• To bol podľa môjho zistenia posledný predajca uvedeného druhu výrobku
    • Z jedného nákupu nemôžem vytvoriť slabiny Vášho obchodu.

Zo skúsenosti s nákupom rôzneho tovaru z rôznych internetových obchodov sa my tento spôsob nákupu osvedčil a zatiaľ som nemal žiadne problémy.

• Reklamacie 0 bodov.

Reakcia obchodu gsmalarm

žiadnu Vašu reklamáciu neevidujeme

• dobre ceny, moznost osobného odberu, bezproblemove riesenie zarucnej opravy
    • v e-shope pri tovare uvedene "na sklade" a pri tom maju na mysli sklad dodavatela takze po objednani cakate cca 10 dni na dodanie

myslim ze kto vyskusa tento obchod nebude lutovat

• boli ochotny poradit
    • mohla by byt lepsie oznacena kamenna predajna

• Široká ponuka tovarov
    • Doručenie, chyba flexibilnosť kuriérskej sluzby

Odporucam

• rychlost dodavky
    • Na stránke je tovar, ktorý už nevie obchod zabezpeciť.

Obchod ma vazne nedostatky v komunikacii so zakaznikom, konkretne nespolahlivu webovu stranku, resp. eshop.

• Zaujímavá bola cena..nebola to nakoniec dobrá voľba... Cena bola vytvorená umelo..teda na chvilku zvýšena o 100 percent a potom opäť dole. Tovar som objednal v decembri a je februar a stale ho nemôžem používať..druhýkrát reklamácia...
    • Komunikácia viazne. Nemôžu sa čudovať keď človek niekedy nervóznejšie odpovedá - jedná sa o bezpečnostný systém ktorý už mal druhý mesiac bežať..a nebeží...lieta po reklamáciach...

rokov, prvý alarm bežal cca 8 rokov, po výmene baterky ešte poslúži v garáži... Tovar bude z Číny a nemá slovenskú ani českú lokalizáciu (starší človek môže mať s tým problém) čo mu alarm odpovedá... Vo výrobkoch (asi ležiaky) dochádzajú skoro baterky... čo niekedy je dosť podstatná čiastka zariadenia (senzory)...

• Rýchlosť dodávky
    • Zatiaľ nie

Odporúčam

Určite doporučujem....

• Pohoda
    • Neviem

OK

• malý "friendly" shop

majú niektoré tovary ktoré sa dnes ťažko obstarávajú - je to taká "elektronická klasika"

Reťaz bola nefunkčná,zaoxidovaná batéria vo vnútri solárneho panelu...po výmene batérie a oprave kontaktov ale na šťastie funkčná :-S

• široký výber tovaru, expresné doručenie
    • nekomunikáxia so mnou vôbec hoci som dal do poznámky, že prosím, kontaktovať ma pol hod pred doručením či som na na adrese pobytu alebo v Uhliskách

Niečo robiť s tou komunikáciou keď to uvediem do poznámky nákupu aby ma ani obchod ani on nekontaktuval. Nachádzal som sa inde - tu v okrese LV smerom na BS a nebol ochotný mi to tam doniesť.......jasom si za to zaplatil predsa že mi to donesie či do Uhlísk alebo do Gondova.

Reakcia obchodu gsmalarm

treba komunikovať s kuriérom, o odoslaný ste dostali info, dalo sa dohodnúť.

• ceny, komunikacia ibchodu

urcite mozem odporucat, vsetko bez problemov

• Rychlost dorucenia - tovar bol pripraveny hned na druhy den aj ked objednavka bola vytvorena v neskorych poobednych hodinach
    • vyhodne ceny
    • vydajne miesto nie je poriadne oznacene, vstup vyzeral ako sklad

Odporucam

• kvalita produktov

• Pri doručovaní balíkov spolupracujú s kuriérskou firmou GLS. Podľa môjho názoru, to nieje veľmi dobrá voľba.

Som spokojny.

• dobra cena