• VEĽMI VELKÁ NESPOLAHLIVOSŤ!!!!

PORUŠUJÚ DODACIE LEHOTY, ROBIA SI ZLUDÍ POSMECH.NEOCHOTA,NEUPRIMNOSŤ A HLAVNEN10.DŇÍ ČAKAŤ NA OBJEDNAVKU.HANBA ŠOPU.SPOZDRAVOM ROMAN POVALAČ, UŽ SVAMA NECHCEM MAŤ NIČ SPOLOČNÉ!!!

• komunikácia musela byť písomná nakoľko po viacnásobnom telelefonovaní nikto nezvíhal telefon....
    • bol som oslovený písomne, že či mi môžte pomôcť s hľadaným produktom iba písmnou formou. Popísal som čo hľadám akej farby ja vône produkt je....Bol som nasmerovaný kde si mám objednať produkt....Nakoľko popis názvu produktu bol v angličtine a ja anglicky neviem dopadlo to tak, že ste mi poslali produkt ktorý som nehľadal a ktorý nepoužijem...Moja pripomienka je nasledovná ....
    • popis písať v aj SK jazyku a dbať na dostupnosť telefonických rozhovorov ....Je to rýchlejšie a zrozumitelnejšie než písať a čakať na odpovede, ktoré si treba siahodlho upresňovať.....S písomným dorozumievaním hladaného tovaru treba postupovať až po ujasnení v telefonickom rozhovore , treba aby ste uprednostňovali možnosť komunikácie telefonického rozhovaru.....Táto skúsenosť ma odradila od ďalšieho nakupovania na vašej stránke a preto ju ani nikomu odporúčať nebudem...Nakupovať a platiť kreditnou kartou v e šopoch odmietam nakoľko na internete je veľa falošných nástrah.....

Reakcia obchodu HACIK

Dobrý deň, pán Dušan,
    - mrzí nás, že ste mali takú neblahú skúsenosť. Naše zákaznícke centrum je tu k dispozícii pre všetkých zákazníkov v čase prevádzkových hodín, a to od pondelka do piatku od 7:00 do 15:30 na tč. +421 905 217 219. Žiaľ, neposkytujeme 24hod promptné odpovedanie na telefonáty sedem dní v týždni. Veľmi radi sa Vám budeme venovať počas našich prevádzkových hodín. Naši kolegovia sú tu pre Vás k dispozícii, poskytujeme aj poradenstvo pri výbere rybárskeho náčinia.
    - ak ste reagovali prostredníctvom chatbotu, žiaľ, ak neuvediete nášmu operátorovi tč., tak je nútený s Vami komunikovať len písomnou formou. Je to v nastaveniach Chatbotu. Vždy je tu však možnosť zavolať priamo na naše telefónne číslo, sme v dispozícii po-pia od 7:00 do 15:30.
    - popisy produktov v našom e-shope hacik.sk sú výlučne v slovenskom jazyku. To chceme zdôrazniť. Dbáme na to, aby naši zákazníci mali vždy všetky dostupné informácie v slovenskom jazyku. Pravidelne sú tieto popisy kontrolované a dopĺňané.
    - náš e-shop ponúka viacero možností platieb, a to na DOBIERKU alebo PREVODOM na účet alebo KREDITNOU KARTOU. Podľa toho, aký spôsob si vyberiete.
    - v prípade, že nie ste spokojný s produktom, je tu vždy možnosť daný produkt vrátiť / reklamovať do 14 dní bez udania dôvodu. Samozrejme, produkt musí byť nepoškodený a v pôvodnom obale.
    Záverom, ďakujeme za Vašu recenziu. Vždy je sa v čom zlepšovať. Prajeme Vám veľa šťastia a pekné dni, s pozdravom Háčik.

Obchod nekomunikuje, zle popisuje tovar, nedvíhaju telefón, nefunguje chatbot, katastrofa

jedna velka nula celý háčik

ani sa len neozvali

Nekvalitny tovar.

Tovar nedoručený, neochota pri telefonickom urgovaní

• Tovar mi nebol dodany s chcu hodnotenie za čo? A volám na číslo ktore mi prislo v mailu a nikto neberie... Tak ako mam byť spokojný

• Tovar mi prišiel poškodený.

Časť objednávky nedoručili vobec a časť objednávky iný tovar. Celé zle.

• Nie je
    • Neda sa dovolat
    • Neviem co je s objednanym tovarom

Zadal som platbu prevodom, ktorú som hneď zaplatil ,na druhý deň mi tovar prišiel kde som ho znova musel zaplatiť ako dobierku .Po 10dňoch nemám vrátené peniaze.

Tovar mi nebol doručený, ani som nedostal reakciu na mail.

• Urobili sme už 2 krát objednávku ani jedna neprišla. Takže nikdy viac. Ďakujem.

• Tesne pred sezonou by ste podberaky mali mat. Ved to je povinna vybava rybara.

Zatial nespokojny

• Slabo popisany tovar malo obrazkov,keby bolo lepsie vidno detaili udice urcute by som udice nekupil.

• poslu tovar neodskusany a vadny-

Pri objednávke tovaru bol tovar skladom. Čakám už skoro 3 týždne.... Snažila som sa viac krát telefonicky kontaktovať, nikto nezdvihol ani nevolal späť...

• neodpovedáte na reklamáciu a nedvíhate telefón
    • nabíjačku som vrátil a do dnešného dňa neprišla žiadna odpoveď o vrátenie peňazí

Aby si dobre preverili produkt čo kupujú

• Tovar prevzal a vratil peniaze
    • Obchod dodal uplne ine zariadenie ako bolo v ponuke:( Neoriginalne cinske neznackove zariadenie .
    • Vrtulu este nedosal vobec:(