• Serioznosť

• Super produkt

Objednávam pravidelne každý mesiac 3bal

• Rýchlosť dodania tovaru
    • Kvalitné Slovenské produkty
    • Perfektná komunikácia a úťstretovosť manažmentu

• Slovenský produkt

• Rýchlosť odoslania
    • Zľavový kupón
    • Slovenský produkt

Celková spokojnosť

Tovar je darček takže som ho osobne nevyskúšala ale som zvedavá na reakcie darovaneho :)

Veľmi dobré

Rýchlosť dodania,kvalita výrobku

Super, ústretoví ľudia,poradia v prípade otázok...len kladne hodnotím

• Zboží dorazilo poměrně rychle i ze Slovenska do ČR
    • Naprosto nedostatečné a nevhodné balení

Krabička s kapkami za 71 € byla zabalena jen do obálky (a v té ledabyle jednou omotaná kouskem bublinkové fólie) a tudíž přišla pomačkaná. Kapky uvnitř sice vydržely, ale kdybych to chtěl použít jako dárek, byla by zničená krabička nevhodná. Sice dávám, že obchod doporučuji, protože to není až tak zásadní, ale doporučuji toto zlepšit.

• Veľká ochota pomôcť, ústretovosť odporúčam a ĎAKUJEM

Hempbona je najlepšia farma na výrobu CBD, ešte ani raz nesklamala. Výborný prístup, určite to nebol posledný nákup.

objednaval som 2 polozky, z toho mi polovicu poslali inu, aku som objednal.

• slovenský výrobca
    • podrobné info na blogu

Mali sme niekoľko otázok, do 24 hod sme mali odpoveď aj niekoľko rád navyše :) produkty zatiaľ len začíname užívať, takže účinok ešte posúdiť nevieme.

• rýchlosť a spoľahlivosť

• Je to overená a spoľahlivá spoločnosť. Odporúčam ju všetkým zákazníkom. Stále rozširujú svoj sortiment, čo má veľmi teší...
    • Výrobky sú kvalitné a účinné, som s nimi veľmi spokojná

• Vždy som veľmi spokojná, výrobky sú kvalitné, pomáhajú mi. Dodanie je veľmi rýchle. Komunikácia s obchodom je super. Každému odporúčam túto slovenskú firmu.

S výrobkami tejto slovenskej firmy "Hempbona" som veľmi spokojná. Čaj s kvapkami CBD olejčeka mi každý večer pomáhajú spať, konopný olej je vynikajúci napr. na šalát ale aj ráno ako podpora pre zdravie jedna lyžička..... Komunikácia s obchodom je promtná. Môžete využiť ich webovú stránku alebo facebook atď., na vaše zvedavé otázky ochotne a fundovane odpovedia - tak, ako aj mne. Podobných slovenských firiem je viac, no táto na mňa najviac zapôsobila kvalitou výrobkov, spôsobom spracovania, ochotou a odbornosťou. Každému vrelo odporúčam .

• rýchle vybavenie objednávky, možnosť doručenia cez Zásielkovňu