• Dobrý sortiment

Ešte som zakúpené veci nepoužil.

Všetko je ok.

Rýchle dodanie

Velmi rychle vybavenie objednavky a rychle dodanie tovar je super ...dakujem

Rýchle dodanie

Rýchla reakcia

Skóre dodanie, dobre zabalený tovar.

RYCHLI

Extremne rychle vybavenie objednavky. Na druhy den som chytal

• Široký sortiment
    • Rýchle dodanie tovaru
    • Chýba mi potvrdenie objednávky a stavu vybavenia.

• Prijemna komunikacia obchodu a snaha vyriesit akykolvek problem

Vynikající komunikace se zákazníkem, ochota.

• dobrá komunikácia, ochota, ústretovosť

• Rýchle doručenie, komunikácia zo strany obchodu

• Milí personál,, profesionálny prístup. Tovar prišiel v poriatku.. Ďakujem.

Je to obchod na úrovni, som spokojný, vrele odporúčam.

S obchodom HAČIK som nadmieru spokoný. Objednávka bola vybavená do 48 hodín, naviac som dostal zľavu za prvonákup, čo ma ako dochodcu veľmi potešilo

Super rýchle dodanie som spokojný

Reakcia obchodu HACIK

Ďakujeme :) Sme radi, že ste boli s nami spokojný. Pekný deň Vám prajeme, Háčik Tím.

• komunikácia musela byť písomná nakoľko po viacnásobnom telelefonovaní nikto nezvíhal telefon....
    • bol som oslovený písomne, že či mi môžte pomôcť s hľadaným produktom iba písmnou formou. Popísal som čo hľadám akej farby ja vône produkt je....Bol som nasmerovaný kde si mám objednať produkt....Nakoľko popis názvu produktu bol v angličtine a ja anglicky neviem dopadlo to tak, že ste mi poslali produkt ktorý som nehľadal a ktorý nepoužijem...Moja pripomienka je nasledovná ....
    • popis písať v aj SK jazyku a dbať na dostupnosť telefonických rozhovorov ....Je to rýchlejšie a zrozumitelnejšie než písať a čakať na odpovede, ktoré si treba siahodlho upresňovať.....S písomným dorozumievaním hladaného tovaru treba postupovať až po ujasnení v telefonickom rozhovore , treba aby ste uprednostňovali možnosť komunikácie telefonického rozhovaru.....Táto skúsenosť ma odradila od ďalšieho nakupovania na vašej stránke a preto ju ani nikomu odporúčať nebudem...Nakupovať a platiť kreditnou kartou v e šopoch odmietam nakoľko na internete je veľa falošných nástrah.....

Reakcia obchodu HACIK

Dobrý deň, pán Dušan,
    - mrzí nás, že ste mali takú neblahú skúsenosť. Naše zákaznícke centrum je tu k dispozícii pre všetkých zákazníkov v čase prevádzkových hodín, a to od pondelka do piatku od 7:00 do 15:30 na tč. +421 905 217 219. Žiaľ, neposkytujeme 24hod promptné odpovedanie na telefonáty sedem dní v týždni. Veľmi radi sa Vám budeme venovať počas našich prevádzkových hodín. Naši kolegovia sú tu pre Vás k dispozícii, poskytujeme aj poradenstvo pri výbere rybárskeho náčinia.
    - ak ste reagovali prostredníctvom chatbotu, žiaľ, ak neuvediete nášmu operátorovi tč., tak je nútený s Vami komunikovať len písomnou formou. Je to v nastaveniach Chatbotu. Vždy je tu však možnosť zavolať priamo na naše telefónne číslo, sme v dispozícii po-pia od 7:00 do 15:30.
    - popisy produktov v našom e-shope hacik.sk sú výlučne v slovenskom jazyku. To chceme zdôrazniť. Dbáme na to, aby naši zákazníci mali vždy všetky dostupné informácie v slovenskom jazyku. Pravidelne sú tieto popisy kontrolované a dopĺňané.
    - náš e-shop ponúka viacero možností platieb, a to na DOBIERKU alebo PREVODOM na účet alebo KREDITNOU KARTOU. Podľa toho, aký spôsob si vyberiete.
    - v prípade, že nie ste spokojný s produktom, je tu vždy možnosť daný produkt vrátiť / reklamovať do 14 dní bez udania dôvodu. Samozrejme, produkt musí byť nepoškodený a v pôvodnom obale.
    Záverom, ďakujeme za Vašu recenziu. Vždy je sa v čom zlepšovať. Prajeme Vám veľa šťastia a pekné dni, s pozdravom Háčik.