• Prisiel mi poškodený kus

Dobrý deň, Peter.

Ďakujeme za hodnotenie. Škoda, že nespomínate v hodnotení aj to, že kus, ktorý Vám prišiel poškodený prepravcom, sme okamžite vymenili za nový. :)
    Pri preprave tovaru sa naozaj vyskytnú rôzne situácie, ale vždy sa ich snažíme vyriešiť k spokojnosti.
    Krásny deň

Tím Grigelshop.sk

Zrušili objednávku bez udania dôvodu hoci mali na stránke, že tovar je dostupný... Ceny sú fajn ale čo potom?

Reakcia obchodu GRIGELSHOP

Vážený zákazník, k Vašej objednávke prijatej dňa 28.02 sme Vám posielali cenovú ponuku na dopravu, keďže ste si nevedeli vybrať z ponúkaných možností dopravy. V priebehu týždňa sme však od Vás žiadnu odpoveď nedostali, napriek jasne položenej otázke, či máme objednávku vybaviť za daných podmienok (mail bol úspešne doručený dňa 01.03. o 6.00 ráno!). Neposielame tovar bez odsúhlasenia zákazníkom, aby nám zbytočne nevznikali náklady na dopravu pri neprevzatí alebo odmietnutí zásielky, preto bola Vaša objednávka dňa 07.03. stornovaná, ale nie bez udania dôvodu, ako uvádzate.
    Vaše hodnotenie preto považujeme za neférové.

Tovar mi neprišiel do 4.1 ako mali napísané na stránke pri tovare.S e-shopom nemám dobré skúsenosti.

Reakcia obchodu GRIGELSHOP

Vážený zákazník, na Vašu objednávku, ktorá bola vytvorená v sobotu 18.12.2021 Vám prišiel informačný mail, v ktorom sa spomínalo, že daný tovar už nemáme skladom a že bol objednaný u výrobcu. Výrobca však oznámil celozávodnú dovolenku od pondelka 20.12.2021 až do 10.01.2022, preto nám tovar nemohol byť doručený! Takisto je na stránke uvedené, že termíny dodania sa vzhľadom na pretrvávajúce problémy pri výrobe a doprave predlžujú a termíny dodania sú len orientačné. Každý zákazník vníma neustále zmeny vo vývoji cien stavebných výrobkov ako aj neisté termíny dodania od výrobcov, napriek tomu robíme maximum, aby sa Vaša objednávka dostala na miesto načas a za jasných podmienok. Preto si myslím, že Vaše hodnotenie obchodu je neadekvátne.

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• Nerelevantné hodnotenie bolo odstránené.