• Obliečka na vankúš nezodpovedá objednaným rozmerom. Je o 7 cm väčšia.

• obrusy po vypratí dokonca na nižšej teplote ako je odporúčané, kompletne vybledli, stratili sýtosť farieb a sú vidno prehnutia

Dobrý deň, musím Vám napísať, že som strašne sklamaná, že metráž mi prišla bez druhého pevného kraja. Viem, ako sa tkajú látky, takže šírka mala byť 140 cm a keď odstrihnem pevný kraj a ešte 1 cm chýba, tak budem mať 137 cm. Nechápem, prečo nepredávate materiál v takej šírke ako bol utkaný, kľudne by som si kúpila aj šírku 160 cm, prípadne viacej. Takže týmto ste ma strašne sklamali.

• Kazový tovar. Objednala som som som si dve rovnaké plachty na manželskú posteľ. Žiaľ odtieň bol kazy iný aj materiál.

• namiesto objednaných 2ks 2m látky mi prišli 3kusy : 1ks 2 m a 2 ks 1m, takto rozdelenú látku na 2 kusy, bohužiaľ nemôžem použiť

Nespĺňa status predložky, roluje sa a šmýka sa

Dodali mi zlý tovar - namiesto nepremokavej plachty obyčajnú froté plachtu.

• V tomto prípade bolo na škodu, že sa tovar nedá osobne ohodnotiť. Za pomerne vysokú cenu je tovar nekvalitný - materiál by mal byť jemnejší - a úplne zle sa žehlí. Už by som si ho neobjednala!

• rýchly termín dodania a dobrá kvalita materiálu
    • na objednanom obruse nebola uvedená farba

Som sklamaná, lebo farba obrusa nezodpovedala farbe podľa fotografie.

• Je to super objednať si v pohodlí domova podľa farebnosti,kvality, rozmerov atď.

Rozmery neodpovedali ponuke a objednávke. Napr. posteľná obliečky sú 2 - 4 cm plus,mínus od normy hlavne na dĺžku. O0bjednané obliečky na vankúš 3 ks objednané o rozmeroch 40 x 45 cm sú o rozmeroch 42-43cm x 48 cm. Na základe skutočnosti som nútená hľadať krajčíra, ktorý mi novozakúpený tovar upraví a platiť znovu. Nadobudla som dojem, ze i keď tovar nebol v zľave, jednalo sa o výpredaj v nižšej kvalitatívnej úrovni kvôli nedodržaniu ponúkaných rozmerov, noriem. Je mi ľúto, že i keď mám pripravenú ďalšiu objednávku, s touto sa obrátim na iného predajcu.

Kupil som: Goldea kuchynská vaflová utierka - vzor 001 čierne prúžky na bielom 50 x 70 cm a v popise bolo uvedene ze utierka velmi dobre pije vodu pri utierani. Ked som ju vyskusal, utierky boli velmi zle. Velmi zle piju vodu na riadoch ostava voda. Velmi zly material na utieranie riadov. Hodnotim to tak ze informacie o produkte boli zavadzajuce.

• Pri nakupe bol deklarovany datum dorucenia, ktory nebol dodrzany. Ani nebola poskytnuta info kedy bude doruceny- len ze sa ospravedlnuju za oneskorenie.

Deka strašne púšťa chĺpky, zakryla som si dekou nohy anohavice som mala akoby obalené chuchvalcami vaty, pri praní nohavíc mi to prešlo na celý obsah práčky, z tričiek som musela oberať plno bordelu

neprišli mi peniaze naspäť

Nemyslim si ze je to nejaka extra kvalita..obycajna deka

• Rozmer
    • Nie je dostatočne teply

Kvalita obliecok nezodpovedá fotke ani popisu

• Skvelé plachty frote na postel

Cez maily nekomunikuju a keď som sa po dlhej dobe dovolala na infolinku, pán nebol najmilsi a vôbec som nevyriešila co som potrebovala. Povedali mi,že ma budú kontaktovať ale nikto sa už neozval.

• Komunikacia
    • Ušitie jednej atypickej obliečky na vankúš im trvalo 20 dni

Obrus nemal uvedené rozmery.