• Kvalitný tovar, prvú rastúcu stoličku máme už 6ty rok a je stále ako nová.

Stolička je krásna, pevná. Som spokojná s výberom.

Reakcia obchodu Hajdalánek.sk

Ďakujeme veľmi za vašu spokojnosť. Sme veľmi radi.

Rastúca stolička je skvelá, z poriadneho dreva, žiadna drevotrieska. Má nosnosť 120 kg, naviac je nádherným doplnkom, lebo nám zapasovala aj k starému, poctivému drevenému stolu. Pán Tomáš z firmy Hajdalánek nám pomohol s výberom odtieňa stoličky (keď sme si neboli istí, či ide o svetlý dub). Hoci naša 2,5 ročná dcéra už nepotrebuje pult k stoličke, objednali sme ho, keďže kvalitné drevo vydrží generácie a je vysoko pravdepodobné, že túto stoličku využijú v budúcnosti aj naše vnúčatá. S lacnými verziami rastúcich stoličiek sa jednoznačne nedá porovnávať. Cena, hoci sa zdá dosť vysoká, je primeraná vzhľadom k cene dreva na trhu. K stoličke sa dajú u nich objednať aj päťbodové pásy pre menšie dieťa (sama stolička má už trojbodový pás v cene) a tiež si môžete vybrať praktický obojstranný vankúšik (letná a zimná verzia), ktorý sa dobre perie a je tiež z kvalitného materiálu. Verím, že táto stolička nás fakt prežije. Naviac dieťa sa v nej cíti pohodne, nemá problém z nej zoskočiť, ani na ňu samé naskočiť (2,5 ročné). S jednaním pána Tomáša sme boli veľmi spokojní aj čo sa týka našej požiadavky - chceli sme operadlo z iného typu stoličky a nebol problém, ani nám nenavýšil cenu. A napriek tomu, že sme tovar objednávali z ČR, prišiel na naše milé prekvapenie za veľmi krátku dobu.

Reakcia obchodu Hajdalánek.sk

Dobrý deň, ďakujeme za vašu spokojnosť.
    Sme veľmi radi, keď vám pomôžeme s výberom, poradíme a môžeme aj na prianie niečo skombinovať. Komunikácia so zákazníkom nás veľmi teší a dáva nám spätnú väzbu.
    Keď ste potešení službami a výrobkom, to je naša najväčšia radosť. Ďakujeme a prajeme spokojný život plný radostí.

• Krásny, kvalitne spracovaný, bezpečný drevený nábytok pre deti!!!! Cena zostavy - stôl, stolička je reálna. Dodacia doba bola výborná, príjemne nás prekvapila.

Privítala by som možnosť kúpy ďalšieho nábytku pre deti v tejto kvalite, v dizajne a farebnom prevedení. Napr. skrinky na hračky, úložné priestory s textilnými boxami, nízke lavice...

Reakcia obchodu Hajdalánek.sk

Ďakujeme, sme veľmi radi, keď môžeme poradiť, pomôcť a keď sa trafíme do vašich potrieb.
    Na sortimente stále pracujeme, ale riešime aj záležitosti logistiky, ktoré nie sú úplne jednoduché v tejto dobe.

Dodane expresne rychlo do 3dni od objednania .

Reakcia obchodu Hajdalánek.sk

Ďakujeme, snažíme sa rychlo reagovatˇ.

• perfektna komunikacia
    • ústretovosť
    • expresne dodanie
    • kvalitné krásne a praktické stoličky

Ďakujeme, sme veľmi radi za vašu spokojnosť .

Objednali sme si už druhu stolicku a sme max spokojní

Reakcia obchodu Hajdalánek.sk

Ďakujeme vela, sme moc radi, že ste opakovane spokojní.

Rýchle dodanie tovaru, tovar bol veľmi dobre, bezpečne zabalený, zodpovedal mojim požiadavkam.

Ďakujeme, sme veľmi radi za vašu spokojnosť .

Z tohto obchodu sme tovar objednávali už tretí krát. Zakaždým sme boli veľmi spokojní- ako s komunikáciou, tak s dodaním a aj s tovarom. Prekvapilo nás promptné dodanie, ktoré bolo hneď na druhý deň od prijatej platby. Nemáme čo vytknúť, môžme sa jedine poďakovať za príkladný prístup a kvalitný tovar
    Ďakujeme!

Reakcia obchodu Hajdalánek.sk

Snažíme sa udržať vysokú kvalitu a rovnaké služby aj v tejto ťažkej dobe. Sme radi, že sa to darí a vraciate sa stále spokojní. Ďakujeme verným zákazníkom.

Rýchle dodanie tovaru. Krasna kvalitná stolička. Deti si ju veľmi obľúbili. Určite odporúčam. My sme kupovali pre prvaka.

Ďakujeme, sme veľmi radi za vašu spokojnosť .

100% spokojnost ci uz s ustretovostou, komunikaciou, rychlostou dodania az po samotny tovar. Stolicky mame uz 2 a jedina chyba je, ze sme ich nemali odvtedy ako deti hned zacali sediet. Dakujeme

Reakcia obchodu Hajdalánek.sk

• velmi dobra kvalita stolicky, drevo nahladko opracovane, kvalitna farba
    • dizajnovo pekna
    • vyskovo pasuje k stolu
    • mali sme problem s navodmi, nie su uplne priamociare
    • popruhy su uz nizsej kvality ako stolicka

Reakcia obchodu Hajdalánek.sk

Ďakujeme, sme radi za vašu spokojnosť.
    Popruhy nás mrzí, ale nevieme čo konkrétne by sme mohli pořešit.

Reakcia obchodu Hajdalánek.sk

Ďakujeme, snažíme sa rychlo reagovatˇ.

• produkty vyzeraju kvalitne, pouzivame zatial len par dni, ale zatial spokojnost
    • rychlost dodania
    • jednoducha montaz

Reakcia obchodu Hajdalánek.sk

Ďakujeme vela, sme radi, že ste spokojní. Teší nás to.

• Komunikacia
    • Rychlost
    • Ochota

Dlho sme vyberali stolicky pre deti a aj napriek cene vyhrali stolicky Hajdalanek. Zatial su iba zlozene, ale riesili sme technicke detaily s obchodom a komunikacia bola uzasna. Skvely prozakaznicky servis, dodatocna iniciativa priamo z obchodu. Uzasne, takyto pristup sa dnes uz nevidi. Som velmi rada, ze sme sa rozhodli pre Hajdalanek

Reakcia obchodu Hajdalánek.sk

Ďakujeme. Snažíme sa o úprimnú komunikáciu podľa vašich potrieb a našich možností. Sme veľmi radi, keď sa darí a sú všetci spokojní. Vyššia kvalita našich výrobkov sa bohužiaľ odráža v cene, ale chceme tú našu kvalitu udržať.

Extremne rychle dorucenie napriek velkonocnym sviatkom, super kvalita, vsetko top. Dakujem.

Reakcia obchodu Hajdalánek.sk

Ďakujeme vela i my, sme moc radi, že ste spokojní.

• prehľadný eshop, dobré popisy a rýchle dodanie

Reakcia obchodu Hajdalánek.sk

Ďakujeme. Doba je rýchla a pestrá. Rovnako tak sa snažíme reagovať s našimi výrobkami a službami.

Rýchle doručenie, stolicka super, velmi pekne vypracovanie, jednoduchá montaz, sluzi nam velmi dobre, bez pultika 2r.syn prisunuty pri stole. Odporúčam

Reakcia obchodu Hajdalánek.sk

Ďakujeme. Sme veľmi radi za spokojnosť vašu i dieťaťa.

• Rychle jednanie
    • Ochotne odpovedaju na doplnujuce otazky
    • Neviem o nicom

Predajca ochotne zodpovedal otazky ohlafom rastucich stoliciek, aj ked niektore su dostupne aj priamo na stranke. Vybavenie objednavky bolo velmi rychle.

Reakcia obchodu Hajdalánek.sk

Ďakujeme. Poradíme čo poznáme a radi sa dozvieme o nových potrebách zákazníkov. Je to aj pre nás plus. Čo je skladom ihneď dodávame k vám a sme radi, keď sa darí.

Kvalitný výrobok, veľmi rýchle dodanie

Reakcia obchodu Hajdalánek.sk

Ďakujeme vela, sme radi, že ste spokojní.