Reklama
Prihlásiť sa a pridať príspevok
  • Dobrý deň, vracala som Vám tovar, ešte v pondelok minulý týždeň, doteraz sa nikto nepozval , balík ukazuje doručený a peniaze nikde.
    Písala som na vašu stránku tam mi prestali odpisovať .. čistá katastrofa.. ako mám riešiť túto situáciu ?