• Dodaný tovar bol inej kvality ako objednaný a zaplatený
    • tovar nemám a ani neviem kedy príde.

Reakcia obchodu Grilykrby.sk

přepravci Vás opakovaně na uvedené adrese nezastihli a tak jsme bohužel objednané dřevěné uhlí doručit neuměli :(
    O termínu doručení pak informujeme mailem a den před dodávkou SMSkou

Tovar prisiel v poskodenej a polepenej krabici,kt.ani nebola original k obj.priduktu.

Reakcia obchodu Grilykrby.sk

Objednaná pánev o které píšete není balena v žádné krabici už z výroby a je dodávána volně, pouze s reklamním polepem výrobce.
    Krabici o které píšete používáme pouze jako obal proto, aby pánev bezpečně přežila přepravu až k Vám domů

Buková štipka ktorú som u nich zakupil- 15 kg za 17 Eur- obsahuje kôru!!!!!!!- čistý oblb, nikdy viac od nich nič nekúpim.

Reakcia obchodu Grilykrby.sk

štěpka co jste si koupil vypadá takhle
    a je to běžný druh štěpky který se používá v gastronomii , i proto velké balení. Nemohu vyloučit že se v 15-ti kilovém pytli najde kousek kůry. A nevím o výrobci štěpky na uzení , který by to dělal jinak

• Na otázku, preco sa na grile olupuje farba uz pri skladaní, nieto pri používaní, doteraz nikto neodpovedal.

• veľmi zlá komunikácia, pošlú vám to, čo ste si neobjednali, resp. nepošlú vôbec

- Namiesto 2x cistic rostov a 2x sprej na premazanie poslali 4x cistic rostov
    - V sade troch liatinovych panvic bola namiesto 26 cm grilovacej panvice mala 20 cm hladka panvica
    - Lopatku na pizzu nedodali, iba listok, ze ju nemajú na sklade (este niekolko dni po zaplateni ju stale viedli ako na sklade s okamžitým dodanim!)
    - Po vyse mesiaci som objednavku zrusil a po mojej urgencii mi peniaze za lopatku po viac ako tyzdni vratili
    - Ked sa prihlasim do ich obchodu, v historii objednavok stale je status, ze cakaju na platbu!

• Nekompetencia /neznalosť/ problematiky personálom. 1ks hadice prepojovacie 90 cm za 49.9 - hnus cena!!!!!!!!!!!

Reakcia obchodu Grilykrby.sk

Pokud označujete nekompetencí stav kdy Váš gril konečně začně fungovat, tak máte pravdu.
    Cenu za originální náhradní díly bohužel nedokážeme ovlivnit, a znal jste jí předem.

• Ziadna komunikacia zo strany obchodu.
    • Tovar mi nebol doruceni ani po tydni a nebol som ani vobec informovany o jeho stave.
    • Nikdy viac.

Reakcia obchodu Grilykrby.sk

volil jste formu úhrady bankovním převodem, a peníze nám od Vás doposud nedorazily.
    Na mail jste obdržel potvrzení Vaší objednávky a platební informace k Vaší objednávce.

• Bol mi doručený tovar, ktorý som zrušil v objednávke. Ani po 1 týždni mi neboli vrátené peniaze a dodávateľ si nevyzdvihol nesprávne doručený tovar.

Reakcia obchodu Grilykrby.sk

Objednané zboží jste zrušil v okamžiku, kdy už bylo na cestě k Vám a náš přepravce opravdu nemumí balík rozbalit a dodat Vám jen část.
    Co se vrácení penez týče - dokud nemáme od Vás potvrzené číslo účtu kam peníze poslat, nevíme kam :(

• Keďže tovar ešte nedorazil, tak som kontroloval adresu v objednávke. Adresa je správne ale z mne neznámych dôvodov tam svieti Česká republika namiesto Slovensko. Určite som do svojej adresy nevyplnil nesprávnu krajinu a na sk stránkach firmy by som neočakával, že SW bude automaticky dopĺňať ČR.

Reakcia obchodu Grilykrby.sk

bohužel jste při vyplňování adresy zadal cílovou zemi Česká republika, a balík se zatoulal akm neměl. Omlouváme se za komplikace

• Gril dorazil
    • Spominany bonus v podobe korenia Weber neprisiel

• Posielaju poskodeny tovar

Reakcia obchodu Grilykrby.sk

nedostali jsme od Vás žádnou informaci o tom že by zboží bylo poškozeno. V případě že se to tak stalo při přepravě mohli jsme to ihned řešit.