• Knižky majú poškodený obal
    • Strany majú fľaky
    • Obal poškriabaný

Reakcia obchodu Grada.sk

ďakujeme za Vašu referenciu a ospravedlňujeme sa. Sme radi aj za negatívnu spätnú väzbu, vieme že vždy je priestor sa posunúť ďalej a poskytovať lepšie služby. V tomto prípade sme Vám pred pár dňami ponúkli možnosť výmeny knižiek, no túto možnosť ste nevyužili. Veríme, že sa Vám zakúpené knižné tituly páčili. V prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať na [email protected].

Pekný deň želáme.
    S pozdravom tím Grada Slovakia

Problémy s prihlásením sa, v prípade, ak ste už boli v minulosti registrovaní... Proces prihlásenia sa, alebo opakovanej registrácie vám vezme 30-40 minút.

• Príde mi od Vás e-mail ako som spokojný a tovar ešte nedorazil , si srandu robíte zo mňa ?

Reakcia obchodu Grada.sk

tovar Vám bol odoslaný ihneď po naskladnení. O výpadku titulu ste boli informovaný na našej webovej stránke a následne aj emailom. Heureka zasiela automaticky dotazník o spokojnosti po niekoľkých dňoch a portál nemá schopnosť vyhodnotiť aktuálny stav eshopu a našich skladových zásob, preto Vašu recenziu nepovažujem za oprávnenú.

Želám pekný deň.

Grada Slovakia

Objednal som, potvrdili mi objednávku a napísali, že tovar je vypredaný. Komunikácia s obchodom bola rýchla, s negatívnym záverom.

Reakcia obchodu Grada.sk

v prvom rade nás mrzí Vaša nespokojnosť a ospravedlňujeme sa za nedodanie knižky.
    Titul ste si objednávali s dodaním 3 týždne a viac, pod touto poznámkou je zároveň informácia, že daný titul môže byť doručený za 3-6 týždňov, prípadne niekoľko mesiacov. V maily sme Vás rovnako informovali, že na titul sa chystá dotlač a že je možnosť Vám objednávku ponechať otvorenú, túto možnosť ste odmietli. Dátum dotlače je ešte momentálny neznámy ale objednávku Vám Vieme napriek tomu podržať a hneď ako bude dostupný Vás informovať o naskladnení. Pre viac otázok ste sa mohli pokojne obrátiť na náš mail [email protected].

Grada Slovakia

Katastrofa

Dobrý deň prajem,
    v prvom rade nás mrzí Vaše negatívne ohodnotenie, avšak titul ste si objednali s vedomím, že je momentálne mimo skladu a jeho objednanie môže trvať 3 týždne a viac, načo sme Vás aj upozornili mailom hneď nasledujúci deň po objednaní, čo bolo začiatkom minulého týždňa. Rovnako sme pre Vás titul minulý týždeň objednali, čiže príde s nasledujúcim tovarom behom tohto týždňa. Do budúcna nás kľudne smelo kontaktuje rovno mailom, kde je aj avizované, že v prípade akýchkoľvek dotazov sme tu pre Vás a samozrejme Vám radi odpovieme na každú otázku :)

S pozdravom Grada Slovakia.

To si ako robíte prdel z Vášho zákazníka?
    Objednával a zaplatil som knihy, čo mali byť skladom, potom mi prišiel mail, že skladom nie sú, no a teraz sa pýtate, ako som s nimi spokojný!!!
    Zostávam s pozdravom

"Trhnite si nohou!"

Bronislav Jesenský

Dobrý deň p. Jesenský,

ospravedlňujeme sa za vzniknuté komplikácie a mrzí nás, že ste sa ku knižkám nedostali skôr. Eshop mohol vykazovať status "posledných kusov" alebo "skladom", ale medzitým sa mohli knižky reálne vypredať. Knižné tituly sme pre Vás objednali aj odoslali hneď ako boli opäť skladom. Napriek všetkému nepríjemnému veríme, že sa Vám zakúpené knižné tituly páčili.

dlha doba dorucovania

Reakcia obchodu Grada.sk

v prvom rade sa ospravedlňujeme za dlhú dobu doručovania, na daný titul sa čakalo, pretože bola chystaná dotlač a pre vysoký nápor objednávok a ich následného spracovávania sa mohlo stať, že ste na titul čakali dlhšie ako je obvyklé. Napriek tomu veríme, že ste s výberom spokojný a tešíme sa na ďalší nákup.

S pozdravom Grada Slovakia.

Do dnešného dňa mi neprišla výzva aby som si išiel na predajnu vyzdvihnúť tovar.

Reakcia obchodu Grada.sk

ešte raz sa ospravedlňujeme za zdĺhavú čakaciu dobu. Chybu sme napravili a pevne verím, že sa Vám objednaný titul páči.
    Tešíme sa na ďalšiu návštevu!

S pozdravom Grada Slovakia

• Zatiaľ som tovar nedostala. Až po jeho doručení môžem hodnotiť svoju skúsenosť.

Dobrý deň prajem,

radi by sme sa ospravedlnili za nedodanie Vašej objednávky. Daný titul sa nám bohužiaľ nepodarilo stiahnuť a je trvalo vypredaný. Kontaktovali sme Vás mailom.

S pozdravom Grada Slovakia

ziadna komunikacia s obchodom ,ponukaju knizny tovar co ani nemaju ,paradox ,ze su sami vydavatelia a vlastny obchod nema ich vlastne produkty ,knihu som si musel objednat u ineho dodavatela

Reakcia obchodu Grada.sk

v prvom rade sa ospravedlňujeme za nedostatočnú komunikáciu z našej strany. V tomto období u nás prebiehali nečakané personálne zmeny a zároveň bol predvianočný čas, kedy evidujeme vyšší príjem objednávok zo strany zákazníkov. Čo sa týka nedostupných titulov, môže sa stať, že tituly nemáme dostupné centrálnym skladom, ale sú dostupné v iných kníhkupectvách, do ktorých knihy dodávame. V tomto prípade sa snažíme knižky objednať čo najskôr z Čiech a následne ich dodať zákazníkovi.

S pozdravom Grada Slovakia

Slovenská pobočka Grada ako kníhkupectvo nestojí za nič. Nekomunikujú, ale že vôbec. Knihu som si objednal 28.11.2022 a bola na sklade, ale stále nie je doručená a ani ich to netrápi. Odporúčam objednávať si knihy od Grady prakticky z akéhokoľvek iného kníhkupectva nakoľko Grada je hlavne vydavateľstvo a z českej webovej stránky nie je možné objednávať knihy na slovensko a slovenská pobočka stojí za...

• Knihu som objednaval ako tovar SKLADOM dna 07.12.2022. Az po mojom teleofnate do spolocnosti 20.12.2022 som sa dozvedel zekniha je v doprave. UDAJNE bude dorucena 21 alebo 22.12 slovenskou postou. Mailom sa spolocnost grada neunuva ani poslat zakaznikovi podacie cislo a podobne. Rozhodne moj posledny nakup v tejto spolocnosti.

vyše 10 dní od objednania, okrem emailu o obdržaní objednávky žiadna spätná väzba, na stránke uvádzajú že je titul na sklade, na emailový dotaz nikto neodpovedá
    Neodporúčam

Pri objednávke tvrdia, že si môžem vybrať darčekov knihu v x€ hodnote, no darcekove knihy ani jedna nie je k dispozícii, plus viac ako 10 dni objednávka nedošla a nikto ma ani neskontaktival od nich

Reakcia obchodu Grada.sk

veľmi sa ospravedlňujeme za neskoré dodanie titulu. Niektoré darčekové knihy sú dostupné len do vypredania zásob, prípadne ak šlo o predvianočné obdobie je možné, že sa veľkým počtom objednávok vypredali skôr, ako je štandardné. Verím, že pri ďalšej objednávke si vyberiete z ponuky kníh zadarmo, ktorú sme rozšírili o niekoľko titulov a stále sa ich snažíme aktualizovať.

S pozdravom Grada Slovakia

Tovar mi dodaný nebol, obchod sa neozval.

Reakcia obchodu Grada.sk

radi by sme sa ospravedlnili, že Vám tovar nebol dodaný a že ste od nás nedostali žiadnu spätnú väzbu. V tomto období prebehli u nás náročné personálne zmeny, kedy prišiel nečakaný výpadok zamestnancov zrovna v čase pred Vianocami a kvôli tejto nepríjemnej skutočnosti utrpela najmä komunikácia so zákazníkmi z našej strany, čo nás veľmi mrzí. Aktuálne pracujeme na tom, aby sa naše služby neustále zlepšovali.

S pozravom Grada Slovakia

Nikto sa mi neozval na email, objednávka neprišla 10 dni, nespokojnosť

Tovar neprišiel a obchod neodpovedal na mail.

Reakcia obchodu Grada.sk

ospravedlňujeme Vám za dlhšiu čakaciu dobu a zároveň za nedostačujúcu komunikáciu z našej strany. V tomto období u nás nastali nečakané personálne zmeny, ktoré sa spojili so zvýšeným počtom predvianočných objednávok, čo výrazne ovplyvnilo čakaciu dobu aj komunikáciu s klientom. Verím, že aj napriek tejto skúsenosti sa Vám zakúpený titul páčil.

• ziadna komunikacia
    • na stranke obchodu v profile sa neda ani rozkliknut objednavka a spatne si pozriet obsah objednavky
    • po kontaktovani a snahe o infomacie - ziadna reakcia
    • po telefonickom kontakte (cca tyzden po pisomnom kontaktovani) - ziadna reakcia. Pan na zakaznickej linke si vypytal cisla objednavok a tel. cislo, ze preveri a ozve sa. Nikto ma ani tyzden po nekontaktoval

Evidentne to tam nezvladaju. Som rada, ze som zvolila platbu dobierkou, lebo ako pozeram recenzie vela ludi zaplatilo a nema peniaze ani tovar

• Žiadna komunikácia
    • Poslal som peniaze

Reakcia obchodu Grada.sk

mrzí nás, že ste k titulu dostali s takýmto veľkým oneskorením. Bohužiaľ v tomto období u nás prebehli personálne zmeny, ktoré nikto nečakal a tým pádom ovplyvnili ako komunikáciu s klientmi, tak aj dodanie do určeného času. Napriek tomu dúfam, že sa Vám vybraný titul páčil.

S pozdravom Grada Slovakia

Za 18 dní od objednávky mi knižky neprišli a to som vyberal tie, čo majú byť skladom. Keď knizky plánujete dať rodine pod stromček, tak takéto jednanie obchodu sklame o to viac.
    Nebrali telefón a neodpísali na e-mail keď som sa pýtal kedy zásielku odošlú.
    Ako by ste Gradu v takom prípade hodnotili vy? Grada ako obchod už nikdy viac.

Reakcia obchodu Grada.sk

veľmi nás mrzí, že ste od nás nedostali v tomto období žiadnu odpoveď. Keďže u nás prebiehali nečakané personálne zmeny, utrpela tým najmä komunikácia s klientmi ohľadne objednávok. Tento nedostatok si uvedomujeme a snažíme sa naše služby opäť zlepšovať, aby sme predišli v budúcnosti podobným pre nás i pre Vás nepríjemným situáciám.