Šošovky su o nicom, maju byt modré, ale na hnedých očiach nie je vidiet nic..zbytočný nákup

• nemusim behat po kamennych obchodoch
    • to netusim :)

je tu dobry tovar

• dodacia lehota, málo sosoviek

• Farba sosoviek nezodpoveda skutocnosti.

• Doručená zla objednávka po reklamácii vaša zamestnankyňa po telefóne bola neochotná žiadne ospravedlnenie nič. Tovar mi nezodpovedal s popisom

• Nedvíhajú telefony

• tovar za dobre ceny
    • tovar, ktory je tazsie najst (pricesky, farebne sosovky)

• Komunikativnost
    • Ziadne

Vyyyborna spolupraca a spokojnost s produktom

• doba dodania, cena, komunikacia
    • chybaju fotky pouzivatelov.. sosovky je potrebne vidiet na skutocnych zakaznikoch

odporucam obchod no tovar je potrebne skontrolovat ja na inych e-shopoch kedze chybaju recenzie na tovar

Príčesok prišiel mi krásny ale som sa dlho neradovala použila som ho asi tri krát a celí sa do chlpil musela som to všedkodko chlpaté obstrihať a teraz je nepoužiteľný neodporúčam

• Dobre ceny a tovar sa zda primerane kvalitny.
    • Dala by som lepsi prehlad..pretoze sosovky co som si objednala su v skutocnosti krajsie ako na obrazku

Som velmi spokojna a uz som ho odporucila dvom znamim nakolko sa im sosovky velmi pacili a aj cena je dobra...dakujem vam velmi pekne a urcite odporucim aj dalsim

• Dobra a rychla komunikacia
    • Nenasla som ziadne

Obchod urcite odporucam, prehladna stranka, kupovala som si sosovky prvy krat a pre mna urcite top stranka v prehladnosti.

• rýchlosť
    • neistota, čo pride

ak vas tlačí čas, tak lepšiu možnosť nemate

• stránka je prehľadná, nechýbajú popisy k tovarom a ľahko sa vyberajú produkty.
    • Tovar mi ani neprišiel!

minulý týždeň v pondelok ste mi volali, že ste omylom moju zásielku poslali na inú adresu (trvalý pobyt) aj keď som tam mala jasne udanú adresu doručenia a že ju hneď pošlete na adresu, ktorú som uviedla ako dodaciu. Zisťovala som si situáciu a na adresu trvalého pobytu mi nič neprišlo a doma o ničom ani nevedeli tak neviem ako je možné, že sa vám zásielka vrátila späť. Nakoniec mi ani na dodaciu adresu nič neprišlo a to prešiel týždeň. Poštovné skoro 4 eurá a nepríde to do týždňa? Potrebovala som šošovky práve na ten týždeň. Jediné šťastie, že som to mala ako dobierku, inak by som prišla zrejme o peniaze a aj tak ich už nepotrebujem. Neviem, či máte bordel v obchode alebo ho majú na pošte ale toto sa mi ešte nestalo.
    Z vlastnej skúsenosti teda neodporúčam.

• veľmi široký výber

• Niektoré produkty majú malú gramáž( skôr v podobe vzorka, resp. testeru ) nezodpoveda to cene :-(

Inak som spokojná ..... :-)

• rychle dodanie
    • nic

som spokojny so vsetkym

• rýchle dodanie, bezproblémová komunikácia,ochota... Nie je čo vytknúť.

Môžem len odporučiť :) ... 100% spokojnosť

• Výborná spolupráca a to aj v situácii ked treba riešiť nejaký problém. Je to rýchle, efektívne a spoľahlivé.

Odporúčam.

• perfektné ceny,veci,rýchla donáška