Rýchle dodanie.

Reakcia obchodu GOLD & SILVER

Veľmi ďakujeme za hviezdičiek a váš komentár.

Som rád, že sa nám darí aj na Slovensko zrýchľovať dodanie nášho tovaru a najmä to, že to oceňujú naši zákazníci.

• Rychle dorucenie
    • Kvalita tovaru
    • Na maily neodpovedali

Dobra cena aj kvalita produktov, velmi rychle dorucenie...super, ale mali by komunikovat so zakaznikom

Reakcia obchodu GOLD & SILVER

Ďakujeme za spätnú väzbu.

Máte pravdu, že komunikácia je dôležitá.

Poslali ste nám dve požiadavky na objednávku. Tak ako je to u nás obvyklé, požiadavkám sme bez ďalšieho vyhoveli. Z Vašej komunikácie sme nepochopili, že máme nejako reagovať.

Asi jednoducho niekedy viac robíme ako hovoríme :-).

Keď budete čokoľvek ďalšie potrebovať, neváhajte napísať email alebo na našom on-line chate. Najrýchlejší spôsob komunike je telefón. Sme radi, za akúkoľvek komunikáciu.

Za tím GOLD & SILVER Ivan Slavický

• Rýchle objednanie žiadny problém z objednávkou som spokojní.

Reakcia obchodu GOLD & SILVER

Ďakujeme za 100% hodnotení nášho obchodu.

Je skvelé, že naši zákazníci sú spokojní. To je náš dlhodobý cieľ. Som veľmi rád, že sa náš okruh spokojných zákazníkov rozširuje a my môžeme rýchlo dodávať objednaný tovar.

Spokojnosť

Reakcia obchodu GOLD & SILVER

Ďakujem za Vašu stručnú, no povzbudivú spätnú väzbu. Sme rádi, že ste spokojný s našimi službami. Vždy sa snažíme poskytovať to najlepšie našim zákazníkom.

Ak by ste mali akékoľvek ďalšie potreby alebo otázky, sme tu pre Vás.

Za tím GOLD & SILVER Matěj Kraus

Som maximalne spokojny. Rychlosť doručenia. Tovar dobre zabaleny nepoškodeny.

Reakcia obchodu GOLD & SILVER

Ďakujem veľmi pekne za Vašu pozitívnu spätnú väzbu! Sme nesmierne potešený, že ste maximálne spokojný s rýchlosťou doručenia a že tovar prišiel dobre zabalený a nepoškodený. Naším cieľom je poskytnúť zákazníkom najlepšie možné služby.

Ak budete mať v budúcnosti akékoľvek otázky alebo potrebujete ďalšiu pomoc, neváhajte sa na nás obrátiť.

Za tím GOLD & SILVER Matěj Kraus

• Super rýchle vybavenie ,dodanie som spokojní.

Reakcia obchodu GOLD & SILVER

Ďakujeme za Vašu pozitívnu recenziu! Sme nesmierne potešení, že ste spokojní s rýchlosťou nášho vybavenia a dodania. Naším cieľom je vždy poskytovať vynikajúcu službu a rýchlu reakciu na potreby našich zákazníkov.

Ak by ste mali akékoľvek ďalšie požiadavky alebo otázky, sme tu pre Vás.

Za tím GOLD & SILVER Matěj Kraus

Všetko prebehlo ako má, len cena zlata by mohla trošku padnúť hah...

Reakcia obchodu GOLD & SILVER

Ďakujem za päť hviezdičiek a som rád, že všetko prebehlo podľa vašich predstáv. Vyzerá to, že cena zlata zatiaľ nevypočula Vaše priania a mieri skôr opačným smerom. Pozitívne na tom je, že uskutočnený nákup získal na hodnote.

Vďaka za objednávku a tešíme sa na nejakú ďalšiu, napríklad až cena zlata prevedie nejakú korekciu.

• skvelé ceny
    • rýchlosť dodania

Reakcia obchodu GOLD & SILVER

Ďakujeme za päť hviezdičiek a Vaše hodnotenie. Som veľmi rád, že už pri prvej objednávke ste nakúpili vo väčšom množstve a mali ste možnosť využiť lepšiu cenu, ktorú spomínate vo vašom hodnotení.

Je skvelé vidieť, že rýchlosť doručenia tovaru zohráva dôležitú úlohu. Budeme aj naďalej robiť všetko preto, aby tovar bol doručený našim zákazníkom rýchlo a bezpečne.

Za tím GOLD & SILVER Ivan Slavický

• Rýchle dodanie, kvalitné mince, odporúčam využiť.

Reakcia obchodu GOLD & SILVER

Vďaka moc za päť hviezdičiek, pozitívnu spätnú väzbu a Vaše odporúčania na využitie nášho obchodu, ktorý ste využil už druhýkrát.

Sme radi, že ste si vybral mince podľa vášho vkusu z našej širokej ponuky. Vďaka tomu, že máme tovar na sklade, môžeme ho tiež rýchlo dodávať.

Za tím GOLD & SILVER Ivan Slavický

• Chcelo by to aj kamenné pobočky a aj v Slovenskej republike. Vzácne kovy ako platidlo je jedna z ciest ako zastaviť digitálnu supertotalitu

Reakcia obchodu GOLD & SILVER

Som veľmi rád, že hodnotenie obchodne 70% nie je skutočné hodnotenie nášho obchodu, ale finančného systému, ako takého.

Som rád, že môžeme našim zákazníkom prostredníctvom drahých kovov ponúknuť ostrov slobody vo finančnom systéme.

Či budeme mať pobočky, záleží len na Vás, našich zákazníkoch. Pokiaľ Vás bude veľa a budete s našimi službami spokojní, veľmi radi otvoríme showroomu aj na Slovensku.

Zanechaním referencie na náš obchod je spôsob, ako môžete náš obchod podporiť. Ďakujeme za nich.

Za tým GOLD & SILVER Ivan Slavický

• Kvalita

Nákup vždy prebehol bez akýchkoľvek problémov.

Reakcia obchodu GOLD & SILVER

Ďakujeme za 5 hviezdičiek a komentár k Vašim objednávkam.
    Som veľmi rád, že aj na Slovensku pribúdajú zákazníci, ktorí nakupujú opakovane. A hlavne, že sú s našimi službami spokojní ako Vy. Tešíme sa na ďalšie objednávky.

S pribúdajúcim počtom objednávok sa tiež skráti priemerná doba dodania. V Česku ju máme priemer 1,9 dňa. Tak verím, že aj na Slovensku čoskoro dosiahneme podobné číslo.

za tým GOLD & SILVER Ivan Slavický

Reakcia obchodu GOLD & SILVER

Veľmi ďakujeme za 100% hodnotenie a 5 hviezdičiek.

Som veľmi rád, že naši zákazníci opakovane vyzdvihujú rýchlosť doručenia zásielok.

Z podstaty obchodu s drahými kovmi sa domnievam, že toto má byť základná vlastnosť dôverychodného obchodníka. Ivan Slavický

Spokojnosť.

Reakcia obchodu GOLD & SILVER

Ďakujeme za takmer 100% hodnotení. Chceme sa stále zlepšovať. Budeme radi za spätnú väzbu k objednávke, ktorú sme odbržali cez víkend a ihneď v pondelok vám bola odoslaná.

Pretože chceme dodávať iba 100% služby, budeme Vás kontaktovať.

Ivan Slavický

Doplnenie:

Som veľmi rád, že sme všetko urobili na 100% a boli ste spokojná. Teší ma, že po budúcej objednávke budete venovať väčšiu pozornosť vyplneniu dotazníka a keď budete spokojná ako teraz, dostaneme päť hviezdičiek. Ivan Slavický

rýchly a spoľahlivý

Reakcia obchodu GOLD & SILVER

Veľmi ďakujeme za 5 hviezdičiek a 100% hodnotenie našej práce.

Sme radi, že oceňujete našu rýchlosť a ešte viac nás teší, že náš obchod považujete za spoľahlivý.

Spoľahlivosť v tomto odbore drahých kovov je nesmierne dôležitá. Ivan Slavický

• Rýchlosť dodania, čistota mincí, ceľková spokojnosť !!!

Reakcia obchodu GOLD & SILVER

Ďakujeme za 100% hodnotení nášho obchodu. Som rád, že sa nám darí rýchlo doručovať tovar. Sme si vedomí, že veľa ľudí mince zbiera preto pri objednávkach jednotlivých mincí sa snažíme vyberať také, aby vám robili radosť. Vďaka za vašu dôveru a tešíme sa na vaše ďalšie objednávky. Ivan Slavický

• veľmi priaznivé ceny
    • na osobnom odbere sa dá skvelo dohodnúť

Už na prvý nákup výborné jednanie.

Reakcia obchodu GOLD & SILVER

Ďakujeme za 100% hodnotení a váš komentár.

Som rád, že sme si v krátkom čase získali dôveru slovenských zákazníkov, vďaka ktorej môžeme osobne odovzdávať objednávky vysokých hodnôt.

Tešíme sa na ďalšie osobné stretnutie s našimi významnými zákazníkmi. Ivan Slavický

Kvalitne zabalené a rýchle dodanie napriek tomu že niektoré položky neboli skladom.Nakupoval som prvý krát ale nie posledný.

Reakcia obchodu GOLD & SILVER

Ďakujeme za 5 hviezdičiek a komentár, ktorý ste pridal.
    Chceme, aby zákazníci svoj tovar dostávali čo najskôr, aj keď práve nie je skladom.
    Náš termín odoslania do 3-5 pracovných dní dodržujeme bezpodmienečne. Veríme, že na Slovensko, vzhľadom na stále sa zvyšujúci počet objednávok budeme odosielať ešte rýchlejšie. Ďakujeme za priazeň a tešíme sa na nabudúce. Ivan Slavický

Urcite mozem len doporucit

Reakcia obchodu GOLD & SILVER

Dobrý deň, ďakujeme za päť hviezdičiek.

Obchod na Slovensku postupne budujeme a veľmi si vážime zákazníka ako vy, ktorí u nás nakúpili opakovane. Veľmi nám pomáhajú aj vaše recenzie, ktoré tu píšete. Vďaka tomu môžeme budúvať širší základ a zlepšovať služby spojené s dodávkami tovaru na Slovensko.

Teraz sme zlepšili logistiku, takže vy a ďalší naši zákazníci môžu očakávať zrýchlenie dodávok svojho tovaru. Ešte raziť vďaka moci a tešíme sa, že znovu využijete naše služby. Ivan Slavický

Dobrá cena a veľký výber.

Reakcia obchodu GOLD & SILVER

Ďakujeme za vašu pozitívnu recenziu, naozaj si to vážime :) Martin.

Výber
    Komunikácia
    Rýchlosť dodania

Reakcia obchodu GOLD & SILVER

Ďakujeme krásne za vaše odporúčanie nášho obchodu. Vážime si to :) Martin.