• Rozmanitejší sortiment ako v iných internetových obchodoch

• Výhodou obchodu boli pre mňa lepšie ceny ako u konkurencie.

Hračky som plánovala ako darčeky - nedorazili včas a stále ich ešte nemám.

• Rychlost,korektnost.
    • Pri balikoch viac mysliet ekologicky

Spokojnost.

• objednala som tovar,ktorý bol na webe "skladom" hneď som aj zaplatila prevodom, následne sa zistilo, že web je neaktuálny a tovar skladom nie je a ani nebude...doteraz mi platbu nevrátili :-(

• krásny tovar

• Super rýchle vybavenie

Som spokijna

• Tovar mi prišiel pekne zabalený v bublinkovej fólií nepoškodený do zasielkovne

• Cena aj dodanie.

• aj ked majú na eshope uvedené produkty skladom, opakovane sa mi stalo že vybraný produkt nebol k dispozícií. Odhliadnuc od tohto faktu som bola spokojná s nákupom a kvalitou produktov.

• milý, ochotný personál, nápomocný

Skôr som mala problém s kuriérom. S obchodom nie.

Možno ešte ak nemáte tovar na sklade a ani ho neplánujete objednať, tak asi by som ho nemala v ponuke na stránke.

Velmi pekna suprava hraciek do piesku, z ktorej ma dcerka obrovsku radost. Vrelo odporucam.

Rýchle dodanie,výborná komunikácia

Po mojom telefonáte, či by mi mohol byt na tretí deň od Obj. už konečne odoslaný tovar, ktorý bol na sklade , sa tak stalo. Ďakujem. Zákazník ak vidí, že je tovar skladom ráta s odoslaním hneď. Keby som nevolala, asi by mi to nebolo doručené včas.

• Rýchle dodanie a dobre zabalené

• Skvela komunikacia
    • Vedeli odporucit a pomoct s nakupom
    • Prišlo do piatku ako slubili

• Reklamuju ale nemaju
    • Reklamuju ale nemaju

• Rýchle vybavenie
    • V prípade, že nie je niečo na sklade, okamžite sa snažia problém vyriešiť
    • Príjemná komunikácia

• Keďže som si bábiku neobjednala hneď, prišiel mi mail s ponúkanou zľavou, vtedy som sa rozhodla, že bábiku objednám v obchode. Po nákupe som si všimla, že zľava mi nebola uplatnená. Po kontaktovaní zamestnanca cez chat mi bolo povedané, že zľava sa dá uplatniť len pri nákupe nad 30€, čo mi nebolo oznámené v maily so zľavou. Zamestnankyňa sa mi akurát ospravedlnila, zľavu neuplatnila. Toto beriem ako jediné mínus obchodu, ponúknu zľavu bez uvedenia podmienok, ktoré Vám oznámia po objednaní.