• Rýchla komunikácia a posielanie zásielok

hello coco team

Zatiaľ nie dobre pretože mi tovar ešte neprišiel a stále čakám tak som zvedavá či príde.

Reakcia obchodu hello coco

ospravedľnujeme sa Vám za oneskorené dodanie objednavky, ktoré vzniklo v súvislosti s prebiehajúcimi akciami a vypredania tovaru. O všetkom sme Vás ako zákaznika informovali, či už na e-shope, ako aj v informačnom maily o oneskorení objednávky. Robíme maximum pre čo najrýchlejšie vyriešenie a váš tovar dostanete čo najskôr. ďakujeme za vašu trpezlivosť a pochopenie.

hello coco team

30.03.2024 som robila objednávku a do dnešného dňa mi neprišla. Posledný email mi napísali 04.04.2024 že bude omeškanie a budú tovar posielať po 05.04.2024. Samozrejme dnes je 22.04.2024 a tovar nikde a ani žiaden email.

Reakcia obchodu hello coco

V systéme vidíme, že Vaša objednávka je už na ceste o čom ste dostali aj potvrdzovací email o expedovaní Vašej zásielky.

hello coco team

Tovar mi bol doručený do boxu v priebehu 2 dní, čítala som v recenziách sťažnosti na dlhú dobu dodania, ja nemám takúto skúsenosť, som spokojná.

hello coco team

Nakoľko mi tovar nedorazil tak nemôžem hodnotiť

hello coco team

Tovar objednaný a vyplatený 24.3 do dnes nedoručený.Najprv oznámené meškanie objednávky,potom problém s dopravcom,v pondelok vraj tovar odoslaný,ale cez overenie balíka,Packeta zatiaľ tovar nedostala.Robia akcie,promo cez influencerov,ale objednávky nie sú schopní mesiac odoslať.Teraz znova ďalšia akcia,ale objednávky spred mesiaca nevybavené.

• Tovar mi nebol doručený čakám už 2 týždne

Som zvedavá, majú zlú logistiku, keď nie sú v dnešnej dobe schopní dodať tovar v čo najkratšom čase.
    Komunikovala som s nimi a tento týždeň mali posielať tovar zatiaľ nič. Som zvedavá, keď nič nepríde budem rušiť objednávku a budem chcieť peniaz späť.
    To asi poslali len "celebritám" aby spravili reklamu, ale skutek utek.

Reakcia obchodu hello coco

v systéme vidíme, že ste žiadali o stornovanie Vašej objednávky, takže Vaša objednávka bola stornovaná.

hello coco team

Tovar objednany, zaplateny a tovar nedoruceny a este mi poslete prieskum spokojnosti ako som spokojna a nakupom cez Vas eshop. Tak poprosim tovar dorucit a potom posielat prieskum spokojnosti. Dakujem

Reakcia obchodu hello coco

Ospravedľnujeme sa Vám za oneskorené dodanie objednavky, ktoré vzniklo v súvislosti s prebiehajúcimi akciami a vypredania tovaru. O všetkom sme Vás ako zákaznika informovali, či už na e-shope, ako aj v informačnom maily o oneskorení objednávky. Robíme maximum pre čo najrýchlejšie vyriešenie a váš tovar dostanete čo najskôr. ďakujeme za vašu trpezlivosť a pochopenie.

hello coco team

Na objednávku čakám už vyše dvoch týždňov…

Reakcia obchodu hello coco

v systéme vidíme, že ste žiadali o stornovanie Vašej objednávky, takže Vaša objednávka bola stornovaná a peniaze Vám boli vrátené.

hello coco team

Rýchla dodávka , v poriadku tovar

Celé je to veľký “ojeb” , pozoooor ☝️
    Zaplatil som a nič mi neposlali a uz tomu je tri týždne , už ma viac ani nekontaktovali … keď píšem na stránku e-mail , ne existuje .., ☝️ pozoooor ☝️ nech Fucking mother ich pojebe do zadku … špiny …

Reakcia obchodu hello coco

v prvom rade prosíme vyjadrovať sa slušne a to čo píšete nie je pravda, nakoľko sme s Vami komunikovali prostredníctvom emailu, ako aj telefonicky. O meškaní tovaru sme Vás informovali na e-shope, ako aj prostredníctom emailu, ihneď po obdržaní objednávky. Na všetky emaily sme Vám odpovedali do 24 hodín a tiež sme Vás kontaktovali telefonicky, aby sme situáciu vyriešili k Vašej spokojnosti. Prikladáme históriu vzájomnej komunikácie.

Vaša objednávka bola vytvorená 29.3.2024, dňa 2.4 sme Vám zaslali email ohľadom meškania tovaru na čo ste nám reagoval hneď 2.4.2024 emailom toto bola správa:

"Dobrý deň ...
    Po 05.04.2024
    Už zásielku neviem prevziať z dôvodu vycestovania do zahraničia ... aká je tam možnosť prevziať zásielku ...? Ďakujem z pozdravom Pécs
    Odoslané z iPhonu"

Na to sme Vás 3.4.2024 telefonicky kontaktovali, kde ste si so zákazníckou podporou dohodol doručenie na nové výdajné miesto, ktoré ste nám zaslali opatovne emailom toto bola Vaša správa:

"Dobrý deň
    Po našom tel. rozhovore Vám zasielám adresu Packeta na vyzdvihnutie balíka …

Clean IT SE-svet domov
    Rákocziho 2 Komárno 94501

Ďakujem z pozdravom Pécs"

5.4.24 tovar objednaný, zaplatený. Packeta, box. 7.4.24 mi bolo oznámené, že tovar bude meškať, lebo majú problém s prepravou. Celý týždeň žiadne nové správy. Tak 14.4.24 som písala mail ja,nech mi balík doručia najpozdejsie do 19.4. pretože po tomto dátume som odcestovana a balík nemá kto vyzdvihnúť. Ak tak neurobia,objednávku ruším a nech pošlú peniaze späť na účet. Zatiaľ sa mi nik neozval.

Reakcia obchodu hello coco

Váš email evidujeme len prosíme o trpezlivosť, nakoľko dorazil v nedelu a dnes keď píšete rezenciu je len pondelok. Do 48 hodín Vám naša zákaznicka podpora napíše odpoveď a samozrejme v prípade, že požadujete storno objednávky, Vám vrátime peniaze.

Emailová adresa na ktorú som napisala je nefunkčná email sa javí ako nedoruceny a adresa neexistuje
    Tovar je vyše 10 dni nedoruceny , objednavka je zaplatená, na info linke mi povedali aby som bola trpezlivá , nakoľko majú problém s prepravcom, potom zase , ze čakajú na fialový korektor , a majú pretlak objednávok.

Reakcia obchodu hello coco

Vašu objednávku budeme expedovať v pribehu budúceho týždňa. Ospravedľnujeme sa Vám za oneskorené dodanie objednavky, ktoré vzniklo v súvislosti s prebiehajúcimi akciami a vypredania tovaru. O všetkom sme Vás ako zákaznika informovali, či už na e-shope, ako aj v informačnom emaily o oneskorení objednávky. Ďakujeme za vašu trpezlivosť a pochopenie.

Čo sa týka nefunkčnej emailovej adresy, písali ste na správnu adresu: [email protected], nakoľko adresa je plne funkčná a na všetky emaily reagujeme do 48 hodín.

hello coco team

Bohužiaľ nemôžeme hodnotiť pozitívne...po týždni žiaden tovar ani reakcia kedy dorazí....

Reakcia obchodu hello coco

pri Vašej objednávke vidíme, že ste si zvolili platbu kartou, ale platbu ste bohužial nedokončili. To znamená, že po naskladnení tovaru, by sme Vám poslali informáciu o nezrealizovanej platbe z Vašej strany.

Čo sa týka momentálnej situácie z oneskoreným doručenim objednávok, ktoré vzniklo v súvislosti s prebiehajúcimi akciami a vypredania tovaru. O všetkom sme Vás ako zákaznika informovali, či už na e-shope, ako aj v informačnom maily o oneskorení objednávky. Robíme maximum pre čo najrýchlejšie vyriešenie tejto situácie. Ďakujeme za pochopenie.

hello coco team

• Objednané aj zaplatené a tovar som ešte nedostala, sklamanie

hello coco team

Objednavka nebola stale doručená po 2 tyždňoch od objednania, zase jeden z tycj e-shopov co robí reklamu a ma na sklade 3 kusy. Neodporučam objednávať

hello coco team

• Neuveriteľné dlhé doručovanie., keby viem korektor si zakupim priamo v DM

hello coco team

Objednavka zo dna 30.03.2024 - tovar zatial vobec nedosiel. Trva to velmi dlho.

Reakcia obchodu hello coco

ospravedľnujeme sa Vám za oneskorené dodanie objednavky, ktoré vzniklo v súvislosti s prebiehajúcimi akciami a vypredania tovaru. O všetkom sme Vás ako zákaznika informovali, či už na e-shope, ako aj v informačnom maily o oneskorení objednávky. Pevne veríme, že aj napriek tomu si po jej doručení užijete svoj nový a žiarivý úsmev.

hello coco team

• Už to je týždeň čo to mám objednané a nič ešte neprišlo

hello coco team

Tovar, ktorý bol skladom mi ani po týždni neprišiel