Píšete,že mám 20 eur zľavu a nič som nemal zľavu..

toner netlačí na pravej strane papiera, tlačí len polku papiera, veľké sklamanie

Reakcia obchodu GIGAPRINT.SK

ďakujeme Vám za recenziu. V prípade, ak Vám dodaný tovar nefunguje správne , prosíme Vás, aby ste bezodkladne kontaktovali naše zákaznícke centrum, kde Vám v priebehu niekoľkých minút ochotne poradíme ako postupovať pri vybavení Vašej reklamácie. Absolútnu väčšinu reklamácií vybavujeme v deň ich prijatia tak, aby v nasledujúci deň mohli naši zákazníci spokojne tlačiť.
    Za spôsobené nepríjemnosti sa Vám ospravedlňujeme a veríme, že vzniknutú situáciu vyriešime k Vašej úplnej spokojnosti.

• Nefinguje nekompatilida

Tel: +421(0) 221 000 012 | [email protected] | https://www.gigaprint.sk/

Žiaľ musím konštatovať,že znovu sa mi stalo dodané kontabilne naplne nefunguju.
    Už v minulosti som mal takúto skúsenosť s touto spoločnosťou i napriek tomu
    som si objednal náplne.Nik nevie čo sa skrýva v zabalenej folii.Za to predajná spoločnosť nemôže,tiež to nakupujú.

Tel: +421(0) 221 000 012 | [email protected] | https://www.gigaprint.sk/

Tlačiareň odmieta tonery, ani postup podľa priloženého návodu nepomohol. Treba používať originálne tonery a nie lacné náhrady. Nikdy viac !

Tel: +421(0) 221 000 012 | [email protected] | https://www.gigaprint.sk/

• objednane a dorucene z domu dakujem setry moj čas

Reakcia obchodu GIGAPRINT.SK

ďakujeme za Vaše hodnotenie. Teší nás Vaša spokojnosť a veríme, že budete aj naďalej radi nakupovať práve u nás. :-)

Tel: +421(0) 221 000 012 | [email protected] | https://www.gigaprint.sk/

• Napísané pri produkte dodanie na druhy deň a čakáte na tovar 3 dni....

Dobrý deň Simona,

ďakujeme Vám za recenziu. Originálny tovar ( z Vašej objednávky), ktorý je skladom expedujeme nasledujúci deň a presne pod tovarom je táto informácia uvedená ( expedujeme zajtra ). Objednávka bola vytvorená 16.4.2024 a expedovaná Vám bola nasledujúci pracovný deň.

Tel: +421(0) 221 000 012 | [email protected] | https://www.gigaprint.sk/

V ponuke na internete bolo "Dnes doprava zadarmo" - nič z toho.
    Objednaný tovar doručený už zajtra - tovar prepravcovi odovzdaný na druhý deň večer, výzva na prevzatie prišla na ďalší deň o 11:25, čiže neplatilo zajtra.
    Celkové doručenie normálne, neviem prečo vypisujú čo nev

Dobrý deň Pavol,

ďakujeme Vám za recenziu. Ospravedlňujeme sa Vám za vzniknutú situáciu. Za spôsobené nepríjemnosti sa Vám ospravedlňujeme.

Tel: +421(0) 221 000 012 | [email protected] | https://www.gigaprint.sk/

• Prišiel mi mail so zľavou a zľava mi nebola poskytnutá

Reakcia obchodu GIGAPRINT.SK

ďakujeme za Vaše hodnotenie. Zľavu Vám neuplatnilo nakoľko ste si objednali originálny spotrebný materiál

a zľavový kód je možné uplatniť iba na kompatibilný spotrebný materiál ako je uvedené v e-maily.
    Ďakujeme Vám.

Tel: +421(0) 221 000 012 | [email protected] | https://www.gigaprint.sk/

Dymo toner je absolútny shit. Samolepka sa nedá odlepiť, zasekáva sa, nedá sa to porovnať s originálom. Nikdy viac

Tel: +421(0) 221 000 012 | [email protected] | https://www.gigaprint.sk/

• Farby do tlačiarne mi síce došli rýchlo , no boli zbytočné. Predajca síce ručí za kompatibilnosť no v skutočnosti to tak nie je. Aspoň určite nie pre tlačiarne HP Office jet pro 8022e , ktorá podporuje jedine originálne kazety. Ja ako laik som to samozrejme nevedela no pochybujem, že predajca o tom tiež nevedel. Takže farby im vraciam naspäť.

• Drahá doprava

Reakcia obchodu GIGAPRINT.SK

ďakujeme za Vaše hodnotenie. :-)

Tel: +421(0) 221 000 012 | [email protected] | https://www.gigaprint.sk/

• Už týždeň márne čakám na toner do počítača, čo iné firmy vybavia za 2 dni.
    • Po zaplatení už neprebehla žiadna komunikácia.

Pridlhé doručovanie, žiadny feedback.

Dobrý deň Poul,

ďakujeme Vám za recenziu. Ospravedlňujeme sa Vám za vzniknutú situáciu. Neustále sa snažíme skvalitňovať naše služby. Za spôsobené nepríjemnosti sa Vám ospravedlňujeme.

Tel: +421(0) 221 000 012 | [email protected] | https://www.gigaprint.sk/

Náplne do tlačiarne mi nefungujú

Dobrý deň Joj,

Tel: +421(0) 221 000 012 | [email protected] | https://www.gigaprint.sk/

• predávajú veľmi nekvalitný toner

Problém je v tovare ktorý predávajú a nie v obchode. Obchod vám tovar ochotne vymení vrámci reklamácie. No zakaždým príde rovnako nekvalitný tovar, ktorý je hodný reklamácie. To, že toner ktorý predávajú je náhrada a nie originálny spotrebný materiál je jedna vec. To, že 80% tonerov ktoré distribuujú nedokáže vytlačiť stranu bez toho aby ju nejakým spôsobom nešpinil (šmuhami a čiarami) je vec druhá. Výrobca vyrába toner v nízkej kvalite a zrejme nemá, žiadnu výstupnú kontrolu. Už som žiadal aj obchod, aby mi toner pred odoslaním otestovali, či tlačí bezchybne, no zrejme to z ich strany nie je možné. V prípade, keď toner funguje bezchybne mi nevadí, že tovar bol otvorený odskúšaný. Takýmto štýlom pokus omyl vám musí prejsť rukami 10 tonerov z, ktorých možno 2 budú tlačiť tak ako majú. Výrobcovi odporúčam, aby sa naučil vyrábať tonery ktoré tlačia to čo majú a prispôsobil tomu celý svoj výrobný proces aj s patričnou výstupnou kontrolou. Zaplavovať trh šmejdom je ekonomický hazard aj environmentálna záťaž na životné prostredie.

Tel: +421(0) 221 000 012 | [email protected] | https://www.gigaprint.sk/

Zatial tovar nedorazil aby niekto cakal na tovar v tejto dobe tak dlho je dost zvlastne

Dobrý deň Marek,

ďakujeme za Vašu spätnú väzbu. Pri vytvorení Vašej objednávky ste neuvideli popisné číslo domu a nepodarilo sa nám
    s Vami tel. skontaktovať. Tovar sme Vám expedovali po doplnení popisného čísla domu.
    Za spôsobené nepríjemnosti sa Vám ospravedlňujeme.

Tel: +421(0) 221 000 012 | [email protected] | https://www.gigaprint.sk/

Objednal som 4 kusy čiernej farby na cirkev. Namiesto toho mi došli z každej farby po jednom kuse. a po druhý krát po dohode to isté.

Tel: +421(0) 221 000 012 | [email protected] | https://www.gigaprint.sk/

Pri urobení chyby v objednávke nebolo možné urobiť krok naspäť , a omyl napraviť. preto som musel celú objednávku zrušiť.

Dobrý deň Martin Čermák,

ďakujeme za Vaše hodnotenie.

• Toner vydržal tlač cca 50strán, nepasujú do tlačiarni Canon MF 3010
    • aj keď majú zhodné označenie canon 725

Tel: +421(0) 221 000 012 | [email protected] | https://www.gigaprint.sk/

Namiesto kompletnej sady 4 ks tonerov mi prišiel 1 balíček formátu A5 asi 500 gramov. Samozrejme som ho neprevzal, ešte že to bola dobierka a nebolo to zaplatené vopred. A bolo to poslané zo zahraničia. Považujem to za čistý podvod.