• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Kreslo za 300 eur a bolo zabalené ako z ,,druhej ruky "
    • Cena je na míle vzdialená kvalite tovaru .

Veľké sklamanie , záševy nepresné , výsuvná podnoška hrkoce , výrobok na prvý dojem pôsobí pekne , ale opak je pravdou ,

Sklamanie,zahradná lavička vyzerá ako detská skôr ako dekoracia.

• tovar kreslo dodané 1. krát, zle ušité a tvarované operadlo vrátila som.
    došlo druhé jedna opierka nižšie druhá vyššie. vrátila som a peniaze zatiaľ neprišli. celé zle.

• Masážne kreslo bolo v ponuke predajcu prezentované ako kožené. V skutočnosti je to "umelá koža "´,čiže klasická "koženka", ktorá ma životnosť maximálne 5 rokov.
    Cítim sa byť podvedený, oklamaný nepravdivými, zavádzajúcimi údajmi uvedenými v ponuke tovaru.

• 8 dní a tovar neprišiel a zásielka
    • 26. 10. 2021 13:16 Zásilka bude vrácena zpět odesílateli
    • ????????

Obchod má zmluvu s najlacnejším kuriérom, ktorého platí ale kupujúci! Kuriér nekomunikuje, z 520 recenzií má jednu hviezdičku, každý sa sťažuje! Neviem, kde sa môj balík už niekoľko dní nachádza!

Nie je možné dovolať sa na telefón, ktorý majú uvedený ako kontaktný o objednávkový, vôbec nie sú schopní garantovať žiadne termíny, nakoniec dorazil úplne iný tovar, ako som objednal.

• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Objednávali sme záhradný domček . Plechy sú pokrivené , síce je to na streche ale aj tak.

Objednaval som si hnedo-sedu sedaciu supravu, a dorucena mi bola bezovo-seda suprava Okamzite som zrealizoval reklamaciu odosalin e-mailom. Asi po troch hodinach mi volala prcovnicka spolocnosti a povedala mi, ze ona vidi na stranke len bezovo sedu. Ja som jej povedal, ze im odoslem fotku a link, kde ponukaju hnedo sedu. V slovenskej ponuke je hnedo-seda. Az potom si uvedomila, ze maju rozdiel v popise a moj podnet posle na reklamacne oddelenie. Tato e-mailova a telefonicka komunikacia prebehla 30.04.2021. Do dnesneho dna tento udaj nezmenili a to mame uz 04.05.2021 a tymto zakaznikov zavadzaju. Aj vo fakture je na pisane hnedo-seda suprava, ale kod sedacky je bezovo-sedej, ako je pisane na obaloch krabic sedacky

• Predaj nekvalitnych produktov

Seriozny obchod sleduje kvalitu predavanych produktov. Nestaci mu len pekny dizajn a prezentacia produktu, ale vie zhodnotit aj kvalitu jeho prevedenia.

Apsolutna nespokojnosť! Tri týždne som čakala na tovar a keď ho konečne dodali bol neúplný a iný ako som objednala prevedenie i farba!!!!!! Neodporúčam

Panel praskol na čelnej strane po prvom dni.

• Nekvalitný tovar

• Draha doprava 10€, balik prisiel rozlepeny
    • Vrchna cast bola z ineho skrabadla
    • Celkove vyhotovenie je dost slabe, mali sme take iste skrabadlo a kazdy diel bol 2x tak velky a nohy sirsie s pevnejsim lanom. Dospela macka sa tam poriadne nezmesti.
    • Prisiel poskodeny

velmi draha doprava do Bratislavy 10 Eur za malu krabicu

Dobry den, urcite nemam chut sa rozpisovat, ale objednavka od Vas ma uprimne sklamala. Sklamala ma hlavne preto lebo bola poskodena na troch miestach a dokonca aj hmozdinky neboli správneho rozmeru.
    Pekny den.

Objednavka je zberatelske lego a nie je najlacnejsie. Na krabici je nalepka krehke. A dnu lego len tak pohodene vo vacsej krabici, otrieskane z kazdej strany. Zasielky od inych spolocnosti boli balene opatrne vo foliach a papieroch aj ked mali v porovnani zlomkovu hodnotu a neslo o zberatelsky predmet. Je to hamba.