• Rychle jednanie/odoslanie tovaru
    • Prijemna telefonicka komunikacia
    • Primerane ceny
    • Pri vacsich velkostiach (u Danglara) nemaju velky vyber
    • Pri dorucovani moznost len zaslania cez Slovensku postu, co je pri sialenych cakacich dobach na bratislavskych postach dost velka nevyhoda

Odporúčal by som každému zákazníkovi aby si objednal oblek len ak má konfekčnú postavu: ja so vychádzal pri objednaní z udaných veľkostných parametrov, ale realita po dodaní bola iná, tak som pánsky oblek vrátil: kvalita odevu bola veľmi dobrá,páčil sa mi, ale nasl. veľkosť už nie je čo je na škodu.

• naozaj napadite a pekne dizajny triciek
    • preslo cez 11 dni a ja som zatial neobdrzal ani listok na postu
    • na mobilnej stranke ich eshopu nebola moznost zaplatit, takze som si musel objednavat cez desktopovu formu eshopu

• prehľadný a rýchly

slabšia reklama, priatelia tovar nevedia nájsť. Keďže som vedela, že tovar je na Vašej stránke, vedela som, že ho môžem u Vás hľadať

• Výborná a rychlá komunikace
    • Neuvěřitelně rychlé doručení i do Česka
    • Velice kvalitní materiál i potisk trička

• Teta predavačka je super :-)

rychlé jednání

• Veľmi zaujímavý sortiment, najmä ich vlastné originálne tričká
    • Kvalitné materiály a potlač na tričkách, na staršom drží už dlhé roky a vyzerá ako nová
    • Prehľadnosť e-shopu
    • Chýba možnosť platiť priamo kartou
    • Dlhší čas dodania, pravdepodobne pre neskoršie zaregistrovanie platby cez IB

S obchodom som spokojný, len škoda dlhšie trvajúceho dodania. Aj keď platbu mali obdržať už v piatok, vyplatenie objednávky bolo potvrdené až v nasledujúci utorok, pričom tovar bol doručený v piatok, teda prakticky 8 dní po jeho objednávke.

• rýchle vybavenie objednávky
    • dobre zabalené,nepokrčené