• Špatná komunikácia zo strany eshopu
    • Doručenie tovaru na sklade trvalo týždeň

• Cena za tovar, ktorý som si objednal
    • Dlhá dodacia lehota
    • Drahé poštovné (cena za tovar o váhe 20g 9,50€, cena za poštovné 5,50€)

Dnes 11 deň od objednania tovaru (dostupnosť skladom), zatiaľ tovar nemám, prišiel mi jedine potvrdzovaci mail o vytvorení objednávky.

Dobrý deň prajem,

pokiaľ Vám tovar stále nebol dodaný, tak nie je skladom, ale na objednávku z Nemecka
    2 týždne. Nevšimli ste si to prosím uvedené pri produkte?
    Napíšte nám na mail a radi Vám overíme stav objednávky.

Hamashopping

Tovar bol poškodený, nekvalitná výroba.

• po zaslani objednávky bol mi doručený e-mail potvrdzujúci obdržanie objednávky až na písomnú výzvu
    • po vyrozumeni o dodaní objednaného tovaru do výdajne v deklarovaných časoch možného prevzatia opakovane sa tam nikto nezdržiaval a nebolo možne nadviazať kontakt ani telefonicky
    • na zaslanú e-mailovu správu taktiež nikto nereagoval a nadviazať kontakt s výdajňou sa mi podarilo až na niekoĺko násobný pokus telefonicky
    • z uvedených dôvodov do dnešneho dňa som nemohol už zaplatený tovar prevziať
    • bol to môj prvý a zároveň aj posledný nákup u predmetného predajcu

Dobrý deň prajem,

potvrdenie o objednávke chodí na mail automaticky, žiaľ, zaradilo Vám ho do SPAM-U, ako sme Vás informovali.

E-mail sme od Vás doteraz žiaden neobdržali, skontrolujte si prosím nastavenie e-mailov a bezpečnosti vo Vašom PC.

Za problémy s osobným odberom sa ospravedlňujeme, nakoľko je čas dovoleniek, mali sme to pár dní obmedzené.

Mrzí nás Vaša nespokojnosť, bežne poskytujeme osobný odber v čase od 9h do 18-19h večer.

S pozdravom Váš Hamashopping

• Už mám ohodnotiť, ale za 11 dní od objednania tovar nedošiel, ani žiadna spätna väzba, že kde ja problém...

Dobrý deň prajem,

v tom prípade je tovar na objednávku z Nemecka - 2 týždne.
    Ale toto tam musí byť uvedené, že tovar nie je skladom.
    Prosím kontaktujte nás a radi Vám dodanie preveríme.

S pozdravom: Váš Hamashopping

• Predajca nie je platca DPH, ale v obchodných podmienkach tvrdí že ceny sú s DPH.

Dobrý deň.

My zatiaľ nie sme platcami DPH - nemáme ešte taký obrat, čo je problém len pre firmy - pokiaľ si potrebujú DPH odpočítať.
    Naše ceny sú konečné a sú uvedené správne.
    Snažila som sa Vám to vysvetliť - my nevieme fakturovať firmám BEZ DPH.
    Ale pracujeme už aj na tom.

Ďakujeme za pochopenie.

S pozdravom: Váš Hamashopping

• Na tabuli je vydutina!!!!

• Nepružná komunikácia
    • Súhlasil som so zaplatením zálohy, keďže išlo údajne o tovar, ktorý bežne nie je na sklade, ale ani po 9 dňoch som som nedostal podklady k platbe zálohy.

• tento obchod NIE JE PLATCOM DPH!!!!!

• Tovar na sklade znamená Tovar za 3 dni

• Tovar, ktorý inde nemajú.
    • Pred 11 dňami som bankovým prevodom zaplatil objednaný tovar. Neprišlo mi žiadne potvrdenie, že dostali peniaze, ani žiadna iná správa. Ticho. Objednávka 7529. A dnes odo mňa chcú spätnú väzbu!

Pokiaľ sa nezlepší komunikácia so zákazníkom, tak neodporúčam.

Reakcia obchodu Hamashopping

situáciu sme si dúfam vysvetlili, tovar je u nás pripravený na vyzdvihnutie už týždeň, žiaľ, zrejme Vám prišiel oznam do spam-u.
    Radi Vám ho prepošleme - bolo to odosielané 9.3.

Váš Hamashopping

• Nevedia zabalit sklo

Sklenene ramy neobjednavat nebudu dorucene

Reakcia obchodu Hamashopping

ospravedlňujeme sa, ale ako sme Vám hneď napísali, nejde o to, že by sme rámy nevedeli zabaliť, ale že po zlých skúsenostiach už sklenené rámy posielať nebudeme.
    Keď si objednáte 15ks stačí že prepravca na to položí niečo ťažké, pohodí s tým a rámy proste prasknú.
    Mrzí nás to, ale takisto nám ide o spokojnosť zákazníka.
    V ponuke máme aj antireflexné sklá/rámy.

Spol. Hamashopping

• neskoré dodanie, po termíne ako slubujete na nete

nekupovať, alebo kupijte ked nepotrbujete, lebo Vám to nedoručia v termíne

• žiadna garancia

radšej nie ...

Reakcia obchodu Hamashopping

žial nevieme posúdiť v čom spočívala Vaša nespokojnosť (ešte počas sviatkov nám "vypadol" nejaký tovar z ponuky - o čom sme informovali), nabudúce Vám radi poskytneme zľavu.

Hamashopping

• odber v dome, nie je trvala dostupnost dodavatela, neosobny pristup

Reakcia obchodu Hamashopping

Mrzí nás, ak nebol tovar skladom (je to vždy uvedené), no práve na osobnom prístupe si zakladáme, takže sa ospravedlňujeme.

• Nekompetentny personal

Nekupujte v tom eshope

• vela veci nemaju na sklade

nic moc

Dobrý deň.

Dobu dodania denne aktualizujeme, buď na skladom, alebo na objednávku 2 týždne.
    Mrzí nás to, ale tovar o ktorý ste mali záujem bol už dopredaj, ako sme Vám aj napísali.
    Snáď niekedy nabudúce.

Hamashopping

Päť dni bez komunikacie zo strany obchodu okrem potvrdenia o prijati objednavky. Ďalsia komunikacia zo strany obchodu az na moju otazku kedy dostanem objednany a vyplateny tovar.

Dobrý deň prajem,

odpoveď o odoslaní balíka dávame vedieť automaticky v ten deň, keď sa balík odosiela.
    Ale ak Ste si tovar objednal napr. vo Štvrtok večer a zadal Ste si úhradu vopred na účet a tá nám bola pripísaná až v Pondelok, tak potom áno, aj balík Vám bol odosielaný až v Pondelok.

S pozdravom: "HS"

• nekomunikuje so zákazníkom, nepotvrdenie objednácky

objednal som tovar zaplatil ihned cez paypal a nič, žiadny mail o potvrdení objednávky ani nič, písal som tam neodpísali, volal som nedvíhali...

Dobrý deň prajem,

žial mali sme DOVOLENKU, ako bolo uvedené na našej stránke, pri potvrdzovaní objednávky.

S pozdravom Hamashopping

• malá rodinná firma v bytovke, tovar som si chcela vyzdvihnúť priamo u nich
    • veľmi zlá komunikácia
    • neochota
    • žiadny prozákaznícky prístup

ak nakúpiť, tak jedine tak, že vám tovar donesie kuriér.
    osobný odber ťažko realizovateľný

Dobrý deň prajem,

toto hodnotenie nás naozaj mrzí, nakoľko práve na ústretovosti voči zákazníkovi si zakladáme najviac a čo sa týka odberu: tovar je možné prevziať (po dohode) aj vo večerných hodinách.
    Asi sa jedná o nedorozumenie..
    Škoda, že sme si to nevysvetlili skôr.
    Budeme radi ak nám napíšete v čom presne spočívala Vaša nespokojnosť. Ďakujeme..