• Cena. Nic ine.

Objednala som si par kusov filmu do analogoveho fotoaparatu. Tri prisli v poriadku, stvrty mal natrhnuty obal a piaty bol rovno otvoreny. Hned po zisteni som volala spat do predajne. Oznamila som im v akom stave mi prisiel tovar a z hlasu pani ktora mi to dvihla bolo pocut ze jej je to viac menej jedno. Pytala sa ma, ci je film poskodeny. Na moju odpoved ze to sa takto neda zistit, ved to je film a na to sa pride az po vyvolani nereagovala a spytala sa znova. Ziadne ospravedlnenie, popripade navrhnutie ze mi to vymenia, z jej strany bolo ticho. Nechcem si ani predstavit v akom stave to bolo uskladnene. Mrzi ma ze aj v dnesnej dobe existuju taki lahostajni obchodnici.

• Komunikácia 0 bodov zo strany pani pracovníčky ktorej som volala(asi take čosi ze co vôbec otravujem) dlhá doba dodania. Keby im nezavolam na 5ty deň ze kde asi mam tovar tak predpokladám ze doteraz by mi neprišiel.. Veľmi smutné.

Tovar, ktory bol doruceny bol v stave uz pouzivany alebo zaskladneny na mieste, ktore vytiahlo farbu zo slnka. Namiesto bielej farby susiaka je pol susiaka zlto biely. Kedze sa jednalo o 11 € polozku, nechcelo sa nam riesit reklamaciu. Zavesime ho v stave ako prisiel. Na prekvapenie sme obdrzali len tovar bez dokladu o zaplateni (fakturacie).

• Ziadne
    • Termín dodania, mylná informácia o tovare skladom

Neodporúčam, jediné pre tých, ktorím nezáleží na termíne dodania

• Zavadzaju zakaznikov

Neuctiva komunikacia

• Žiadne a ešte raz žiadne!!!
    • Absolútne neprofesionálna komunikácia so zákazníkom.
    • Žiadna ústretovosť. Otrasná emailova komunikacia s ***meno editované***(v momente by som jej dala padáka!!!) Svoju objednávku som vďaka nej musela zrušiť.
    • Neviem si predstaviť čo by sa dialo v prípade reklamácii, keď už teraz to bola jedna katastrofa!
    • Jedným slovom na zákazníka z vysoka kašlú! Celé zle!

Neodporúčam. Veľmi zlý obchod. Neprofesionálny tím. Nikdy viac!!!

• zlá komunikácia

nekontaktovať ani nenakupovať

Reakcia obchodu golias.sk

tomuto pánovi bol omylom zaslaný zlý tovar [v hodnote 140 €] namiesto toho, ktorý si objednal [25 €]. samozrejme sme sa za danú situáciu ospravedlnili.

Pri prvom telefonáte nám bolo povedané, že dostal to, čo mal objednané. Pri kontrole EAN kódu sme mu zavolali druhý krát, kde bolo konečne povedané, že dostal tovar, ktorý NEBOL pre neho určený.
    Keď sme sa chceli s týmto pánom dohodnúť na zvoze - žiadny čas mu nevyhovoval. Bál sa, že mu nezašleme jeho tovar - tak sme navrhli, že mu vrátime hneď peniaze. Ani tento spôsob mu nevyhovoval. Dnes nám bol tovar vrátený - a prišiel poškodený!

GOLIAS

Pýtate sa iba na obchod, ale ani jedna otázka na zakúpený tovar.

• Nemám žiadnu správu o stave mojej objednávky hoci už prešlo 10 dní a.

Ťažko hodnotiť kedže tovar som zatiaľ nedostala a nemám ani žiadnu správu kedy môžem knihu očakávať.

• Púzdro, ktoré ponúkali nemalo rozmery ako sa uvádzalo v ponuke /bolo podstatne menšie a pre mňa nepoužitelné/ - uviedli ste nepravdivý údaj.

Bol soím sklamaný

• Širší sortiment jednotlivých značiek
    • Pri položke tovaru sa uvádzal stav: na sklade
    • ( dokonca 21 ks ). Ten údaj sa nemohol zhodovať s realitou, lebo aj z externého skladu by sa to dalo rýchlejšie doručiť. Webslužba Heuréka by mala vyžadovať od prezentujúcich e-shopov pravdivosť uvádzaného aktuálneho stavu objednaného tovaru. Nalákať zákazníka na stav "na sklade", a až potom objednávať tovar, a potom naťahovať čas smerom na zákazníka je
    • neférový postup!

Nespoliehať sa na prezentované údaje, ale si to radšej preveriť aj telefonicky, alebo mailom ešte pred potvrdením záväznej objednávky.

• Pri objednávke bolo uvedené, že tovar je skladom a po dvoch dňoch mi dali vedieť, že nie je skladom

Reakcia obchodu golias.sk

ospravedlňujeme sa za vzniknuté nedorozumenie.
    objednávku ste poslali 04.01.2017 22:21 a info o storne bolo poslané 05.01.2017 08:17.

Tovar bol doruceny tak ze pomaly ani nebol zabaleny a aj ten sacok co mal na sebe tak bol cely dotrhany.
    Chcela som to ako prekvapenie pre priatela. Ale ked darcek prisiel tak som bola v porodnici a musel do prebrat on a samozrejme hned videl vdaka tomu uzasnemu zabaleniu co to je a bolo po prekvapeni.

• Komunikácia - neodpovedajú na e-mail, pri telefonickom kontakte normálne položia telefón a potom ma vypínali.

Neodporúčam

Reakcia obchodu golias.sk

je nám ľuto, že nie ste spokojní s nákupom u nás.
    kontrolovali sme náš email, avšak sme nenašli žiaden mail z mailu, ktorý máte pri objednávke.

čo sa týka telefónu, nikdy zámerne neskladáme telefón, ani nerušíme telefonáty.

Podozrivé bolo už pri objednávaní, že zo všetkého majú na sklade 10 kusov. Po odoslaní objednávky najskôr prišlo potvrdenie a o pár hodín storno objednávky so zdôvodnením, že tovar nestihnú naskladniť do Vianoc. Podotýkam, že som objednával dve položky, pričom obe boli v čase objednávania označené, že sú skladom (ani nie na externom sklade alebo na sklade u niekoho iného) ale skladom.

Reakcia obchodu golias.sk

ospravedlňujeme sa za vzniknutý problém, avšak v tej dobe sme riešili problém s importom.

bohužiaľ ani technika nie je neomylná.

• Otrasný obchod. Poslali my také sklo na telefón ktoré my neprilahlo poriadne na display. Nebudem posielať späť nebudem sa s nimi naťahovať kvôli 3 eurám

Ja tu nenakupujem nabudúce

• no to by som aj ja rada vedela :-(
    • komunikácia so zákazníkmi

radšej sa mu vyhnúť

• neaktuálnosť ponuky na webe

• nevidím žiadne, nakoľko som sklamaný
    • zmetočná logistika: dlhá doba doručenia, doručený bol iný tovar a navyše neúplný!

objednal som cestovný kufor zančky SAMSONITE (typ ako uvadzate hore), no doručili ste mi kufor značky AMERICAN TOURISTER a navyše bez kľúčikov od zámku. bohužiaľ v deň, keď bol kufor doručený som večer cestoval na dovolenku, tak som nemal čas uplatniť reklamáciu. dnes (22.12. ráno) som sa vrátil z dovolenky. keďže sa jedná o vianočný darček, asi nestihneme vybaviť reklamáciu.

• Objednany tovar ponukali za najnizsiu cenu
    • Komunikacia s obchodom. Napisali sms ze tovat si mozem osobne prevziat na ulici xy v meste. Ale ja som si tovar objednala na adresu domov. Ked som zavolala pani bola ochotna no arogantna.