na stranke skladom 3-5 dní .........šiesty deň od objednávky a ani len informácia v akom stave je objednávka.

• Doručili mi úplne inú farbu ako som si objednal . Už nikdy viac !!!!!!

Reakcia obchodu Helion.sk

mrzí nás Vaša skúsenosť s našim obchodom. Farbu sme Vám doručili správne podľa prijatej objednávky. V telefonickom rozhovore ste nám tvrdil, že ste si objednával odtieň palisander, ale objednaný bol odtieň biely. Každému zákazníkovi posielame na email potvrdenie o prijatí objednávky, kde je súhrn produktov, ktoré boli objednané. V súhrne bol objednaný tak isto biely odtieň. Ak by bola chyba na našej strane určite by sme Vám tovar vymenili na naše náklady. Samozrejme nám môžete tovar vrátiť do 14 dní.

s pozdravom HELION

• Komunikácia ohľadom potvrdenia objednávky
    • Tovar mal byt skladom podľa informácie pri objednávaní , ale nebol.
    • Neurčita informácia kedy bude tovar zaslaný.

Jednoduché objednanie a prehľadná stránka. Tovar figuroval skladom pri objednávaní , avšak po potvrdení objednávky bola zaslaná informácia že už nie je dostupný. Nebola zaslaná info o dobe kedy bude tovar dostupný a zaslany.

Reakcia obchodu Helion.sk

mrzí nás Vaša skúsenosť s našim obchodom. Pri tovare, ktorý ste mali objednaný uvádzame skladovú dostupnosť na zavolanie. Následne sme Vás informovali emailom, že tovar nedržíme štandardne skladom a už je objednaný u dodávateľa. Vždy sa snažíme, aby zákazník mal objednaný tovar u seba v čo najkratšom čase. Žiaľ niekedy nevieme ovplyvniť dodávku tovaru od výrobcu. Budeme radi ak Vás táto skúsenosť neodradí od ďalšieho nákupu.

S pozdravom Helion

Na vrchu farby bolo minimálne 1kg. Zaschnutej farby!!!

Reakcia obchodu Helion.sk

veľmi nás mrzí Vaša negatívna skúsenosť. Ak by ste nám dali vedieť telefonicky alebo emailom, že vo vnútri farby bolo 1kg zaschnutej farby určite by sme Vám tovar vymenili a zaslali nový na naše náklady. Pred expedíciou nekontrolujeme vnútorný obsah balenia nakoľko by sme mohli poškodiť obal.
    Všetky produkty u nás sú skladované podľa technických listov, ako uvádza výrobca. Zaschnutie farby mohlo pravdepodobne vzniknúť zlou tesnosťou obalu.

S pozdravom Helion