• cena, kvalita, komunikacia

• Nezistil som ziadne

Super

• Velky vyber tovaru.
    • Podla mna ziadne.

Ja by som len odporucal.

• Ceny su fajn.
    • Stranky obhcodu su katastrofalne. Niektore polozky nemaju obrazky a vysledky hladania sa nedaju zoradit vzostupne podla ceny.

Expresne rýchle dodanie objednávky.

• ceny
    • akcie
    • neviem o žiadnych

odporúčam

• - pohodlný a prehľadný nákup
    • - v ponuke sú Tesla ax. kondenzátory
    • - nie sú mi známe slabiny obchodu

Cením si, že gsmalarm má stále v ponuke Tesla axiálne svitkové kondenzátory, keramické trimre a podobne, ktoré sú nevyhnutné pri opravách starších el. zariadení Tesla, ako sú napr. elektrónkové zosilňovače. Niektoré novšie súčiastky sa len problematicky dajú osadiť do pôvodnej DPS, výška, tvar, vzhľad a pod.
    Odporúčam tento obchod ostatným.

• expresne dorucenie, z jedneho dna na druhy, dobre ceny

• Rychla dodavka tovaru
    • Nemam

Odporučam ostatnym

• Slabí web. Informácie o produktoch su iba kopírované. Nie vždy sú úplne pravdivé.

• pomerne lacný tovar
    • v mojom prípade dlhá dodacia lehota

neviem sa vyjadriť prvý krát nakupujem

• žiadna komunikácia zo strany eshopu po mesiaci od nákupu, rozhodne neodporúčam

• Komunikácia, od 20.11. mi sľubovali doručenie tovaru na začiatok daľšieho týždňa a to po dobu troch týždňov, jedna pani tvrdila že tovar je u výrobcu, druhá že prechádzajú na platcov DPH a podobne si protirečili...
    • 16.12. tovar bol na sklade a mal byť doručený podľa slov pracovníčky najneskôr 18.12, doručeny bol 23.12.

• Dobra cena
    • Neviem

Ok

• neviem
    • objednala som 16.11 tyžden na to mi volali že tovar ešte nemaju, ale ozvu sa mi o další tyžden či maju a ak nie pošlú mi dajakú alternatýmu a teraz je 15.12 a doteraz sa mi neozvali a tovar neprišiel

nespolahlivy - objednaný tovar ani po mesiaci neprišiel

čakam na tovar

• Navod na pouzitie v PL a ENG jazyku,prijal by som v SK

Nechapem ako mozu taketo prevadzky fungovat. Objednal som si tovar ktory bol udajne na sklade. 4 dni som nedostal ziadnu odozvu, prisiel som do predajne osobne, mysliac si ze tovar bude pripraveny. "Pan" predajca, ktoremu v tom momente nebolo nic lahostajnejsie ako moja objednavka, mi oznamil ze som na velkom omyle. Spytal som sa teda ci s tym mozem niekedy v hmlistej buducnosti ratat. Chopi sa telefonu (deli nas od seba iba pult) a hovori (citujem): "Počuj objednala si už ten tovar, lebo teraz si preto pre to prišiel týpeček". Po rozhovore mi hovori, ze mozno to bude buduci tyzden. Tak teda dakujem, typecek pojde utracat peniaze k niekomu, kto berie podnikanie seriozne.

• Chybel návod v CZ nebo SK