a doporučenie.Vďaka za ocenenie našich služieb a ústretovosti.Vážime si to.Sme veľmi radi,že ste s nákupom v našom eshope veľmi spokojná.Nech sa páči aj na budúce.

• nakúpil v obchode hhelektro.sk pred 4 mesiacmi

• Rychlost dodania (2 dni), ale tovar bol skladom.

Vážený zákazník,
    vďaka za Vaše 100% hodnotenie a doporučenie.Vďaka za ocenenie rýchlosti .Sme veľmi radi,že ste s nákupom v našom eshope veľmi spokojný.Nech sa páči aj na budúce.

• nakúpil v obchode hhelektro.sk pred 4 mesiacmi

• Komunikácia ukážková,možnosť prevziať tovar na pošte formou dobierky,

Vážený zákazník,
    vďaka za Vaše 100% hodnotenie a doporučenie.Vďaka za ocenenie nášich služieb formou dobierky poštov a komunikácie.Ďakujeme za skvelú komunikáciu s Vami. Sme veľmi radi,že ste s nákupom v našom eshope veľmi spokojný.Nech sa páči aj na budúce.