Vynikajúca komunikácia, výrobok plienky pre psa veľkosť XS som našla iba u nich, rýchle dodanie…SUPER

rýchle dodanie kvalita odporúčam

Vynikajúci výrobok (plienky pre malých psíkov) , nikde som nevedela také kúpiť. Vynikajúca komunikácia, úžasné

Veľký výber ,dobre ceny.

• Rýchle dodanie a dobrá cena

rychle dodanie

Rychle dodanie

• veľký výber unikátnych hlavolamov

Spokojnosť, psík trochu bojuje s takto ťažkým hlavolamom, ale baví ho to.

• Výhoda

• Siroky vyber hlavolamov

• krásne a odolné produkty
    • super zákaznícka podpora

Určite objednáme znovu.

Super jednanie a rýchle doručenie

• Rýchlosť obchodu
    • Komunikativnost
    • Kvalita tovaru
    • Rýchlosť stranky

Všetko s objednávkou prebehlo v poriadku. Objednávka prišla v poriadku, komunikácia obchodu je výborná. Určite nakúpime znova.

• rychlost dodania
    • pomoc s vyberom vhodneho produktu
    • kvalitne spracovanie produktov

• originálne
    • odolné
    • zabavia na dlhý čas
    • sústredia energiu psa na zmysluplnú úlohu

Hafkonaut predáva široké spektrum hlavolamov pre psy, ktoré som nikde inde nevidela, od jednoduchších až po zložitejšie, a tiež hračky. Zatiaľ sme s naším šteniatkom skúsili dve rôzne hračky - hlavolamy (najjednoduchší level) a obe ho veľmi zaujali a dlho sa na ne sústredil. Mal práve fázu, že všetko hrýzol a ničil, takže to bola vítaná prestávka. Hračky sú odolné a zabavia opakovane. Neskôr asi skúsime aj nejaké zložitejšie.

• Rychle dodanie a kvalitne vyrobky,nas pes bol stastny:)