Recenziu na tento obchod môžu písať iba overení zákazníci - tým máte istotu pravdivosti recenzií. Hodnotenie je možné zadať vyplnením dotazníku spokojnosti, ktorý zákazníkom príde po nákupe. Viac o Overené zákazníkmi.

• rychlost

Reakcia obchodu HeliumKing.sk

Ďakujeme za doporučenie a budeme sa tešiť na ďalší nákup v e-shope HeliumKing.sk :)

• nakúpil v obchode HeliumKing.sk pred 2 týždňami

• Tovar prisiel rychlo, presne podla popisu

• nakúpil v obchode HeliumKing.sk pred 1 mesiacom

Odporucam nakup na tejto stranke..velka spokojnost..aj nabuduce

Spokojnosť

• nakúpil v obchode HeliumKing.sk pred 3 týždňami

• ochotné predavačky, vo všetkom poradili
    • pekný tovar
    • dobrý všestranný výber
    • dostatok tovaru už na predajni
    • prípadne možnosť čokoľvek doobjednať
    • rýchle dodanie
    • všetko išlo hladko i pomedzi sviatky

• pohodlne domov
    • mohli byť nižšie poplatky

• nakúpil v obchode HeliumKing.sk pred 2 týždňami

• Rýchle dodanie,super komunikácia, dobrá cena

Rychle dodanie spokojnost.

• Rýchle a pohodlné

• nakúpil v obchode HeliumKing.sk pred 2 mesiacmi

• rozmanitý tovar
    • komunikácia s obchodom

Na stránke zavádzajúca lehota dodania tovaru. Tovar som objednávala v pondelok večer s tým, že informačná lehota dodania bola 2 pracovné dni. Tovar som objednala, zaplatila vopred a do piatku mi nebol doručený. Mailom aj telefonicky som kontaktovala obchod, kde mi bolo potvrdené, že mi to malo prísť do piatku a chyba vraj nastala na strane zásielkovne. Tovar som neprevzala podľa pokynov v maily od stránky HeliumKing, kde bolo uvedené že akonáhle sa tovar vráti naspäť tak mi vrátia peniaze. Tovar išiel naspäť skoro 3 týždne na moje počudovanie a musela som im písať každý deň maily, na ktoré začali reagovať cca po týždni. Takže komunikácia s obchodom CELÉ ZLE !!!!
    Ak si budete niečo objednávať tak odporúčam s väčším časovým predstihom.

Reakcia obchodu HeliumKing.sk

ďakujeme za recenziu a za nákup na našej stránke. Ospravedlňujeme sa, ale pri veľkom počte balíkov trvalo dodanie dlhšie. Dúfame, že nabudúce budete s našimi službami spokojní.

• nakúpil v obchode HeliumKing.sk pred 3 týždňami

• spokojnosť,rýchle doručenie tovaru super

Absolútna spokojnosť

• rychlost dodania

• nakúpil v obchode HeliumKing.sk pred 1 mesiacom

Som spokojná, tovar prišiel v poriadku, rýchlo, veľmi dobre zabalený.

• Zamenene baliky

Reakcia obchodu HeliumKing.sk

ďakujeme za recenziu a za nákup na našej stránke. Ospravedlňujeme sa, ale pri veľkom počte balíkov sa zamenili balíky s rovnakými menami.Dúfame, že nabudúce budete s našimi službami spokojní.

• nakúpil v obchode HeliumKing.sk pred 1 mesiacom

• vela penazi za tovar a stalo to za nic

neodporucam

Reakcia obchodu HeliumKing.sk

ďakujeme za recenziu. Ak ste neboli spokojní, môžete tovar reklamovať. Prosím kontaktujte nás na email info@heliumking.sk alebo na tel. čísle: +421 949 672 321

• nakúpil v obchode HeliumKing.sk pred 1 mesiacom

spokojna :) urcite este v buducnosti navstivim vas internetovy obchod :)

• Topka

• nakúpil v obchode HeliumKing.sk pred 1 mesiacom

OK, ale v pondelok objednaný tovar nebol až v utorok.

• nakúpil v obchode HeliumKing.sk pred 1 mesiacom

Veľký výber, veľká spokojnosť.