• Rýchle objednanie-rychle dodanie

zaujimavý výber produktov, odlišnosť od konkurencie

Komunikácia na úrovni. Rýchle dodanie. Odporúčam

• Dobre ceny

Celková spokojnosť

Prvy a posledny krát.Vyhodené peniaze za nieco co nefunguje.Sosovky maju byt viditelne najlepsie na svetlych ociach ja mam svetle a nebol ani kvapky rozdiel.Tak potom ludom s tmavymi ocami uz vobec nedoporujcujem.Slabe sosovky alebo neviem.Mozno bol problem len s tymito jednymi ale pre istotu uz nebudem riskovať a viac nič odtialto neobjednavam.

Reakcia obchodu HappyHairShop.sk

Milý zákazník, je nám ľúto, že nie ste spokojný so šošovkami, pravdou je, že ich krytie je u každého individuálne a nepredpovedateľné. Veríme, že ste tovar dostali načas a poriadne zabalený, robíme všetko pres pokojnosť našich zákazníkov. Nami predávané farebné a crazy šošovky sú iba od tých najpredávanejších a najobľúbenejších svetových značiek.

• Odporucam vam

• Všetko OK

Som spokojná.

Veľmi sa mi páči profesionálny prístup a rýchle doručenie, tovar kvalitné zabalený za veľmi výhodnú cenu.

Super rýchla vybavenosť, zodpovednosť, ochotnosť

• dlho som čakal na dodanie tovaru. Až po objednaní a zaplatení mi volali, že žiaľ to na sklade nemajú a musím čakať tri dni, čakal som však 5 dní...

Priemerná spokojnosť.

Objednala som si produkty, neprišiel mi žiaden potvrdzujúci mail či bola spracovaná objednávka a do dnešného dna mi neprišlo nič.....takže sa mi to vôbec nepáči .....

Reakcia obchodu HappyHairShop.sk

je nám naozaj ľúto, že ste potvrdzujúci email nedostala, aj keď by ho mal každý zákazník dostať obratom cez automatický systém. Každú objednávku si vážime a venujeme jej pozornosť, úplnú väčšinu balíčkov posielame do 24 hodín. Kontaktujte teda čím skôr našu zákaznícku linku, sme tu pre Vás :)

100% spokojnost

• Rýchlo vybavená objednávka
    • Najlepšie ceny

• Rychle dodanie tovaru, vyborna komunikacia, profesionalny pristup

• Veľmi rýchle spracovanie objednávky

Veľmi spokojná. Určite využijem aj v budúcnosti.

absolutne sosovky su nevyditelne po vložení VELKA nespokojnost.riešim to reklamaciou!!!!!

• Tovar mi prišiel výrečný