• Tovar bol doručený až do domu.

Bezstarostný nákup.

• Perfektný
    • Super rychla dodavka tovaru
    • Vynikajúca komunikacia
    • Ziadna

Objednavam pravidelne a vzdy som maximálne spokojná

Reakcia obchodu www.goute.sk

Ďakujeme, sme radi, že ste so značkou gouté spokojná.

• Ustretovost, poradenie pri vybere vyrobkov, trpezlivost, rychlost dorucenia, velka profesionalita..

Nic nevyhodne som nenašla...

Ďakujeme veľmi pekne.

• Férový obchod, nakupujem pravidelne, spokojnosť

Super, sú zlatí obidvaja manželia :)

• Rýchlosť doručenia
    • Výborné ceny

• Pozor na data spotřeby dodaných potravin!

Toto nebyla moje prvni objednavka. Moje nespokojenost prameni v zaslani 2 vyrobku na pokraji konce spotreby. Do 4/2020 dodáno 7.4.2020, 10 ks ( jsem povinna je všechny ihned zkonzumovat). Ostatni produkty min. 1-2 roky zaruka. Vyrobky byly uvedeny jako v AKCE s cca 20% slevou. Nebylo uvedeno po zaruce do 4/2020. O slevu na ukor data spotreby nestojim.
    Pri reklamaci prodejce požaduje vraceni zbozi, a nezapomněl samozrejme dodat, ze naklady hradim ja! NEDOPORUČUJI.

Reakcia obchodu www.goute.sk

Pri zlavnenych vyrobkoch s konciacou zarukou vzdy na internete uvadzame datum spotreby, klient teda presne vie, s akym datumom spotreby tovar kupuje. Nie je pravda, ze pri vyrobku nebolo uvedene, kedy konci zaruka.
    Ak si klient zela vratit tovar, peniaze za vrateny tovar vratime. Klient vracia tovar na vlastne naklady, ak sa nejedena o chybu predavajuceho.
    Pri reklamacii klient pochopitelne nema narok na ponechanie si tovaru a sucasne vratenie penazi za tovar.

Rýchle dodanie,ale zle nastavená ztránka.

• Celkom chutné a hlavne funguje

Rýchle vybavenie.

• Rýchla dodávka, dobré ceny a výborne produkty

• výhodnejšie ceny ak v kamennom obchode,
    • rýchle vybavenie

Rýchle dodanie, veľká spokojnosť.

veľmi rýchla dodávka kvalitných bielkovinových jedál.

flexibilný prístup

• rýchlosť dodania

• PROFESIONALNY PRISTUP

S OBCHODOM GOUTE SOM UZ 3 MESIAC NADMIERU SPOKOJNA,, NAPRIEK TOMU , ZE TO SU DIETNE KETO PRODUKTY , SU VELMI CHUTNE A HLAVNE VELMI UCINNE ..LEN PRE INFORMACIU 18 KG DOLE .. TENTO OBCHOD VRELO DOPORUCUJEM NAJME PRETO , ZE KOMUNIKACIA A SAMOTNE VYBAVENIE OBJEDNAVKY/ V MOJOM PRIPADE DO ZAHRANICIA / JE NA PROFESIONALNEJ UROVNI ..RYCHLE A BEZPROBLEMOVE .. KEBY SOM MOHLA DAT 10 HVIEZDICIEK , TAK BEZ VAHANIA .. ZA MNA NAJ OBCHOD .. VELKE DAKUJEM .. IVA L.

Reakcia obchodu www.goute.sk

Ďakujeme veľmi pekne za Vašu reakciu. Sme radi, že ste spokojná a že Vám diéta gouté pomohla.

• Maximálna spokojnosť

Som maximálne spokojný a stravovanie bez goute.eu si už neviem ani predstaviť.

100% spokojnost.Jedla su chutne a je si z coho vybrat.Dieta ucinna.

veľmi spokojná, okamžité vyriešenie a dodanie objednávky .. supeer